Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (795. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • post kasmayı bırak rıca edıyorum gunde 1 2 alakasız mesaj atılır ama sabah aksam alakasız mesajlar atılmaz rıca edıyorum konuyu kırletme
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Haydi buyur başladık..

http://www.bizdeuygun.com/Sony-PS4_105726.html#1

1500'e razıydım da bu nedir arkadaş

Böyle şeyler söylemeyin. Sony satıcıları konuları takip ediyor, millete ne dersek he derler diye bakıyor sonra aban abanabildiğin kadar.

Resmi fiyat degil arkadaslar bunlar heyecan yapmayın.

400 Euro üzerinden olacak fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 bu neslin en iyi konsolu bosuna yirtinmayin
  • Playstation 4'te Bölge Kilidi Olacak mı?

Playstation 4'te en çok merak edilen konulardan birisi de bölge kilidinin olup olmayacağıydı. Sony'nin kullanıcılara sunduğu en güzel özgürlüklerden birisi de oyunlarda bölge kilidi koymamasıydı. Resmi açıklamaya göre Playstation 4'te de bölge kilidi olmayacak. Yani Amerika'dan alınan bir oyun, Avrupa'da kullanılabilecek veya tam tersi de geçerli.

Diğer taraftan Xbox One'da bölge kilidinin olacağını belirtelim. Ayrıca Nintendo Wii U'da da benzer şekilde bölge kilidi bulunuyor. Sony bu konuda rakiplerine göre avantajlı durumda bulunuyor.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Playstation_4te_Bolge_Kilidi_Olacak_mi-39013.htm#yorumlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

quote:

Haydi buyur başladık..

http://www.bizdeuygun.com/Sony-PS4_105726.html#1

1500'e razıydım da bu nedir arkadaş

Böyle şeyler söylemeyin. Sony satıcıları konuları takip ediyor, millete ne dersek he derler diye bakıyor sonra aban abanabildiğin kadar.

Bide 3bin küsürden indirim yapmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

post kasmayı bırak rıca edıyorum gunde 1 2 alakasız mesaj atılır ama sabah aksam alakasız mesajlar atılmaz rıca edıyorum konuyu kırletme

Alakasız mesajımı göster 3 tane ?
  • Eğer fiyat uçuk olursa almam şimdiden söylüyorum.
  • quote:

Şu kasıyor dediğiniz oyun hangi oyun ve video varsa link atabilirmisiniz merak ettim ?

ac4 kastı kastı en sonunda oyun durdu devam edemediler sunuma. ayrıca destiny de 4-5 kere dondu ama hakkını vermek lazım çok iyiydi. bu ufak hatalar geçicidir merak etmeyin kullandıkları test konsollar oyundada hatalar olabilir keza oyun da test aşamasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Playstation 4'te Bölge Kilidi Olacak mı?

Playstation 4'te en çok merak edilen konulardan birisi de bölge kilidinin olup olmayacağıydı. Sony'nin kullanıcılara sunduğu en güzel özgürlüklerden birisi de oyunlarda bölge kilidi koymamasıydı. Resmi açıklamaya göre Playstation 4'te de bölge kilidi olmayacak. Yani Amerika'dan alınan bir oyun, Avrupa'da kullanılabilecek veya tam tersi de geçerli.

Diğer taraftan Xbox One'da bölge kilidinin olacağını belirtelim. Ayrıca Nintendo Wii U'da da benzer şekilde bölge kilidi bulunuyor. Sony bu konuda rakiplerine göre avantajlı durumda bulunuyor.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Playstation_4te_Bolge_Kilidi_Olacak_mi-39013.htm#yorumlar

Bu saatten sonra alınmaz Xbox One.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

ONLINE UCRETLI!!! Buyuk eksi-

Microsoft en bastan ucretli yapti kimse niye ucretli demiyor. Ama sony yillardir online servisi ucretsizdi...

Ve kasma olayi... Battlefield 4 ps4'de 30 FPS, xbox one da 60 FPS olursa ne yapacaksiniz ( ki olacak)

2 aydir xbox one'i yerden yere vurdunuz ps4'u gormeden

Ya arkadas herkes demiyor muydu paralı olsun daha iyi olsun diye. Sen zaten en basından beri öduyorsun sana giren çıkan ne hayirdir? Bu konuda PS3 sahibi söylense haklı olabilir ama sana laf düşmez.

PS4, Xbox One'dan cok daha güçlüdür. Biri GDDR5 7 GB digeri 5 GB DDR3 kullanılır oyunlarda. Ekran kartı %50 daha performanslidir. Simdi bana soyle nasıl Xbox One'da 60 FPS ama PS4 30 FPS. Tam tersi olması gerekmiz mı?

Bunların matematiğide yokki , hesap kitabı nasıl yapsın.Bırak kendi hayal dünyalarında yaşasınlar.AYrıca ps4 ayrı bir işletim sistemi işlemcisi var.Yani 8 çekirdek işlemci sadece grafik basmak için kullanılacak.Xbox oneda ise işletim sisteminin yükü ana işlemciye yüklenmiş durumdadır.

• Eyecam 59 dolar.uygun.

• Arkadaşlar bu konulara yabancıyım da, ufak bi açıklarsanız sevinirim;

*PS4 yurtdışında mı 400 dolar? Buraya gelince 2500 lira olmuş, vergilerden dolayı filan mı?
    *Eğer öyleyse yurt dışından 400 dolara getirtince herhangi bir sorun olur mu, online oyunlarda vs ?
    *Telefonlarda olduğu gibi kayıt olayı filan var mı konsollarda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark-CK

Tsk.

• quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

quote:

Orijinalden alıntı: mactotherack

PS4 > PS3 > PS2 > PS One > Xbox One

Bu çok komikmiş.
    Tebrik ederim, ilk olarak ne zaman aklınıza geldi bu espri?

zeki çocuk senide tebrik ederim , youtube da videodan alıntıladım .
  • bırıne aga bu nedır yazmıssın
    sonra bırı hdd degıstırebılıyor muyuz dıye soru sormmus sende hdd 500 gb demıssın ? sorunun bu yazdıgınla ne alakası var sonra xbox forumuna gırıp yazdıgın gereksız mesajların haddı hesabı yok bundan 2 3 gun once yıne aynı sekılde post kastıgını soyleyen bı arkadasımız vardı o gunun tarıhıne donersek daha cok bulabılırız bu orneklerden

tekrar edıyorum 2 3 bılemedın 4 mesaj at eglencesıne ama butun gun boyle yazıp yazıp duruyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata-ozkan

Yanlız arkadaşlar bu resimden görebileceğiniz gibi konsolda doğru akım girişi var. Yani konsolumuzda tuğla olacak bilmiş olun
    İşte o resim:

Görebileceğinşz üzere girişin üstteki ve alttaki yuvası farklı, yani kabloyu ters takamazsınız. Bu da alternafif akımda sorun yaratmazken (akım zaten belli bşr periyotta döner durur) doğru akımda sorun yaratır. Kısacası Power Supply konsolun dışında

On-Of tuşu niye yokk ? kabloyumu çıkarıcaz her seferinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

Klavye ve maus girişide olsaydı iyiydi :) Sırf fps oyunlarını oynayamam gamepadle diye almayı düşünmüyorum. Bir yolu filan olursa alırım.

aynen hocam şu bf yi gamepadle oynayan arkadaşlara gerçekten imreniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

bırıne aga bu nedır yazmıssın
    sonra bırı hdd degıstırebılıyor muyuz dıye soru sormmus sende hdd 500 gb demıssın ? sorunun bu yazdıgınla ne alakası var sonra xbox forumuna gırıp yazdıgın gereksız mesajların haddı hesabı yok bundan 2 3 gun once yıne aynı sekılde post kastıgını soyleyen bı arkadasımız vardı o gunun tarıhıne donersek daha cok bulabılırız bu orneklerden

tekrar edıyorum 2 3 bılemedın 4 mesaj at eglencesıne ama butun gun boyle yazıp yazıp duruyorsun

Beğenmiyorsaniz blocklayin elemani sorun çikartmayin konuda.

Edit:Konuşma dili düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AngaWen -- 11 Haziran 2013; 12:18:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StormBorn

Arkadaşlar bu konulara yabancıyım da, ufak bi açıklarsanız sevinirim;

*PS4 yurtdışında mı 400 dolar? Buraya gelince 2500 lira olmuş, vergilerden dolayı filan mı?
    *Eğer öyleyse yurt dışından 400 dolara getirtince herhangi bir sorun olur mu, online oyunlarda vs ?
    *Telefonlarda olduğu gibi kayıt olayı filan var mı konsollarda ?

Arkadaşım O Site Tamamen Ölü Gömücü Hiç Aldırma O Fiyata 2 Tane Ps4 Alırsın
  • 
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.