Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (775. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
562
Favori
3.399.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MedalOfMode

quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

quote:

Orijinalden alıntı: Gkhan.

Online ın paralı olduğunu nerde söylediler ya kaçırdım

2. el vs. serbest diyip hemen ardından gömdüler. Kimse farkına varamadı tam olarak.

Şunu anlayamadı insanlar
    Sadece AC4 ve benzeri Single'ı ağır basan oyunlarda paylaşım bedava. Bunlara "Disk Tabanlı" demiş Sony.
    Ama Destiny'e, THE Crew'e, Elder Scrolls'a geldiğinde hop duracaksın diyor.

Öyle Birşey Demiyor Nereden Çıkardın. Ps3'teki Sistem Devam Ediyor. Kutulu Alan Kutulu Alır. Psn'den Alan Psn'den. Kutulu Oyunu Satarsın. Eğer Yapan Firma Online İçin Key Koyduysa Onu Satın Alırsın. Online Oynamayaksan Zaten Almana Gerek Yok.

Gelip Burada İnsanları Kışkırtma. Ps3 Nasılsa Ps4'te de Oyun Düzeni Aynı Olacak.

• 0:12

"PS4 multi-player online access requires PSN account & PS Plus subscription"
  • PS4 kutuları belli oldu.

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Orada online pass giriyor 20 tl.

Ya dediğim gibi. PASS'ler kalktı bu sistem geldi SONY yatıştırdı hiç bir şey söylemeden ama Microsoft dedi 5$ gibi bir ücret ödeyip sizin olabilecek oyun diye.
    Herkes bunu bilsin:
    Sadece AC4 ve benzeri Single'ı ağır basan oyunlarda paylaşım bedava. Bunlara "Disk Tabanlı" demiş Sony.
  • Liselilerin bile günlük cebindeki harçlığı ile rahat alabilceği bi fiyattan çıkıyor PS4 artık yeni seneye PS4 ile girmiş oluruz hepimiz
    Hiçbişey değil uyandığımda bi çılgınlık yapıp watch dogsun önsiparişini geçicem shoptodan heycanı ikiye katlamak lazım şimdiden
  • nd varken sony sırtı yere gelmez zaten
  • Valla fanboylar kızabilir ama çok kötü bir lansmandı, ha evet 2. el konusunda, 24 saat online olmama konusunda, plus konusunda, trye yaptığı dil desteği konusunda, fiyat konusunda xboxtan önde ama çok sıkıcı geçti. Tasarımı xboxtaki gibi beğenmedim, yeni heyecanlandıracak exc yoktu hiç. Zaten konsolu çıktığı gibi almayacaktım. Birde konsol kastı falan daha bir kötü oldu. Bakalım 1 sene bekleyeceğim artık her iki konsol içinde ondan sonra karar veririm. Ama ben yine vazgeçemeyip sonyden yana olacağım büyük ihtimal.
  • PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

İşimize en çok yarayacak şeylerden birisi.
    Telefonlarda çalışan mic'li kulaklık da çalışırsa on numara olur.
    dipnot: fakirim.
  • Neyse hacılar ben yatıyorum size iyi eğlenceler.
  • psn paralı oldugu gayet iyi oldu demekki ghizmet cok genişledi zaten ram da var bol bol arayüz akıcı olacaktır
  • Arkadaşlar yatıyorum ben. Akşam 4 gibi uyanırım artık. Akşam sakin kafayla ayrıntılı yorum yaparım. İyi gece pardon günler.
  • quote:

quote:

Ya dediğim gibi. PASS'ler kalktı bu sistem geldi SONY yatıştırdı hiç bir şey söylemeden ama Microsoft dedi 5$ gibi bir ücret ödeyip sizin olabilecek oyun diye.
    Herkes bunu bilsin:

Online olan oyunda online pass parası vereceksin bu kadar basit.Onun adı online pass olmaz başka birşey olur belki ama o saçma 2.el sistemi olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 11 Haziran 2013; 6:25:48 >
  • quote:

quote:

Herkes bunu bilsin:

Sabahtan beri PS4'ü nasil kötülüyeceksin diye sasirmissin yahu adamlar özel video yayinladi senin gibiler icin ne yatistirmasi

• Gösterilen oyunlar gerçekten mükemmeldi.The Order tam sevdiğim dünyayı yansıtıyor görünce çok sevindim, Destiny ve Watch Dogs keza çok etkiledi grafikler aşmış artık.Drive Club umarım open world olur tam o havada bir oyun.Elder Scrolls manyağı olarak online olması yapısını bozar diye düşünüyorum umarım yanılırım.İnfamous ve Killzone kalitelerini ispat etmiş seriler bu nesilde de kaliteyi katlayacak gibi duruyorlar, Final Fantasy her zamanki gibi hayran bıraktı kendine, Kingdom Hearts görmek sevindiriciydi, Dark Socerer çok ilgi çekici keşke biraz daha ayrıntı verselerdi merakta bıraktılar

Kısacası gayet iyi buldum konferansı, şimdi geriye PS4 ü beklemek kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Codex -- 11 Haziran 2013; 6:32:39 >
  • quote:

Şunu anlayamadı insanlar

Disk tabanlı oyun ne demek onu bilmeden yorum yapıyorsun. Mağazalarda satılan, bluray diske basılmış kutulu oyunlar disk tabanlı olarak geçer. PSN'de satılanlar ise dijital.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 31 Ocak 2020; 19:31:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

bu konsolun neresinden şimdi?

Hani zorluyorum belki;
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_95

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

quote:

Orijinalden alıntı: Gkhan.

Online ın paralı olduğunu nerde söylediler ya kaçırdım

2. el vs. serbest diyip hemen ardından gömdüler. Kimse farkına varamadı tam olarak.

Şunu anlayamadı insanlar

Öyle Birşey Demiyor Nereden Çıkardın. Ps3'teki Sistem Devam Ediyor. Kutulu Alan Kutulu Alır. Psn'den Alan Psn'den. Kutulu Oyunu Satarsın. Eğer Yapan Firma Online İçin Key Koyduysa Onu Satın Alırsın. Online Oynamayaksan Zaten Almana Gerek Yok.

Gelip Burada İnsanları Kışkırtma. Ps3 Nasılsa Ps4'te de Oyun Düzeni Aynı Olacak.

İşte adamlar Single diyeceğine Disc Based dedi. Bluray filan değil bu çok daha değişik bir kavram. Kışkırtmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Ben en çok buna güldüm.

Yalnız video yu her yenileyişimde +300 like geliyor
  • Beyler biri çıkıp şuna anlatsın o oyunlarda kutulu çıkacak.
  • Bence ps4 çok önde başlayacak yeni nesile helal sony herkese iyi uykular
  • 
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.