Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (6035. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60336034603560366037
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugünkü yazılım guncellemesinden sonra arkadaş listesini görüntülemekte sıkıntı yaşıyorum. Güncellemeden sonra arkadaşlar sekmesine geldiğimde sanki kimse online değilmiş gibi kalıyor. P tuşuna basılı tutup acılan ekranda arkadaşlar sekmesine gelince de kişiler yüklenemiyor ve yenile uyarısı çıkıyor. Ancak mobilden app e baktığımda online kişilerimi görebiliyorum.

Bu sıkıntıyı yaşayanlar var mı aranızda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt

Şuan bende de öyle oldu grup kurulmuyor zorunlu yükletti güncellemeyi bulamıyor kimseyi.

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt

Aynı şey şuanda bende de var. Sony nin klasik işleri işte düzeltilir diye umuyorum.

• Arkadaşlar bende ps4 fat kasa var. Aradan geçen zamanda ds4'ler bozuldu. Piyasada pro ile çıkan v2 ds4'ler var sadece. Bu ds4 ps4 fat kasa ile uyumlu mu? Bilgisi olan var mı acaba. Sanki v2 versiyonu pro için tavsiye ediliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.N.Y -- 19 Ekim 2020; 21:5:44 >
  • B.N.Y kullanıcısına yanıt

Yok öyle birşey, v2leri her ps4’te kullanırsın, v2ler iyileştirilmiş üst modeller bu saatten sonra müthiş fiyat avantajı yoksa v1 alınmaz  

• Arkadaşlar yeni eve taşınıyorum. Oyun işleri için de kocaman kasa toplamak için yeterli alanım yok. Dolayısıyla alternatif konsollar...

4K ve HDR özelliği olan bir televizyonum da olacak.

Sorum PS5'e TR şartlarında geçiş artık ultra lüks göründüğü için sizce konsol dünyasına ps4 slim + 4 oyun bundle paketle mi girmeliyim yoksa ps4 pro ile mi?

Online olarak muhtemelen sadece FIFA-PES takılırım ancak PS4'e özel oyunları (last of us serisi, god of war vs) da bitirmek isterim muhtemelen.

yine bundle paket olarak verilen oyunlar da ikinci el olarak uygun fiyatlara bulunabilir gibi sanki?

İthalatçı garantili 2 kollu bir PS4 Pro mu önceliğim olmalı sizce, ne dersiniz?

• arkadaşlar apex oynuyorum ama ds4 kol ile oynayamıyorum aim'im çok kötü. Xbox kolu aim için çok daha iyi diyorlar ama ps4 te nasıl çalıştırabilirim bilen var mı?

• Spotify yok delireceğim yabancılarda’da sorun varmış aynı yaptıklarını yaptım olmuyor hizmetle ilişkendirdim çıkış yaptım gözükmüyor zaten yüklü diyor ama çıkmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-Kartal -- 20 Ekim 2020; 22:39:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rdr2 online’da yine döndüm Mevlana gibi

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/tv/CGkzWrdBbHE/%3Figshid%3D1f2a7qipphwr0

• quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

arkadaşlar apex oynuyorum ama ds4 kol ile oynayamıyorum aim'im çok kötü. Xbox kolu aim için çok daha iyi diyorlar ama ps4 te nasıl çalıştırabilirim bilen var mı?

Şu linkteki gibi dongle’lar mevcut ama fiyatları pek ucuz sayılmaz. Elite controller gibi isimlerle satılan kollara da göz atabilirsin, mesela Nacon’un kolları var analog dizilimleri xbox kolu gibi ama onların da fiyatı ucuz değil maalesef.

https://www.amazon.com/Gam3Gear-Brook-Converter-Gaming-Adapter-Keychain/dp/B01GDVGQ48

• zepharoth kullanıcısına yanıt

evet gördüm. Onların içinde en iyisi scuf vantage 2 olarak yazılmış o da 170 dolar. MMalum bizim ülkenin dolar fiyatıyla hesaplamak istemiyorum..

• PlayStationı laptop ekranına hdmi dönüştürücü gibi bir şeyler ile yansıtabilir miyim? Bilen var mı? Remote play hariç

• arkadaşlar merhaba. elimde ps4 mat kasa mevcut. evde 4k tv yoktu alırken. şu an hdr10 destekli 4k bir tv gelecek. mat kasaların hdr desteği mevcut mu? ben kaliteli bir görüntü alabilir miyim? yoksa pro almadan bir fark hissedemez miyim?

• Hayatimda ilk kez ps serisi bir cihaz alacağım evimde philips 50PUS7403/62 4k hdr ve tum dolby destekleri var en iyi sekilde faudaanmak icin hangi seriyi almaliyim ps4 slim mi pro mu mat kasa mı butcem 2500 3000 civari 0 takintim da yok butceme uygun fp olarak tercih etmem gereken seri hangisidir

• PS store üzerinden oyun almaya çalışırken ödeme hatası alıyorum. Şimdiye kadar sorunsuz kullanıyordum sebebini bilen var mı?

• İchimatsu kullanıcısına yanıt
    kart eklediğiniz yerde adres bilgileriyle biraz oynayın türkçe karakter vb. eskiden böyle çözülebiliyordu bazı sorunlar.

• Arkadaslar ps4 düz kasa kullaniyorum. Ps5 icin 2k 144hz mobitor aldim ama ps4 icin o kdar iyi horuntu vermuyor. Ozellikle yazilarda pikseller var. Sebebi ne olabilir. 4k tv de boyle sorun yasamiyordum.

• Arkadaşlar birşey danışacağım
    Elimdeki yapıkredi bankamatik kartı ile ps storede alışveriş yapabilirmiyim?
    (Kartı online alışverişe açtım ama yurtiçi ve yurtdışı açma ayarı yok sadece online alışverişe açtım.)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 60336034603560366037
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.