Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (6015. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60136014601560166017
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.teknosa.com/frisby-fgp3810b-ps4-kablosuz-gamepad-p-125088234?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIt_66kdSI6QIVA-d3Ch2-8A9gEAQYASABEgJOx_D_BwE

Arkadaşlar linkteki koldan aldım

Sizce oynatma konusunda herhangi bir sorun olur mu geç tepki verme gibi şeyler? Ps3te de replika kol kullandim sorun yoktu

Kullanan veya bilen var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Üst mesajda fiyatlar TL görünüyor demişsin, öyleyse o da TR hesaptır ama hesap ayarlarından store dilini İngilizce seçmişsindir. Pcden hesabına giriş yaptımtan sonra isim, adres bilgilerinin olduğu kısımda store dilini Türkçe veya İngilizce seçebiliyorsun
    O şekilde yaptım ama gene de olmadı. neyse çok önemli değil.
  • Hocam, en çok rampage marka kolu tavsiye ediyorlar. Ama senin aldığın da muadil kola göre gayet iyi duruyor. Zaten şu an ds 4 ler 899 TL olmuş. Ürün sana ulaştığında deneyimlerini paylaşabilir misin benim de yedek bir adet alma durumum olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertbey87

Hocam, en çok rampage marka kolu tavsiye ediyorlar. Ama senin aldığın da muadil kola göre gayet iyi duruyor. Zaten şu an ds 4 ler 899 TL olmuş. Ürün sana ulaştığında deneyimlerini paylaşabilir misin benim de yedek bir adet alma durumum olabilir
    Aynen hocam 899 nedir ya o parayı verecegime denemeye değer dedim aldım. Ürün hakkında fazla yorum da yok sadece n11de bi satıcının altina 3 kisi yazmis 3u de memnundu. Goruntusu guven veriyor zaten ama tek korkum umarim gec tepki verme gibi seyler olmaz.

Gelince yorumlarımı paylaşırım tabii ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • an itibari ile tlou2 ön siparişe açıldı arkadaşlar 429₺

• İkinci el Migros’tan alınmış 3 günlük cihaz tek kol oyunsuz alınır dmi? Kapalı kutu açmamış daha muhtemelen taksitle alıp nakite çeviriyor

Neye dikkat etmem lazım fatura var dedi ama faturada seri nosu yazıyor mudur?

• rocker35 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cihazı migros fiyatından mi verecek? Üzerine faiş fiyat ekleyecekse alma dostum. Seri no faturada yazmaz. Cihazı kutusundan çıkarıp incele, CUH numarasına bak, vereceği dualshock 4 e bak orjinal mi diye. Bunlar yeterlidir.

• mertbey87 M kullanıcısına yanıt
    Hiç açmamış kuyuyu fişin üzerine seri noyu yazmış eliyle hocam piyasaya göre iyi fiyata veriyor 300-400 aşağıya veriyor yani

Tamam hocam faturaya bak ürünü karşılaştır her yerine bak alırken de. Elektronik cihaz ne olur ne olmaz. Hatta çalıştırma imkanın varsa bile çalıştır. Piyasada üçkağıtçılar, dolandırıcılar çoğaldı malum eşeği sağlam kazığa bağlamak lazım.

• Depolama kısmına girdiğimde uygulamalar sekmesini açıyorum. Orada en altta diğer 91 gb gibi bir şey karşıma çıkıyor. Uygulamalardan başka diğer olarak dediği ve 91 gb kayıt ettiği ne olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superoid -- 29 Nisan 2020; 21:11:31 >
  • Benim PS4 7/24 prize takili duruyor. Sizce bir sorun olur mu, kullanilmadigi zamanlarda prizden cikarilmasi gerekir mi?
    Merhaba hocam dediğiniz gibi yaptım sorunsuz cihaz çok şükür aldım kurulumunu güncellemesini yaptım
    Oyun olarak digital mi önerirsiniz yoksa kutulu mu? Deneme amaçlı cod buldum ücretsiz markette onu indiriyorum

Gta V istiyorum ama kutulu mu alsam yoksa marketten satın alıp indirsem mi bilemedim nasıl yapmalıyım sizce?

Farketmez hocam. Hangisi ucuzsa oradan alın.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Online indirmek İle kutulu almanın avantajı/dezavantajı var mıdır?

Kutuluyu oyunu bitirdikten sonra direkt satabilirsin. Dijitali de ayrı bir hesaba alırsan onu da satabilirsin.
    Iyi günlerde kullan dostum. Bana kalırsa dijital oyun derim. Kutulu oyunlar genellikle pahalı oluyor. Hee sonra satarım dersen o ayrı. Ben o işlere karışmadığım için indirim zamanları keseye uygun dijital olarak yükleme yapıyorum.

• Hiçbir sorun olmaz hocam. Sök tak çok mantıklı iş değil. Sürekli cihaza akım verip durursun.

Teşekkürler gta v indiricem ama online edition var ps storeda bunu satın alsam ps plus aboneliğim yok ama oynayabilir miyim? Ya da gta v için normal sürüm linki var mı bu platforma hiç alışkın değilim bulamadım 😏

Hocam online içerik oynayacaksan plus şart. Eğer online edition alıp, normal single player görevi yapacaksan da plus üyelik şart değil. şu an fiyatı uygun 79 TL düşünme al direkt.

Peki bişey daha sorucam hocam online satın aldım 79gb veri indiriyor aynı oyunu kutulu alsaydım da PlayStation kapasitesinde 79 GB mı yer kaplayacaktı?

• 
Sayfa: önceki 60136014601560166017
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.