Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5869. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 58675868586958705871
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orda season pass veya DLC ifadesi yoksa oyundur alt kosede eklenti yazar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • memoxis44 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Hocam resmini gösteriyi daha iyi olacak bu oyun hocam
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • 1.cod infinity warfare & cod remastared
    2.battlefield 1
    3.fifa17
    Bunlari secodary weriyorum beyler 3'ü de ayri ayri hesaplar...iletisim icin whatsapp no...05362436435

• memoxis44 kullanıcısına yanıt
    Biliyorum ebaye de baktım ama bu analog değişimi için lehim falan gerekiyor.. Uğraşamadım..
    Olup olmayacağı da garanti değildi..

• Arkadaşlar ps4 e ilave harddisk takma konusuyla ilgili fikri yada bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen?

• quote:

Orijinalden alıntı: bulent6161

Arkadaşlar Özürdilerim bir şey soracam size
    Şimdi bu ps4 sorede Call of duty advanced Warfare gold edition Paket var 209 tl mış Plus tasarrufla %67 indirim 68,10 Tl fiyat yazıyor benim anlamadığım bu tam oyunmu yoksa paketmi ekstra bir eklentimi bilgi verirseniz sevinirim (Plus üyeliğim var)

Arkadaşlar bu konuda tam Bilgi verecek Birisi yokmu yanlış bir şey yapmak istemiyorum
    Bu ekstra bir paket yoksa tam oyunmu
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingkrali78

Arkadaşlar ps4 e ilave harddisk takma konusuyla ilgili fikri yada bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen?

Sadece değişim izni veriyor diye biliyorum. Ek yapamıyoruz. Yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar.

• Arkadaslar az önce oyun oynarken ps4 aniden bip sesi çıkarmaya başladı 10 saniye arayla 3-4 kez bip ledi. Sonra fandan şimdiye kadar hiç duymadığım şekilde ses geldiğini işittim cihazı kapattım odanın kapısı kapalıdı onu açtım sonra tekrar cihazı açtım oyunuda açtım şuan bip sesi gelmiyor normale dönmüş. Neden yapmış olabilir bunu? Havamı alamadı çokmu sıcak geldi nedir? Başına gelen varmı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulent6161 kullanıcısına yanıt
    Oyun hocam bu @bulent6161

• Hocam asiri isindiginda yapar. Serin ve kuru yerde calistiriniz..=) @C-İ-E_SN

• Herkese merhabalar 500 gb CUH-1206A modeli ps4 um le foruma katilmis bukunmaktayim

Muhakkak bahsi gecmistir ama cok sayfa gectigi icin bulamadim calistigimdan

Ilk once bu surumle ilgili dusunceleriniz nelerdir acaba

Urun ntsc bununla ilgili genel bilgim var tum oyunlari calistirabilcegini free region blurayda sikinti olmayacagini fakat merak ettigim bi kac konu var

simdi ben psn uyeligini nerden almaliyim turkiyeden herhangi bir magazadan kutulu oyun alsam daha sonra bu oyunun dlc sini indirirken ntsc indirsem sorun olucak mi sonucta tr deki kutulu oyunlar pal diye biliyorum

Ya da tr den psn alip oyunu da magazadan alsam daha sonra tr psn den dlc sini alsam cihaz ntsc oldugu icin oynatir mi

Sonuc olarak cihaz ntsc diye tr magazadan aldigim oyun pal olacagindan dlc indirecegim oyunlari kutulu olarak almayip internet magazalarindan ntsc yun alip dlc sini de japonya veya abd psn uyeligi olarak mi indireyim

Cevaplarinizi bekliyorum tesekkur ederim

• Beyler us psn için nereden kod alıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkTranqlty

Beyler us psn için nereden kod alıyorsunuz?

https://www.amazon.com/20-PlayStation-Store-Gift-Card/dp/B004RMK4BC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1473168413&sr=8-1&keywords=psn+code
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvGiN.

Herkese merhabalar 500 gb CUH-1206A modeli ps4 um le foruma katilmis bukunmaktayim

Muhakkak bahsi gecmistir ama cok sayfa gectigi icin bulamadim calistigimdan

Ilk once bu surumle ilgili dusunceleriniz nelerdir acaba

Urun ntsc bununla ilgili genel bilgim var tum oyunlari calistirabilcegini free region blurayda sikinti olmayacagini fakat merak ettigim bi kac konu var

simdi ben psn uyeligini nerden almaliyim turkiyeden herhangi bir magazadan kutulu oyun alsam daha sonra bu oyunun dlc sini indirirken ntsc indirsem sorun olucak mi sonucta tr deki kutulu oyunlar pal diye biliyorum

Ya da tr den psn alip oyunu da magazadan alsam daha sonra tr psn den dlc sini alsam cihaz ntsc oldugu icin oynatir mi

Sonuc olarak cihaz ntsc diye tr magazadan aldigim oyun pal olacagindan dlc indirecegim oyunlari kutulu olarak almayip internet magazalarindan ntsc yun alip dlc sini de japonya veya abd psn uyeligi olarak mi indireyim

Cevaplarinizi bekliyorum tesekkur ederim

hiç bir sorun olmaz, oyunlarda bölge sınırlaması yok. sadece bluray filmlerde var. dlc satın alırken oyunu aldığın bölge ile aynı olmasına dikkat et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

quote:

Orijinalden alıntı: DarkTranqlty

Beyler us psn için nereden kod alıyorsunuz?

https://www.amazon.com/20-PlayStation-Store-Gift-Card/dp/B004RMK4BC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1473168413&sr=8-1&keywords=psn+code

Ben de amazonu kullanıyordum ama kapatmışlar hesabımı tr'den alıyorum diye. Siz nasıl alıyorsunuz?
  • DarkTranqlty kullanıcısına yanıt
    adresin amerika ise sorun olmaması lazım. bende yıllardır var bu hesap.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

adresin amerika ise sorun olmaması lazım. bende yıllardır var bu hesap.

Adres amerika olduğu halde kapattılar hesabımı kart tr olduğu için. Hatta yeni hesap açtım aynı kart bilgilerini girdim o hesabı da kapattılar ilk alışverişte.
  • DarkTranqlty kullanıcısına yanıt
    valla hiç bilmiyorum dostum, benim bu ilk amazon hesabım. ta ps3e cs:go çıktığı zaman açmıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

valla hiç bilmiyorum dostum, benim bu ilk amazon hesabım. ta ps3e cs:go çıktığı zaman açmıştım.

Aynen benimki de baya eski bir hesaptı ama yine de kapattılar. Bugün farklı bir hesap açıp farklı bir kart deneyeceğim bakalım.
  • KoRnTuNeS kullanıcısına yanıt
    Hocam peki ben gittim x magazadan kutulu oyun aldim tr den pal olcak ben o oyunu bitirdim sonra dlc indircem diyelim onu da psn den 3. Bolge ntsc aldigim cihaza uygun olarak. o zaman sikinti cikio mu oyunun diski pal olcugu icin

Ve bir soru daha benim cihaz hong kong uretim ben multiplayer oynarken hong kong psn den mi oynamak zorundayim tr deki oynayanlarla baglanti kuramiyo muyum veya tr dekilerle oynayabilmem icin ille tr psn im mi olmasi gerekio

Kafa yandi pc takilirken torrente cokup indirioduk ogrencilik zamani baska biseyde kapiscaksak takiyoduk ikinci joysticki oynuyoduk simdi is guc zaman yok ikinci kisiye arada oynayacak adam bulabilmek icin mecburen online oynamak gerekio 😀

• 
Sayfa: önceki 58675868586958705871
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.