Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5283. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52815282528352845285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onunla uğraşmam sanırım hocam yıllıktan alırım bir tane yeter bana .50 lira zam yapmışlar ama yıllık olduğu için çok sıkıntıya sokmaz diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodo_c11

Onunla uğraşmam sanırım hocam yıllıktan alırım bir tane yeter bana .50 lira zam yapmışlar ama yıllık olduğu için çok sıkıntıya sokmaz diye düşünüyorum.

aynen tr psne zam geldi. ben üyeliğim bitince us psnden almayı düşünüyorum,110tl civarına geliyo. us psnde plus üyelerine hem çok güzel indirimler oluyo hem de sansür yok. zamanında plus ile bedava verilen outlast oyunu tr psn plus üyelerine verilmedi. us psn plus ın tek dezavantajı bedava verilecek oyunda türkçe dil seçeneği varsa us psnden indirilen oyunda sadece ingilizce bulunması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende US PSN e geçmeyi düşündüm ama dijital bir şey indirmiyorum hiç kutulu seviyorum o yüzden hiç elleşmeyeyim dedim.
  • quote:

Bende US PSN e geçmeyi düşündüm ama dijital bir şey indirmiyorum hiç kutulu seviyorum o yüzden hiç elleşmeyeyim dedim.

aynen ben de o sebeple tr psnden 1yıllık almıştım ama sonra çok pişman oldum. mesela yazın bf4 oyununu us plus kullanıcılarına 30 dolardan sattılar. bende plus olmadığından 40 dolara aldım. ayrıca spotta fiyatlar yükseldiğinden fifayı, driveclubı, cod awyi us psnden dijital olarak aldım. spotçular fiyatları 150tlnin altına çekene kadar da bu şekilde devam edicem

• Spotçular tam çakal zaten 5 lira anca indirim yaptırabiliyorum. 'Yav abi şu oyundan karım sıfır yedim ederim ' falan diyip duruyorlar.
  • quote:

Spotçular tam çakal zaten 5 lira anca indirim yaptırabiliyorum. 'Yav abi şu oyundan karım sıfır yedim ederim ' falan diyip duruyorlar.

yok dostum tamamen yalan söylüyolar. bi aya adamlar fiyatları hemen düşürüyolar. mesela cod aw ilk çıktığında 170 civarına satılıyodu şuan gittigidiyorda 137tlye sıfırı satılıyo. biliyolar artık konsol oyuncusunun sabırsız olduğunu, geçiriyolar yüksek fiyattan geçirebildiklerine.

• arkadaslar yurtdisindan turkiyeye ps4 oyun satisi yapsam ilgi gorur mu ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arazis_med -- 1 Aralık 2014; 5:58:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: my1863

quote:

Orijinalden alıntı: ercanerten

Ayar açık. Sanırım adil kota kullanım sınırına düştüm. Şimdi test ettim 276 kb/s olmuş. Yeni yıla yetişir herhalde oyunun inmesi

Belki yeri burası değil ama forumun acemisiyim .ps4 aldım ancak goruntu var ses yok .hdmı dan ses gelmiyor. Oyunda problem 1080p görüntü geliyor .yardımcı olursanız çok sevinirim .tv den de şüpheleniyorum

hocam bende de aynı problem var ilk defa oldu görüntü var ses yok ama, bütün gece kulaklık takılı oynadım
  • Arkadaslar merhaba...Normal de kendi kullandigim hesapta plus yok..Soyle bir sey oldu....Mesela x hesabindan plus oyunlarini indirdim ,sonra x hesabinin plusi bitti...Y hesabinin primarysi ben de ve plus var....Oynayabildim ya da yanlis hesaptan mi indirdim hatirlamiyorum . Boyle oynanabiliyor degil mi ?

• Beyler seç hesabı silsem içinde yüklü olan oyunu hard dsikten siler değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

quote:

Orijinalden alıntı: zoltan83

Sormuşken bi tane daha sorayım.. bulutut kulaklığımı tanıtamıyorum bi türlü.. cihazı görüyor ama bağlanmıyor..

Bluetooth kulaklıklara destek verilmedi henüz. Hangi akla hizmet ben de bilmiyorum.

Vaaay Arkadaş ya... bileydim bütün gece uğraşmazdım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaToZaR

quote:

Orijinalden alıntı: radicaldeyyus

quote:

Orijinalden alıntı: Virtue34

quote:

Orijinalden alıntı: radicaldeyyus

Vatan Bilgisayar'da satilan PS4'ler Sony garantili mi ? Bilgisi olan var mi ?

Sony garantili hocam ben daha yeni aldım 1500 liraya pes15 de hediye ettiler

Bilgi icin sagol hocam. Bende bir arkadasa siparis verdim, gta v bundle + pes15 hediyeli. 1.650 tl'ye. Mantikli bi paket diye düsündük. :)

Vatandaki bundle herhalde dostum bu gta v kutulumu yoksa digital olarakmı veriliyor?

Kutulu olarak paketin icinden cikiyor hocam. Extra pes 15 kampanyasi devam ediyomus kaptik valla hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

ben sony garantili olduğunu biliyorum
    sen yinede almadan iyice bir araştırıp sor

Sony garantiliymis hocam, aradim sordum. :) Zaten burdan da arkadaslar yazdi sagolsunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virtue34

güzel düşünmüşsünüz hocam hayırlı olsun güle güle oynayın

tesekkurler hocam. sizde güle güle oynayin, yeni sayilirsiniz sizde. :)
  • radicaldeyyus kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan hayırlı olsun diyelim o zaman sana arkadaşım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim bu ps4 te hdcp seçili ama hdmi seçili değil ne işe yarıyor bunlar ?
    HDMI ı da seçeyim mi ? nedir bunlar tam olarak ?
    Arattım pek bir şey anlamadım ?
  • shupusbu kullanıcısına yanıt
    Bunu seçersen tv kumandasıyla ps4 üde açmış oluyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yılbaşında bir indirim olacak mı? PS4 + GTA V bundle gibi.
  • carlitoss kullanıcısına yanıt
    Evet siler, zaten hesap sil dediginde, sana o hesaba bağlı olan oyunlar da silinecek, emin misiniz şeklinde uyarı veriyor.
  • Uncharted 3'lemesi
    Red Dead Redemption
    MGS koleksiyonu

Bunları büyük bi iştahla bekliyorum ps4 için umarım hepsi çıkar da oynarım.

Şu sıralar gözüm Wolfenstein ve Diablo'da en ucuz nerden bulurum?

Bu arada inFamous: Second Son sahiden çok efsane oyunmuş büyük zevkle oynadım. Şimdi de Walking Dead Season 1&2'ye daldım hikayesi çok sağlam duruyor hafta sonu indiriminden faydalanarak aldım ikisinide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowz61 -- 1 Aralık 2014; 10:44:30 >
  • 
Sayfa: önceki 52815282528352845285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.