Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
120.277
Cevap
621
Favori
3.295.979
Tıklama
Giriş
    2695 Mesaj
    Ds4 le psn arkadaşlarınızla mesajlaşmak zor geliyorsa telefon için şöyle bir uygulama yapmışlar buyrun ben çok beğendim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

psn:erdemaktas
  • Yüzbaşı
    844 Mesaj
    Arkadaşlar yeni PS4 aldım kayıt oluyorum fakat kayıt ekranında sorulan isim soyisime türkçe karakter giremiyorum, L3 tuşuna bastığımda karakterler çıkmıyor neden böyle arkadaşlar , Siteden açtığımda da türkçe karaktere izin vermiyor.
    |
    |

Sony center den teknosadan medya marktan bimeks den vatan bilgisayardan
    Bulabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    parcher07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Virtue34

Ds4 le psn arkadaşlarınızla mesajlaşmak zor geliyorsa telefon için şöyle bir uygulama yapmışlar buyrun ben çok beğendim :)
    quote:

Orijinalden alıntı: Virtue34

valla ps4te mesajlaşmak işkence, mesaj okumak için 5 dakika bekliyorum en az. göndermek bile sorun olmaya başladı artık, mesaj gönderilemiyor uyarısı geliyo arada. telefondaki uygulama da aynı şekilde, ne mesaj gönderebiliyosun ne okuyabiliyosun. artık bir an önce çözsünler şu psn problemlerini, böyle saçmalık olmaz. ps3te bile mesajlaşma sistemi çok daha iyiydi
    |
    |

• Çavuş
    71 Mesaj

Arkadaşlar merhabalar ps4 cd çıkarma probleminden dolayı ps4 ü merter sony servise dün verdim bugün aradılar ve değişim kartı verdiler. Yani sorunun çözümü yok o yüzden direkt değişim yapıyorlar sony nin ilgisi ve hızlı olması çok güzel. Gelelim teknosa denen şirkete.. Değişim kartıyla teknosaya gittim değişim talebinde bulundum bana arkadan bir tane ps4 getirdiler. Ps4 ün kutusu yırtık güvenlik şerifi açılmış birde baktım benim bir önce cd çıkarma hatasından dolayı verdiğim ps4 ü tekrar bana kakalamaya çalışıyorlar kutunun sağ köşesindeki aşağı doğru derin yırtıktan tanıdım :D Sonra dedim sakın bana onu vermeye kalkışmayın sizden hiç birşey alınmaz hemen canım para iadesi yapın dedim mutsuz şekilde de olsa para iadesi yaptılar. Bende gittim bimeksten beyaz ps4 aldım umarım artık 3. ps4 ümde sorun yaşamam. Bu sorunu yaşayan garanti kapsamında arkadaşlar varsa hiç sinirlenmeyin dert tasa etmeyin sony bayisine götürün ertesi gün yenisini alın.
    |
    |
    Bahsedilenler: hasomen

• Yüzbaşı
    720 Mesaj
    Arkadaşlar şöyle bir hata alıyorum..

PlayStation a tekrar hoşgeldiniz..

Kontrol cihazını kullanmak için PS düğmesine basın..

basıyorm ama hiç bi icraat yok böyle kaldı ekran..
    quote:

Orijinalden alıntı: zoltan83

quote:

usb kabloyla cihaza bağlayıp deneyin,olmazsa ds4te ki reset tuşuna basın sonra tekrar deneyin.

PSN ID : Rambo_Berk

"Eğer oğlumun başına bir kaza gelirse veya bir polis onu vurursa ya da kendisini hücresinde asarsa, hatta kafasına yıldırım bile düşse bu salondaki bazı kişileri suçlarım. Ve o zaman affetmem." Don Vito Corleone
  • Yüzbaşı
    720 Mesaj

Teşekkürler.. resetledim düzeldi..
    |
    |
    Lucky Luciano kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kargolandi hocam.

|
    |
    stonesthrow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    amazonda 69 dolara sony nin wirelees kulaklıgını alıyımı almayımı derken dün 2 saat içinde tükendi kulaklık...Yazık oldu.Bakalım bir dahaki fiyatı ne olacak black friday bittikten sonra
    |
    |

Herhalde kargo seçenekleri hızlı kargo normal kargo falan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    girice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

quote:

Banada oluyor sürekli ds4'le açıyorum cihazı kalıyoy öylece hiç bi şekilde düzelmiyor anca reset.

|
    |

http://www.n11.com/nba-live-15-ps4-oyun-P35087875?rf=one-cikanlar

Sormuşken bi tane daha sorayım.. bulutut kulaklığımı tanıtamıyorum bi türlü.. cihazı görüyor ama bağlanmıyor..
    quote:

Sormuşken bi tane daha sorayım.. bulutut kulaklığımı tanıtamıyorum bi türlü.. cihazı görüyor ama bağlanmıyor..

Bluetooth kulaklıklara destek verilmedi henüz. Hangi akla hizmet ben de bilmiyorum.

Orijinalden alıntı: clifflee84

fiyatı biraz az geldi. daha önce alışveriş yapan var mı worldbazaar'dan, problem olur mu?

quote:

Orijinalden alıntı: clifflee84

fiyatı biraz az geldi. daha önce alışveriş yapan var mı worldbazaar'dan, problem olur mu?

Güvenilirdir o satıcı. Forumda kendisinden oyun alan birçok kişi biliyorum. Nba Live o kadar iyi bir oyun değil. O yüzden ucuz.
    |
    |

• Yarbay
    6770 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Brkgk

Kargolandi hocam.
    quote:

Orijinalden alıntı: Brkgk

Kargolandi hocam.

En son yazışmamızda canlı destekle kargo seceneğini değiştirmişlerdi ; fakat bana pazartesi teslimat gözüküyor. Kesilen fatura sadecee ürün bedeli ; ama kredi kartımdan çekilen. Ürün bedeli + hızlı kargonun %50'si.. Biraz karıştı gibi. :)
    |
    |
    sıfır gibi kutusu faturası ambalajında
    13 aylık daha garantisi var
    1-adet fazladan ds4
    4-adet kutulu oyun--lastofus-fifa15-tombraider-sniper elit

1500-tl toplasanız 12-13 kere oynamışımdır

istiyorumki buradan tanıdığım bir kardeşim alsın
    sebeplensin
    ben gt7 çıkana kadar ps4 almıyacağım

linki altta

http://forum.donanimhaber.com/m_99973518/f_//tm.htm#99973518

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 29 Kasım 2014; 12:19:06 >
    quote:

Orijinalden alıntı: stonesthrow

quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Black Friday de mağazaları tek tek takip etmenize gerek yok, bunun için bir site hizmet veriyor. İstediğiniz mağazaların black friday indirimini takip edebilirsiniz.

https://blackfriday.com/

Dealextreme de, başlangıç zamanını, geri sayım sayacı koymuş (Starter after: 04:03) 4 saat kaldı hadi hayırlısı

http://www.dx.com/Event...gin=EN2014blackfridaygc

Süper site..

Ellerine sağlık paylaşım için..

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: stonesthrow

quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Black Friday de mağazaları tek tek takip etmenize gerek yok, bunun için bir site hizmet veriyor. İstediğiniz mağazaların black friday indirimini takip edebilirsiniz.

https://blackfriday.com/

Dealextreme de, başlangıç zamanını, geri sayım sayacı koymuş (Starter after: 04:03) 4 saat kaldı hadi hayırlısı

http://www.dx.com/Event...gin=EN2014blackfridaygc

Süper site..

Ellerine sağlık paylaşım için..

Özgür Kirazcı dan sonra gelen Sony Türkiye yetkilileri, izledikleri yanlış politikalar sonucunda Türkiye de konsol oyunculuğunu bitme noktasına getirdiler.

Amacım, konsol oyunculuğuna gönül vermiş Türkiye deki her insanı, Sony Türkiye'nin aşırı kar güden, kan emici, vampir politikalarından kurtarmak ve oyun konsollarından soğumalarını engellemek. Aslında konsol oyunlarının, dünya genelinde ucuz olduğunu, özellikle playstation oyunlarının bir çok yöntemle, çok çok ucuza sahip olunabileceğini göstermektir benim amacım. Bir kişi bile Sony Türkiye'nin saçma sapan fiyat politikasına aldanıp, playstation'ın dan soğursa üzülürüm.

Çıktığım bu yolda, Türkiye deki konsol oyunculuğuna ve sizlere bir faydam dokunduysa, cüzdanınıza bir katkım olduysa ne mutlu bana

Ha, günün birinde Türkiye dışındaki Playstation Store dan alışverişimizi engellerlerse, TR Playstation Store dan Playstation Game Sharing (PSN kardeşlik) yöntemiyle almaya devam ederim. Şayet, Game Sharing ile alışverişimizi de engellerlerse, aha buraya yazıyorum, Playstation'ını mı var gücümle camdan aşağı atarım ve konsol hobime son veririm.

Bizler, Sony Türkiye çalışanlarının duble maaşını ödemek için para kazanmıyoruz, bizimde bir yaşantımız var. Sony Türkiye ve spotçularda dahil olmak üzere, kimsenin 150TL+ ye, hatta 200TL+ ye oyun satıp, Türkiye deki insanları konsol oyunculuğundan soğutmaya hakkı yok.

Bu davama, arzu eden katılır, arzu eden katılmaz ama dostlar şunu bilin, çıktığım bu yoldan geri dönmem.

• Binbaşı
    1067 Mesaj

Hocam peki ne yapabiliriz çozumunuz nedir tr psn den almasak bu sefer turkiye satışları duşuk turkçe oyun beklemeyin diyorlar ayrıca bende bir oyunsever olarak online için Plus zorunluluğundan rahatsızım arada makinayı satıp kurtulsam mı diye duşunuyorum ama işten gelip bir iki maç yapıp stres atıyorum bende kararsız durumdayım.

|
    |
    ilker_xxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
Mobilya Takımları
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.