Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5276. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52745275527652775278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar amazon ds4'leriniz kargoladı mı?
  • Yok hocam daha kargolanmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps plus'a falan indirim gelir mi acaba Amazon'da.
  • Airties Air 5650 modemde MTU değiştirerek PC utorrent ve Xone da akk hızını aşıyorum ama PS4 te bi türlü işe yaramıyor
  • cancanax C kullanıcısına yanıt
    Plus hesabini ana hesap yapmalisiniz. Diger makinede ana hesapsa olmaz ama. Sony ile irtibata gecin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni PS4 aldım kayıt oluyorum fakat kayıt ekranında sorulan isim soyisime türkçe karakter giremiyorum, L3 tuşuna bastığımda karakterler çıkmıyor neden böyle arkadaşlar , Siteden açtığımda da türkçe karaktere izin vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BerkeSutcu

Plus hesabini ana hesap yapmalisiniz. Diger makinede ana hesapsa olmaz ama. Sony ile irtibata gecin.

Teşekkürler mail atıyor arkadaşım hemen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tetehan

http://www.n11.com/sony-ps4-500-gb-2kol-fifa-15-ps4-kulaklik-hdmi-kablo-P29422918
    bunun fiyatı nasıl sizce?

1600 olsa alınırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brkgk

Yok hocam daha kargolanmadı.

Hala kargolanmamış sizde durum ne hocam?

• ysn61 kullanıcısına yanıt
    Bende de kargolanmadı hocam.

• Arkadaşlar bu amazondan wireless head set almak istiyorum yalnız bu siparişi sepete atınca orda condion diye bir yer cıkıyo 3 çeşit fiyat var nedir bu anlayamadım daha önce alış veriş yapmadım amazondan..Neden normal şekilde almıyo siparişi bir terslik falanmı var?
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyıldız -- 28 Kasım 2014; 22:52:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brkgk

Bende de kargolanmadı hocam.

Birbirimizi haberdar edelim hocam eğer ds4'ler kargolanırsa.
  • Ds4 le psn arkadaşlarınızla mesajlaşmak zor geliyorsa telefon için şöyle bir uygulama yapmışlar buyrun ben çok beğendim :)

• Arkadaşlar yeni PS4 aldım kayıt oluyorum fakat kayıt ekranında sorulan isim soyisime türkçe karakter giremiyorum, L3 tuşuna bastığımda karakterler çıkmıyor neden böyle arkadaşlar , Siteden açtığımda da türkçe karaktere izin vermiyor.
  • parcher07 kullanıcısına yanıt
    Sony center den teknosadan medya marktan bimeks den vatan bilgisayardan
    Bulabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virtue34

Ds4 le psn arkadaşlarınızla mesajlaşmak zor geliyorsa telefon için şöyle bir uygulama yapmışlar buyrun ben çok beğendim :)

valla ps4te mesajlaşmak işkence, mesaj okumak için 5 dakika bekliyorum en az. göndermek bile sorun olmaya başladı artık, mesaj gönderilemiyor uyarısı geliyo arada. telefondaki uygulama da aynı şekilde, ne mesaj gönderebiliyosun ne okuyabiliyosun. artık bir an önce çözsünler şu psn problemlerini, böyle saçmalık olmaz. ps3te bile mesajlaşma sistemi çok daha iyiydi
  • Arkadaşlar merhabalar ps4 cd çıkarma probleminden dolayı ps4 ü merter sony servise dün verdim bugün aradılar ve değişim kartı verdiler. Yani sorunun çözümü yok o yüzden direkt değişim yapıyorlar sony nin ilgisi ve hızlı olması çok güzel. Gelelim teknosa denen şirkete.. Değişim kartıyla teknosaya gittim değişim talebinde bulundum bana arkadan bir tane ps4 getirdiler. Ps4 ün kutusu yırtık güvenlik şerifi açılmış birde baktım benim bir önce cd çıkarma hatasından dolayı verdiğim ps4 ü tekrar bana kakalamaya çalışıyorlar kutunun sağ köşesindeki aşağı doğru derin yırtıktan tanıdım :D Sonra dedim sakın bana onu vermeye kalkışmayın sizden hiç birşey alınmaz hemen canım para iadesi yapın dedim mutsuz şekilde de olsa para iadesi yaptılar. Bende gittim bimeksten beyaz ps4 aldım umarım artık 3. ps4 ümde sorun yaşamam. Bu sorunu yaşayan garanti kapsamında arkadaşlar varsa hiç sinirlenmeyin dert tasa etmeyin sony bayisine götürün ertesi gün yenisini alın.
  • Arkadaşlar şöyle bir hata alıyorum..

PlayStation a tekrar hoşgeldiniz..

Kontrol cihazını kullanmak için PS düğmesine basın..

basıyorm ama hiç bi icraat yok böyle kaldı ekran..
  • 
Sayfa: önceki 52745275527652775278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.