Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (4867. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
562
Favori
3.399.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48654866486748684869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi aşağıda linkini attığım hard diski aldım, hibrit SEAGATE 1 tb. Ben o siteden almadım tesadüf bir teknoloji marketten almıştım.

http://www.hepsiburada.com/liste/seagate-laptop-sshd-hybrid-ssd-1tb-5400rpm-8gb-nand-mlc-sata3-25-sabit-disk-st1000lm014/productDetails.aspx?productId=bd303274&categoryId=100221

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.N.Y -- 15 Ağustos 2014; 11:32:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Diablo 3 Deneyen var mı ps4 e ?

oyun 19 ağustosta açılacak.

yanlız amerikada 60 dolarken burada 60 pound...

bayaa fark var...

bu arada HDD tavisyeleri verimiş...

şu anki optimum çözüm nedir?

1.5 TBlik marka model ne var 9.5luk...

benim hızla alakam yok. sadece yer istiyorum...

ssd-hybrid-classic arasında testlerde 3-5 sn fark var genelde...

maximum kapasiteli ne var ortamlarda...
  • Diablo III alacaklar nereden almayı düşünüyor? İngiliz sitelerinde pahalı, ABD sitelerinde ise kargo pahalı. ABD hesabından dijital olarak önsipariş vermeyi düşünüyorum. Daha mantıklı bir seçenek sunabilecek var mı?

Edit: Sanalpazar'dan kargo dahil 139tl'ye PAL versiyonunu aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo -- 15 Ağustos 2014; 12:56:04 >
  • HDD değiştirince garanti dışı kalmıyor mu makine ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvo

Diablo III alacaklar nereden almayı düşünüyor? İngiliz sitelerinde pahalı, ABD sitelerinde ise kargo pahalı. ABD hesabından dijital olarak önsipariş vermeyi düşünüyorum. Daha mantıklı bir seçenek sunabilecek var mı?

Edit: Sanalpazar'dan kargo dahil 139tl'ye PAL versiyonunu aldım.

çok kararsız kaldım...

bir yandan fiyat ve install muhabbeti yüzünden disk istiyorum ki en ucuzunu sen bulmuşsun zira amerika fiyatı bu.

diğer yandan

ps vitada her zaman oynamak (sonuçta disk takılı değilse ps vitadan aktive edemezsin) ayrıca sonsuz ve saatlerce oynanışa sahip bu oyunla disc okuyucuyu boşu boşuna işgal edip eskitmemek

için de softunu istiyorum.

sen ne dersin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: er7an

HDD değiştirince garanti dışı kalmıyor mu makine ?

ben kalmıyor diye biliyorum.
  • kuros kullanıcısına yanıt
    Valla disk sürücüsü sapıtıp diski yutmadıkça disk okuyucuyu yorma endişesi biraz yersiz aslında. Bu sistemler diskle kullanım için üretiliyor ve bildiğim kadarıyla oyun çalıştığı sürece değil, arada bir diske sahip olduğunu kontrol etmek için dönüyor disk. PS4 oyunları diskten değil, HDD'den okumak üzere tasarlanmış bir sistem. Diski yutar falan da bozulursa 2 yıl garantim var zaten. Sonra da yaptırırım, ne yapayım artık :)
    Bununla birlikte diskin benim için avantajı sıkıldığımda satabilecek/takas edebilecek olmam. Dijitalin rahatlığı su götürmez zaten, ama genelde dijital aldığımdan bunu sürekli içeride bırakırım diye düşünüyorum. Yine de dijital istersen ABD PSN'den almanı öneririm, 60 dolar nere 200 lira nere. Tabii dijital ön siparişin bir avantajı bonus içeriği kesin alacak olman olur, ben bilmiyorum mesela bana gelecek diskten kod çıkacak mı, yoksa sadece Amazon gibi siteler tarafından e-posta ile mi veriliyor bonus DLC kodları. Çok umursamadım açıkçası bu fiyata PAL disk bulunca :)
  • Arkadaşlar bişey sorucakdim yardimci olursanız sevinirim ps3 e diablo 3 almayi düşünüyorum ancak ps4 e göre arada grafiksel açıdan büyük fark varmıdır acaba bunu öğrenmek istemistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: er7an

HDD değiştirince garanti dışı kalmıyor mu makine ?

eyvallah ben de çaktım senin aldığın elemandan...

ilerde indirim falan olursa bunu satıp dijitali alırım dediğin gibi... :)

şimdi 60gb kim indirecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuros -- 15 Ağustos 2014; 14:19:25 >
  • fez'de bu odadaki bulmacada takıldım videodakini yapabilen varmıhttp://www.youtube.com/watch?v=eBl4AW0_lPI
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1990mert

Arkadaşlar bişey sorucakdim yardimci olursanız sevinirim ps3 e diablo 3 almayi düşünüyorum ancak ps4 e göre arada grafiksel açıdan büyük fark varmıdır acaba bunu öğrenmek istemistim

fark var tabi...

ps3 720p, daha dar bakış açılı ve frame rate değerini 30 ve üstü tutabilmek için düşük mob seviyesinde.

ps4 1080p 60hz ve normal mob seviyesinde
  • Ali abi Gold almissin Hayırlı olsun Güle güle kullan Begenmene cok sevindim okadar olumlu yorum yapmistim

• dimitradon kullanıcısına yanıt
    PTS'yi arayın hanngi kargo şirketine verdiklerini ve takip numarasını öğrenin. Kargo otomatik olarak yurtiçi kargoya düşmüyor. PTS yurtiçi kargo ile gönderiyor.
  • Arkadaşlar eylül ayında hangi oyunlar çıkacak listesini yazarmısınız gameplaylere bakacam cevaplarınızı bekliyorum.
  • merak edenler için fifa 15 gameplay videosu

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Arkadaşlar eylül ayında hangi oyunlar çıkacak listesini yazarmısınız gameplaylere bakacam cevaplarınızı bekliyorum.

http://www.ign.com/games/upcoming/ps4
    Buradan takip edebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Arkadaşlar eylül ayında hangi oyunlar çıkacak listesini yazarmısınız gameplaylere bakacam cevaplarınızı bekliyorum.

http://www.ign.com/games/upcoming/ps4
  • Dostlar belki bilen vardir ps3 de bi kombinasyon bisey yapiodun makina kendini temizliyodu fanlar falan disari puskurtuyodu tozlari bu alette yokmu böyle bisi acaba

• Merhaba

daha önce yazdım ama cevap bulamadım , bu ds4lerin l2r2 tuşları gıcırdamaya başladı şimdilik işlev bozukluğu yok fakat rahatsız edici ses ve heralde bu sorun ilerleyecektir , yapılabilecek birşey varmıdır acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Father

Merhaba

daha önce yazdım ama cevap bulamadım , bu ds4lerin l2r2 tuşları gıcırdamaya başladı şimdilik işlev bozukluğu yok fakat rahatsız edici ses ve heralde bu sorun ilerleyecektir , yapılabilecek birşey varmıdır acaba

hocam l2 r2 tuşlarının altında yay var onlar gıcırdıyor.her hangi bi arıza değil yani.ilerlemeden ziyade kullandıkça azalacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spitz -- 15 Ağustos 2014; 19:26:58 >
  • 
Sayfa: önceki 48654866486748684869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.