Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (4864. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
562
Favori
3.399.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48624863486448654866
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ozitech

Arkadaşlar, aşağıdaki linkte bulunan aksesuardan alan, kullanan var mı acaba?

http://www.hepsiburada.com/liste/ps4-vertical-stand/productDetails.aspx?productId=oyunsonyps719270&categoryId=60004080&rcm=a.ap#7|44483|OYUNSONYPLAYS4

Tavsiye eder misiniz, artıları- eksileri nelerdir?

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Kullanmadım ama o fiyata tavsiye etmem. Çakmaların fiyatı 15 TL falandı sanırım.
  • quote:

http://www.hepsiburada.com/liste/ps4-vertical-stand/productDetails.aspx?productId=oyunsonyps719270&categoryId=60004080&rcm=a.ap#7|44483|OYUNSONYPLAYS4

o kadar para verilmez forumdan bir arkadaştan 10 TL almıştım :)
  • Beyler bu oyunların türkçe dil veya türkçe altyazılı olduğunu nereden anlayabiliriz?
    Storeda yazmıyor galiba başka bakabileceğimiz bi yer varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

o kadar para verilmez forumdan bir arkadaştan 10 TL almıştım :)

quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

quote:

Kullanmadım ama o fiyata tavsiye etmem. Çakmaların fiyatı 15 TL falandı sanırım.

Çok teşekkürler cevaplar için
  • quote:

Orijinalden alıntı: tansusus

quote:

Orijinalden alıntı: Draconic

Arkadaşlar selam, PS4 için wireless kulaklık alacağım. Max 300 TL olabilir. Bu fiyata kadar önerebileceğiniz hangisi var? kesinlikle dandik bişey istemiyorum:)

sony wireless gold 320 tl cıvarında ps4 ıcın cıktı en yenısı o ve fıyat kalıte olarakta ıyı konumda

mikrofon var değil mi?
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar selam, PS4 için wireless kulaklık alacağım. Max 300 TL olabilir. Bu fiyata kadar önerebileceğiniz hangisi var? kesinlikle dandik bişey istemiyorum:)

sony wireless gold 320 tl cıvarında ps4 ıcın cıktı en yenısı o ve fıyat kalıte olarakta ıyı konumda

mikrofon var değil mi?

evet.sanal 7.1 destegıde var
  • Ozitech kullanıcısına yanıt
    yok zaten uzun süre 30 a satmış elindeki malları çıkarmak için koyduğu fiyattı hala devam ediyormu bilmyiorum ds slikon kılıf analog koruyucu vs filanda almıştım uygun fiyata

yalnız dik kullanacaksanız çok dikkat etmelisiniz çünkü en ufak bir sarsıntıda devrilme ihtimali var :)
  • cagricinar kullanıcısına yanıt

gayet kolay aslinda videolari izle ucu ucua getirdinmi sorun yok bide yapistirirken birden yapistirma hepsini az az yapistir baloncuk olmaz
  • quote:

yok zaten uzun süre 30 a satmış elindeki malları çıkarmak için koyduğu fiyattı hala devam ediyormu bilmyiorum ds slikon kılıf analog koruyucu vs filanda almıştım uygun fiyata

yalnız dik kullanacaksanız çok dikkat etmelisiniz çünkü en ufak bir sarsıntıda devrilme ihtimali var :)

Bak şimdi böyle diyince tırstım, malum çömez PS-4 sahibiyiz ve geldiği günden beri dikine kullanıyorum aleti
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    hocam cok teşekkürler alıcam ama bu seferde satan bulamadım:))))
  • cagricinar kullanıcısına yanıt
    eger acele degilse burdan alabilirsin acayip guzel modeller var 1 saattir inceliyom doyamadim bi tane aldim ben bu konudaki arkadas almis 2 haftada gelmis eger acele ise gittigidiyor a bakabilirsin ordada gormustum bi ara yanliz baktimda simdi acayip pahali 10 dolarlik yapistiriciyi 60 tl den koymuslar :D paypal varsa ebay a bak ordada cok model var

http://www.aliexpress.com/premium/ps4-skin-sticker.html?ltype=wholesale&SearchText=ps4+skin+sticker&d=y&origin=y&initiative_id=AS_20140814033514&isViewCP=y&catId=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 14 Ağustos 2014; 14:39:17 >
  • quote:

quote:

quote:

mikrofon var değil mi?

Hatta Amazon da 80 dolara düştü kargo vs dahil 95 dolara gelse en fazla
    200 TL bence cok iyi fiyat
    Headset ise baya iyi hocam

Not: Amazon bir ara Gold u TR ye göndermiyordu indirimli iken şimdi durum nedir bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avedist

Beyler bu oyunların türkçe dil veya türkçe altyazılı olduğunu nereden anlayabiliriz?
    Storeda yazmıyor galiba başka bakabileceğimiz bi yer varmı acaba?

Hocam store'da oyunun üzerine tikla aciklamar kısmında Dil Destekleri yaziyor görürsünüz

• quote:

quote:

Bak şimdi böyle diyince tırstım, malum çömez PS-4 sahibiyiz ve geldiği günden beri dikine kullanıyorum aleti

Hocam düşünursen arkadasin bahsettiği kisi benim. Ürünleri incelemek icin imzaya bakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: the catcher

quote:

quote:

Hocam düşünursen arkadasin bahsettiği kisi benim. Ürünleri incelemek icin imzaya bakabilirsin.

Ooo, çok teşekkürler, bakıyorum hemen
  • PS4 FİFA 14 TEKNOSADAN ALINMA ORJİNALDİR TAKAS OLUR ZONGULDAKTAKİ ARKADAŞLARLA GÖRÜŞELİM
  • P.T nin demosunda son yere kadar geldim bulmacaları buldum resim tamamlandı yalnız telefon calmıyor hala? Öyle olacak diye biliyordum yardımcı olurmusunuz arkadslar nasıl geçecez bu son yeri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur 67

PS4 FİFA 14 TEKNOSADAN ALINMA ORJİNALDİR TAKAS OLUR ZONGULDAKTAKİ ARKADAŞLARLA GÖRÜŞELİM

ilanınıhttp://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=88046752 buraya verebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: girice

P.T nin demosunda son yere kadar geldim bulmacaları buldum resim tamamlandı yalnız telefon calmıyor hala? Öyle olacak diye biliyordum yardımcı olurmusunuz arkadslar nasıl geçecez bu son yeri.

ben de ilk oynadığımda tesadüfen bitirmiştim. ama dün bidaha denedim ve 2.gülmeyi yapamıyorum bir türlü.http://www.gamefaqs.com/boards/827527-pt/69842143?page=38 bu forumda da onu tartışıyolar, hala bulamadılar 2.gülmeye neyin sebep olduğunu. bakalım akşam mikrofonla denicem, şuan çözümün mikrofonu açmak olduğunu düşünüyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

quote:

Orijinalden alıntı: girice

P.T nin demosunda son yere kadar geldim bulmacaları buldum resim tamamlandı yalnız telefon calmıyor hala? Öyle olacak diye biliyordum yardımcı olurmusunuz arkadslar nasıl geçecez bu son yeri.

ben de ilk oynadığımda tesadüfen bitirmiştim. ama dün bidaha denedim ve 2.gülmeyi yapamıyorum bir türlü.http://www.gamefaqs.com/boards/827527-pt/69842143?page=38 bu forumda da onu tartışıyolar, hala bulamadılar 2.gülmeye neyin sebep olduğunu. bakalım akşam mikrofonla denicem, şuan çözümün mikrofonu açmak olduğunu düşünüyolar.

Merhaba demo en son banyodaki delikten baktıktan sonra bitmiyor mu? Demek istediğim en sonunda yazılar geliyor, oyun başa dönüyor, yine içeri gireyim dedim 23.59 saat başa döndüğünü düşündüm kapattım. Yoksa devam ediyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 48624863486448654866
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.