Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (4863. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
562
Favori
3.399.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48614862486348644865
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tr psn de demolar ve free to play oyunlar bölümlerine girince kendiliğinden ana ekrana dönüyor. Bu yüzden tr psn den demo indiremedim. usa hesabımda böyle bir sorun yok. Sistem dili İngilizce olursa sorun çıkmaz demiş bazıları, denedim ama o şekilde de olmuyor. Bu genel bir problem midir?
  • Aynen hocam da insan en azından bir NFS2 havası arıyor NFS adını duyunca :)

Valla o saydıklarının da gameplay'i ni trailerini izledim ama Gran Turismo etmezler. Ama drive club'ın hakkını vermek gerek çok sağlam görüntü kalitesi yapmışlar.
  • Tavsiye ederim arkadaşlar.
    http://m.aliexpress.com/item/2016359227.html

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MVP24 kullanıcısına yanıt
    bakalım levent kardeş hep beraber bekleyip göreceğiz
    gran turismo serisini biliyoruz
    diğerleri nasıl olacak görüp karar vereceğiz ne desek boş şimdi
  • hocam bunu yapması kac dk nı aldı ? kolay mı bende almayı dusundum ama beceremem diye vazgectım.. kac gunde geldi istanbldaym ben.
  • cagricinar kullanıcısına yanıt
    Ürünün ücretsiz kargo seçeneğiyle gelmesi 2 haftayı buluyor, uygulaması zor değil sadece dikkat gerektiriyor yarım saat uğraşsan baloncuk olmadan işlemi bitirebilirsin. Ben 5 dakikada pata küte yaptım, resimden de belli olduğu gibi her yer de baloncuk oldu:)

• Hocam cok duruyor kac tl ye geldi? Gittigidiyorda 60 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: cagricinar

Hocam cok duruyor kac tl ye geldi? Gittigidiyorda 60 tl

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=86640531

su konuya bakmani tavsiye ederim

• Skinler çok hoş duruyor,baloncuklar için kredi kartı benzeri bir cisimle aşağıya doğru çekerek baloncukları yok edebilirsiniz...
  • hocam eyvallah hemen bugun bı sıpariş verecegim
    KralYLMZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagricinar -- 14 Ağustos 2014; 11:07:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasemi

Skinler çok hoş duruyor,baloncuklar için kredi kartı benzeri bir cisimle aşağıya doğru çekerek baloncukları yok edebilirsiniz...

aynen, ek olarak kartın da eksik kaldıgı yerlerde falçata yada bıçak ucuyla çok ufak gözükmeyecek şekilde bir delik açarakta (delinmeyecek, falçatanın ucu değdirilerek) hava boşaltılabilir.
  • kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Tavsiyelerinizi deniyorum şu an hocam.
    @Hasemi

• Dehşet olmuş..... :)
  • bu skinler nasıl yapılıyor bilgi verirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gazali0407

cod her oyundan bir seyler almis hafif crysis hafif titanfall hatta matrixi bile andiriyor zaman zaman

gamepad ile mi oynuyorsun yoksa klavye vs mi ? ben oynayamıyorum çok zor gamepad ile. klavye bağlanabilirmi ps4 e _?
  • Güzel oyunmuş valla sağolun önerileriler için
  • quote:

Orijinalden alıntı: oandb

quote:

Orijinalden alıntı: Gazali0407

cod her oyundan bir seyler almis hafif crysis hafif titanfall hatta matrixi bile andiriyor zaman zaman

gamepad ile mi oynuyorsun yoksa klavye vs mi ? ben oynayamıyorum çok zor gamepad ile. klavye bağlanabilirmi ps4 e _?

ben gamepad ile oynuyorum ilk basta zor oluyor ama 2-3 gune alistiktan sonra klavyeden rahat oluyor. ozellikle ps4 trigger tuslari ps3e gore daha ozenli yapildigi icin kat kat zevkli
  • Biraz alakasız olacak ama Khalkedon garantisi nasıldır? Cihazı gidip elden almayı düşünüyorum.
  • Arkadaşlar, aşağıdaki linkte bulunan aksesuardan alan, kullanan var mı acaba?

http://www.hepsiburada.com/liste/ps4-vertical-stand/productDetails.aspx?productId=oyunsonyps719270&categoryId=60004080&rcm=a.ap#7|44483|OYUNSONYPLAYS4

Tavsiye eder misiniz, artıları- eksileri nelerdir?

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_91134571/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheTurk61 -- 14 Ağustos 2014; 12:33:42 >
  • 
Sayfa: önceki 48614862486348644865
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.