Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (4861. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48594860486148624863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oynamadığım için bir şey diyemem ama Titanfall da böyleydi başta eğlenceli geliyor uçarak kaçarak adam vurması sonra bayıyor.
  • cod her oyundan bir seyler almis hafif crysis hafif titanfall hatta matrixi bile andiriyor zaman zaman
  • pes2015 13 kasimda cikacakmis demosu 17 eylul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KralYLMZ

pes2015 13 kasimda cikacakmis demosu 17 eylul

Azdaha beklesinler, liglerin ilk yarısı bitsin, 2. Yarı için transfer yamasıyla uğraşmasınlar:-))))))))))

• quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

quote:

Azdaha beklesinler, liglerin ilk yarısı bitsin, 2. Yarı için transfer yamasıyla uğraşmasınlar:-))))))))))

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

quote:

Orijinalden alıntı: Gazali0407

quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

quote:

Orijinalden alıntı: Gazali0407

quote:

Orijinalden alıntı: AlexisSanches

quote:

Orijinalden alıntı: Phyremiss

P.T'yi oynamaz olaydım zaten korku oyunlarından kolay korkuyorum ilerleyemedim resmen

Hakikaten bende merak ettim şu p.t nin tam ismini yazarmıısnız?

oyunun ismi P.T psnden demolara gel goruceksin direk

Neyi anlatıyor ? Çok korkunçsa gece gece oynamayalım

konuyu anlamadim evin icinde mal mal dolasiyoruz cercevelerde oynayan gozler, lavabo icinde konusan bir bebek anlamadim gitti

Bebek varsa ben oynamam Max Payne 3'te tv'd çıkan bir easter egg vardı. Gecenin bir yarısı oyunu oynarken karşıma çıkmıştı. Korkunçlu bebekler benden uzak olsun

• Arkadaslar forumdan sifir ps4 aldim
    Eurosa garantili ancak faturasi yok sadece garanti belgesi var ve garanti belgesi makinaya ait teyit ettim bir sorun ciktoginda sadece garanti belgesi ole islem yapiyorlar mi

• Merhabalar arkadaşlar

Ps4 için uyumlu ucuz mikrofon kulaklık önerisinde bulunabilirmisiniz acaba. (Örneğin ps3 için jabralar gibi).

• quote:

Orijinalden alıntı: huso44

http://www.hepsiburada.com/liste/sony-playstation-4-500-gb-oyun-konsolu/productDetails.aspx?productId=oyunsonyplays4&categoryId=60003892#linkTaksitIndirim

bu ürün hakkında bilgisi olan varmı. yani garantisi konusunda.

Dün akşam bende bunu gördüm sonra Hepsi buradaya mesaj yazdım garantisi Sony Eurasia mı? yoksa İthalat mı? diye artı renkli DS4'ler ne zaman gelir diye sordum

Gelen mesaj şu şekilde aynen buraya aktarıyorum :

Sipariş vermiş olduğunuz ürün ithalatçı firma garantili ürün olup ,hepsiburada.com tarafından 2 sene garantili ürün olmaktadır. Ürün hakkından herhangi bir sorunda tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz. Ürün Pal üründür. Renkli dualshock satışı için şuan herhangi bir net tarih bulunmamaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freakofnature

herkes gamescomla ilgileniyor ama sormak istiyorum. bu mavi ve gold ds4lerden bulabilme şansımız yokmu hiç ya

Bende bu konuyu biraz araştırdım da Sahibinden.com da bi ilan gördüm buraya bi bak , inşallah bende kırmızı bir DS4 alıcam PS4 dü alınca, hatta ps4 dün yanında verilenide kırmızı ile değiştirecem öyle bi imkan olursa

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-aksesuar-ps4-renkli-joystick-kablosuz-sifir-jelatinli-urun-175119796/detay
  • Arkadaslar bi kac sorum olcak makinaya sticker yapistiran varmi guzel oluyormu acaba ben bi karbon yapistirici alcam ama sevmezsem geri cikardiktan sonra yapis yapis yapiskan kalir diye dusunuyom deneyen varsa cevaplasin lutfen birde store gec giriyor takiliyor kaliyor oyle mavi ekran da kaliyor neden boyle acaba

• Arkadaslar merhaba,

Burada cogunuzla problemleri olan,cogunuzla kavga etmis olan,Xbox in bas savunucularindan F355 Challenge nickli Mustafa adli kisi PS4 almistir.Bu arkadasi sizin ellerinize birakiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: team1907

Arkadaslar merhaba,

Burada cogunuzla problemleri olan,cogunuzla kavga etmis olan,Xbox in bas savunucularindan F355 Challenge nickli Mustafa adli kisi PS4 almistir.Bu arkadasi sizin ellerinize birakiyorum.

Katiyyen yalan, ölümüne Xbox.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

quote:

• Arkadaşlar yeni bi oyun alıcam önerilerinizi bekliyorum. Last of us'ı ps3'te oynadım önermenzie gerek yok.Önericeğiniz oyun beni oyalasın bu arada
  • Phyremiss kullanıcısına yanıt
    Hocam gizlilik oyunlarini seversen Thief onerebilirim ben

• quote:

Arkadaşlar yeni bi oyun alıcam önerilerinizi bekliyorum. Last of us'ı ps3'te oynadım önermenzie gerek yok.Önericeğiniz oyun beni oyalasın bu arada

Oynamadıysan watch dogs veya infamous oyalar seni biton yan görev var ikisindede.

• İnfamous aldım tr psnden aldım türkçe olur demi
  • arkadaşlar benide kulanıcılar kulübüne eklermisiniz bende aldım ps4 psn adım karagedikberkay isteyen olursa bf4 oynarız beraber
  • quote:

Arkadaşlar yeni bi oyun alıcam önerilerinizi bekliyorum. Last of us'ı ps3'te oynadım önermenzie gerek yok.Önericeğiniz oyun beni oyalasın bu arada

Uzun süre vakit geçirmek istiyorsanız inFamous alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 48594860486148624863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.