Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (4799. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47974798479948004801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mete0071

Boş makine bir yere yaşlı değil ne yapabilirim 1 saat oynuyorsam 3 saat ışık yanıyo delirmek üzereyim malum sıcakta var

acaba sistemi kapat demek yerine bekleme moduna mı alıyorsunuz cihazı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nigel gearsley

Ps now hakkında bilgi sahibi olanlar paylaşabilirlermi? Kiralama fiyatları, kira süresi vb Türkiyeden rahatlıkla oynayabilecekmiyiz vb.. PS1 den beri ilk konsolum Ps4 olucak ve aradaki nesillerde kaçırdığım oyunları oynamak istiyorum.

Edit: Nasıl bir internet hızı ister? Kullananlar yardımcı olursa sevinirim.

5 mbit lazım sanırım kota ne kadar yer bılmıyorum.oyuna gore degısıyor e4saatl 1 hafta 1 ay 3 ay secenekleri var 3 dolardan 30 dolara kadar gıdıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevindim begenmene hocam inan her bolum her gorev bir öncekinden daha güzel..
    Kazandığın Skiller ile güçlerini actikca dahada keyifli olacak oyun
    Keyifli oyunlar

• İyi akşamlar arkadaşlar. Biliyorum, yeri belki bu konu değil ama acil olarak önerilerinize ihtiyaç duyduğum için buradan sormak istedim.

PS4 için daha kaliteli sese ihtiyacım var. LG Soundbar mı almalıyım, yoksa PS Pulse Elite mi?

--

Biliyorum ikisi çok farklı cihazlar, ancak hangisiyle daha iyi ve kaliteli ses alırım? Apartman dairesinde oturduğum için ses sistemine çok sıcak bakmıyorum.
  • hocam ebayden cok rahat satın alabılırsın cok ucuz fıyatlara ben 10 lıraya 4 adet analog koruyucu almıstım light bar olayına gelınce 60 tanesini 7 tlye almıstım
  • Merhaba arkadaşlar ps4 ü alalı 15 gün oluyor ve ben Tomb Raider ve inFameous Second Son bitirdim. Şimdi bunları takaslamak istiyorum Hangi oyunu tavsiye edersiniz? Bu arada wolfenstein, sniper elite, killzone gibi oyunlar birbirine benziyor. Sevemedim.

• Yellow_Lambo kullanıcısına yanıt
    Sony gold wireles kulakligi gözün kapalı al pulse eliteden cok daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jokeradam

Ne konuda iyi mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: SasabtrmS

quote:

Ne konuda iyi mesela

Youtube de izlediğim incelemelerde gold için bass yok diyorlar.Pulseye göre sadece daha uzun pil ömrü var.Sonuçta iki kulaklıkta steryo çok şey beklememeklazım.Bütçeniz yüksek ve yurtdışından alış veriş yapıyorsanız daha iyi kulaklıklar mevcut.Örnek isterseniz turtlebeach i verebilirm.Bu sonbaharda ps4 ile 100% uyumlu kulaklıklarını piyasaya sunacak kulaklıklardan biri DTS Surround Sound dur.Aceleniz yoksa beklemekde fayda var şahsen ben bekliyorum.Oyuncu kulaklıklarında DTS yok denecek kadar az dır.
  • quote:

Bir ara pulse sattığınızda gold boş bir kulaklık bass desen yok pulse kat kat daha iyi diye demiştiniz hocam fikrinizi ne değiştirdi?

• ps now ile ilgili şöyle bir deneme videosu buldum arkadaşlar. Çok merak ediyordum. Ama bakalım bizim ttnet buna izin verecek mi ?

link
  • palimpa kullanıcısına yanıt
    akkyi geçene kadar bir umut var ama ondan sonra yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

quote:

Bir ara pulse sattığınızda gold boş bir kulaklık bass desen yok pulse kat kat daha iyi diye demiştiniz hocam fikrinizi ne değiştirdi?

Şimdi şöyle güzel kardeşim. İlk önce amazonda gold kulaklık aldım. Kullanıyorum sıkıntı yokdu sonra bizim ekipdeki arkadaşlar elite pulse şöyle bass veriyor böyle bass veriyor diye gold bana kötülediler zero bass mış ne demekse hani sıfır bass sanırım :)
    Kullandıgım kulaklıga bile kötü der oldum. Sattım gene amazondan pulse elite aldım. Tmm dedikleri gibi kulaklıkda sırf bass hatta kafanda zıngırdıyor titreşimi var. Ama gel gör agır ve uzun kullanımda büyük rahatsızlık veriyor. En azından bana verdi. İşte ogün sattım ve tekrar amazondan gold kulaklık aldım dünya varmış dedim. Ben kulaklıkda ses kalitesinden çok rahatlıga önem veriyorum. Kaldıki gold tatmin edici bir ses kalitesi var. Yanlışı savunduysak yanlışdan dönmekde erdemdir güzel kardeşim.
    Bu denemelerimde 150 tl gibi bir zararım oldu. Buda bana bir ders olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

Merhaba arkadaşlar ps4 ü alalı 15 gün oluyor ve ben Tomb Raider ve inFameous Second Son bitirdim. Şimdi bunları takaslamak istiyorum Hangi oyunu tavsiye edersiniz? Bu arada wolfenstein, sniper elite, killzone gibi oyunlar birbirine benziyor. Sevemedim.

Ee oyun öneren yok mu arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: SasabtrmS

quote:

Ne konuda iyi mesela

Sanada açıklayım dostum gold bir kere uzun kullanımda seni rahatsız etmiyor. Şarj iki misli gidiyor. pulse elite agır bir kulaklık hele bu sıcaklarda adamı perişan eder. Ben pulse elite kullanırken online oyunlarda ara olsada çıkarıp bir dk rahatlasam derdim sadece bu nedenden gold çok daha rahat ve güzel, beni rahatsız ettikten sonra ses kalitesi daha iyi olsa ne yazar.
  • konsolu alalı 1 hafta oldu 3-4 gundur acmıyordum dualshock 4 triggerları gıcırdıyor ,baya da ses geliyor bu neden oluyor arkadaşlar?

can sıkıcı bir durum
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar ps4 ü alalı 15 gün oluyor ve ben Tomb Raider ve inFameous Second Son bitirdim. Şimdi bunları takaslamak istiyorum Hangi oyunu tavsiye edersiniz? Bu arada wolfenstein, sniper elite, killzone gibi oyunlar birbirine benziyor. Sevemedim.

watch dogs
  • pudinkk kullanıcısına yanıt
    kesınlıkle katılıyorum ama herkeste var bu sorun .zamanla bıtıyor ama bende ole oldu
  • quote:

quote:

PS3'te oynamadıysanız Last of Us.
  • 
Sayfa: önceki 47974798479948004801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.