Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (4465. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44634464446544664467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakım 5 saat falan sürecek öyle yazıyordu. Gitti gece
  • PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Naughty Dog: "Uncharted 4'ün nasıl göründüğüne inanamayacaksınız. Oyunumuz tek başına bağımsız bir hikayeye sahip yani anlamak için önceki oyunları oynamanıza gerek yok. Drake ve ekibinin macerasına yeni bir yoldan tanık olacaksınız. Hikaye anlatımı konusunda ise serinin diğer oyunlarındaki gibi bir evrim sürüyor olacak."

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lecturer kullanıcısına yanıt
    Beklenti acayip büyüdü ne çıkacak acaba

Spec Ops The Line'ın yapımcısı Yager E3'te yepyeni AAA kalite bir oyunla karşımızda olacak.

• Arkadaşlar PSN e neler oluyor bakıma alınmış.

Oyun Amerika'nın Philadelphia şehrinde geçecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

şuraya içimden geldiği gibi samimi olarak dürüstçe bir yorum yazıyım

inanın sanki ps4 le birlikte oyun oynama keyfi ve zevki sanki sona erdi
    gelen ps4 le nete doğru dürüst bağlanılmıyor doğru düzgün
    dedikleri grafiklerle oyunlar çıkmıyor artı hep erteleniyor
    artı 1 oyun dünyanın parası fiata geliyor

sanki bize diyorlarki elinizdeki ps3 lerin kıymetini iyi bilin
    bu konsolla birlikte oyun oynama olayı artık efsane olacak

Aynen %100 size katılıyorum. PS3'ü sattığıma pişman oldum. Şöyle adam akıllı bir yarış simülasyonu yok. Gran Turismo 6 PS4'ün çıkış oyunu olmalıydı.
    Birde PES 2014 PS4'e de çıkmalıydı. Futbol oynamayı özledim resmen (Anti Fifacıyım)... Şu anda, aralık ayından beri bir tek BF4 online oynuyorum. Zaten o da olmasaydı kesin PS4'ü satıp yeniden PS3 almış olurdum. Geçen hafta Tomb Raider aldım. Fena bir oyun değil. Ama diğer oyunlar hiç mi hiç tarzım değil. Eylül ayına kadar sabredicem baktım ki halen düzgün oyun yok PS4'ü parçalayacağım.
  • Eurogamer PES2015'in E3'te yer alacağını onaylamış. Bir de şöyle bir video var ama resmi değil fake çıkabilir:)

Bu Perşembe yeni video geliyor.

• Psn bakımda sanırım .Ne çok bakıyorlar şu psn'e

Kulaklık almayı düşünüyorum ,amazondan gold wireless alan oldumu ,TR'ye gönderen satıcı bulamıyorum.Yada başka kulaklık öneren varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle1903ss

Psn bakımda sanırım .Ne çok bakıyorlar şu psn'e

Kulaklık almayı düşünüyorum ,amazondan gold wireless alan oldumu ,TR'ye gönderen satıcı bulamıyorum.Yada başka kulaklık öneren varmı ?

Ben Gold Wireless aldım Amazon'dan gayet güzel kulaklık bi o kadarda ergonomik tavsiye ederim 230 tl'ye geldi 3 günde.

• Murdered: Soul Suspect

Spoiler

• quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

quote:

Ben Gold Wireless aldım Amazon'dan gayet güzel kulaklık bi o kadarda ergonomik tavsiye ederim 230 tl'ye geldi 3 günde.

Sesler nasıl ,benim odada 5.1 ses sistemi var ama komşulara rahatsızlık vermemek adına çok açamıyorum .

Şimdi amazonda bir satıcı buldum TR'ye gönderiyor, hızlı kargo ile 254 TL ediyor.Ama dolar olarak ödersem 105 Dolar oluyor.Ödemeyi dolar olarak seçmek daha mantıklı sanırım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

quote:

Sesler nasıl ,benim odada 5.1 ses sistemi var ama komşulara rahatsızlık vermemek adına çok açamıyorum .

Şimdi amazonda bir satıcı buldum TR'ye gönderiyor, hızlı kargo ile 254 TL ediyor.Ama dolar olarak ödersem 105 Dolar oluyor.Ödemeyi dolar olarak seçmek daha mantıklı sanırım.

Evet $ seçmek daha mantıklı hocam.Kulaklık ses netliği bakımından süper ama bass arıyorsanız önermem neredeyse bass olduğunu anlamıyorsunuz o derece.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Eurogamer PES2015'in E3'te yer alacağını onaylamış. Bir de şöyle bir video var ama resmi değil fake çıkabilir:)

pes 2015in grafiksel açıdanda oynanış açısından da devrim yaratmasını bekliyorum . malum avrupadada geliştrilyo . motor desen yeni nesil motor . ee artık bi zahmet devrimsel bi oyun olsun bu sefer . bide lagsız online hayal ediyorum tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: odyometrifr06

quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Eurogamer PES2015'in E3'te yer alacağını onaylamış. Bir de şöyle bir video var ama resmi değil fake çıkabilir:)

pes 2015in grafiksel açıdanda oynanış açısından da devrim yaratmasını bekliyorum . malum avrupadada geliştrilyo . motor desen yeni nesil motor . ee artık bi zahmet devrimsel bi oyun olsun bu sefer . bide lagsız online hayal ediyorum tabi

son resimdeki formalar ne öyle bunlar oyun içiyse oynanışıda hallederlerse çok iyi olur.
  • Büyük ihtimal aramızda böyle olacaklar vardır
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler satilik 1 gunluk kodlari kullanilmamis watch dogs..bilginize..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnterneti Superonline olanlar bağlantı sorunu yaşıyor mu arkadaşlar? Dns ve benzeri, sürekli olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonatKayahan

Arkadaşlar ps4 sahibiyim birşey soracagım konu dısı olabılır..ama baska soracak konu bulamadım..amerıkadan gelme xbox one ntsc ve çevirici gerektiriyor tr de calıstırmak ıcın, demın bır magzada sordugumda ntsc cıhaz ama cevırıcı gerektırmez orjınal adaptorlu dedıler..satıcı beni mi yiyor?benım bıldıgım amerıka cıhazlar cevırıcı gerektırıyor?

Hocam ben de araştırıyordum bunu geçen şöyle bir konuya denk geldim yani satıcının dediği doğru :

http://forum.donanimhaber.com/m_85153407/f_//tm.htm#85153407
  • 
Sayfa: önceki 44634464446544664467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.