Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (4455. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44534454445544564457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu konu bomba, bakmanızı tavsiye ederim.
    http://forum.donanimhaber.com/m_92545490/mpage_5/f_//tm.htm#92582814
  • Son bi kac gundur kafayi yedi alet. İnternete baglanmiyor. Baglansa da psn e girmiyor. Psn e gitse bile serverlara baglanmiyor atilan oyun chat davetleri gelmiyo arkadas listesi gozukmuyor. 1.70 ten once tas gibiydi alet guncellemeden sonra hatalar olmaya basladi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jambon

Son bi kac gundur kafayi yedi alet. İnternete baglanmiyor. Baglansa da psn e girmiyor. Psn e gitse bile serverlara baglanmiyor atilan oyun chat davetleri gelmiyo arkadas listesi gozukmuyor. 1.70 ten once tas gibiydi alet guncellemeden sonra hatalar olmaya basladi.

Sony şu psn i bir türlü adam edemedi.Online için plus u da çaktılar millete halen psn bir arpa boyu yol almadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Potato_GLaDOS -- 31 Mayıs 2014; 18:32:07 >
  • sony nin artık yeni bir güncelleme yayınlaması lazım
  • Forumların ikinci el bölümünde Konsol Simsarlarına dikkat edin !
    http://forum.donanimhaber.com/m_92584436/f_//tm.htm#92584436
  • Merhaba arkadaşlar bugun ps4 alacaktımda evde 1 hafta internet olmayacak aldığımda herhangi bir güncelleme falan istiyor mu yoksa nfs rivals alacagım internetsiz oynayabilir miyim en az 1 hafta

• quote:

Orijinalden alıntı: miklaaa

Merhaba arkadaşlar bugun ps4 alacaktımda evde 1 hafta internet olmayacak aldığımda herhangi bir güncelleme falan istiyor mu yoksa nfs rivals alacagım internetsiz oynayabilir miyim en az 1 hafta

oynarsın internete baglamadan

• quote:

Orijinalden alıntı: miklaaa

Merhaba arkadaşlar bugun ps4 alacaktımda evde 1 hafta internet olmayacak aldığımda herhangi bir güncelleme falan istiyor mu yoksa nfs rivals alacagım internetsiz oynayabilir miyim en az 1 hafta

oynarsın lakin internete bagladın an güncellemeleri otomatik kendisi indircektir zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

9 ve 10 Haziran tarihleri itibariyle duyuruların yapılacağı konferansları düzenleyecekler .
    İşte firmaların düzenleyeceği konferanslar Türkiye saatiyle şöyle listeleniyor,

Microsoft: 9 Haziran - 19:30
    Ubisoft: 10 Haziran - 01:00
    Sony: 10 Haziran - 04:00
    Electronic Arts: 10 Haziran - 22:00
    Nintendo: 10 Haziran - 19:00

ah be sony Türkiye saat´i ile 04:00 da yapilirmi :/
    kus daha mohunu yemeden :)

faydalı bir paylaşım olmuş dostum teşekkür ederim bakalım olursa ben izlicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

NW-31250-1 DNS bu hatayı alıyorum modem resledim cihazi kapatıp actım degişen birşey olmadı varmı çözümü bilen

dostum ben dün injustice indiriyordum bende aynı hatayı alıyordum,sonradan kendi kendine düzeldi,zaten sony sayfasında bu hata kodu için "server hatası" diyor yani seninle alakalı bir sorun değil,tamamen sony serverları kaynaklı
  • dostum bence önce yeni bir hdmi kablo ile kullanmayı bir dene,sorunun ya kablodan ya da ps4 hdmi çıkışından olabilir,eğer şansın varsa dediğim gibi önce farklı bir kablo ile dene,olmazsa al götür birde orda denesinler bakalım olacak mı
  • Online oyun bağlantı sorununu bir şekilde çözmeme ( dmz) rağmen Playstora girip oyunları filitrelemek istediğimde benı home ekranına geri gönderiyor, plus'a özel oyun indirmek için oyunu işaretliyorum indirme başarısız diyor.. Var mıdır bunun bir çözümü arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jambon

Son bi kac gundur kafayi yedi alet. İnternete baglanmiyor. Baglansa da psn e girmiyor. Psn e gitse bile serverlara baglanmiyor atilan oyun chat davetleri gelmiyo arkadas listesi gozukmuyor. 1.70 ten once tas gibiydi alet guncellemeden sonra hatalar olmaya basladi.

dün aksam bende Battlefield 4 oynuyordum online gece 4 5 gıbı cıktım sabah 12 gıbı bı gıreyım dedım oglenen berı ınternbete gırmıuyor modeme rest attım sıstemı gerı yukledım ne yaptıysam baglayamadım ps4 ınternete kafayı yıyecem sınırden 2 paket sıgara ıctım
  • dün gece makina internete gırıyordu baglantıda sorun yoktu şimdi ise öğlenden beri internete baglanmıyor sizdede böyle bir sorun varmı arakdaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty577 -- 31 Mayıs 2014; 20:07:39 >
  • Arkadaşlar PS4'te herhangi birşey indirmek istiyorum. İndire bastığımda indirmeye hazırlanıyor yazıyor ama birkaç saniye sonra indirilemedi diyor. NW-31456-9 hatası alıyorum. Bunun bir çözümü var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AEtyemez

Online oyun bağlantı sorununu bir şekilde çözmeme ( dmz) rağmen Playstora girip oyunları filitrelemek istediğimde benı home ekranına geri gönderiyor, plus'a özel oyun indirmek için oyunu işaretliyorum indirme başarısız diyor.. Var mıdır bunun bir çözümü arkadaşlar ?

Plus oyunlarini burdan hesabina gecirhttps://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/

Otomatik indirmeyi ac makinanda, site uzerinden aldiktan sonra kendi direk indirmeye baslasin.

En azindan oyunlari indirmis olursun, sorunun cozumunu bilmiyorum ama dedim bu sekilde yardimci olayim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

NW-31250-1 DNS bu hatayı alıyorum modem resledim cihazi kapatıp actım degişen birşey olmadı varmı çözümü bilen

dostum ben dün injustice indiriyordum bende aynı hatayı alıyordum,sonradan kendi kendine düzeldi,zaten sony sayfasında bu hata kodu için "server hatası" diyor yani seninle alakalı bir sorun değil,tamamen sony serverları kaynaklı

Yandex dns yazarsan ps girip sorun kalkıyor.
  • Ps4 kapanırken 3 defa dididit yapıyor. Hep boylemıydı yenım oldu ? arkadaslar.
  • internete giremeyenler ps4 internet ayarlarından manuel secıp birinci ve ikinciye 77.88.8.8 – 77.88.8.1 girerseniz internete baglanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuntyz

Ps4 kapanırken 3 defa dididit yapıyor. Hep boylemıydı yenım oldu ? arkadaslar.

Genelde bir işlem hata verirse oluyor. Save dosyalarını yükleyemezse ötüyor mesela
  • 
Sayfa: önceki 44534454445544564457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.