Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (4443. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44414442444344444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ps plus ın yıllık oyunları ne oluyor, AAA yapımlar mı?
  • arkadaslar ds 4 unu benım gıbı telefon sarj aletıyle sarj eden var mı .ve bu sekılde acaba sorun yaratır mı arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseymert -- 29 Mayıs 2014; 19:40:59 >
  • oh be sonunda plusa oynucagim bi oyun geldi trine 2 :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kings_prestigee

Yillardir saglam cod cu olarak artik Bf4 hastasi oldum ;)

Yavas yavas da Helikopteride kullaniyorum bakalım ;)
    Barisim

Battlefield 4- Helikopter..Barişa özel:):http://youtu.be/qEIq4URyH_8

yakışır dostum helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maydo67

arkadaş 3d tv yi sattık trine geldi. hay böyle şansın.

3 boyutlu oynanıyormu

oynanıyor hem de manyak bi 3d si var

biraz anlatabilirmisin sanki yanındaymış gibi his veriyormu nasıl detay verebilirmisin

Ps4 ün varsa demosunu indir dene ben hiçbir oyunda bu kadar sağlam 3d görmedim. hatta çoğu baba 3d filmdeki derinlik bile bu oyunun 3d si karşısında leş. İddia ediyorum 3d oyunlar ve hatta çoğu filmler içinde en baba 3d trine 2 de.Yani derinlik olarak çok başarılı ama sen habire pop-up denen ekrandan fırlama efektleri bekliyorsa o yok kaldıki olsa oyunu oynayamazsın zaten ama 3d oyun trine 2 dir başka oyun tanımam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydo67 -- 29 Mayıs 2014; 20:18:54 >
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

quote:

quote:

arkadaş 3d tv yi sattık trine geldi. hay böyle şansın.

3 boyutlu oynanıyormu

oynanıyor hem de manyak bi 3d si var

biraz anlatabilirmisin sanki yanındaymış gibi his veriyormu nasıl detay verebilirmisin

Ps4 ün varsa demosunu indir dene ben hiçbir oyunda bu kadar sağlam 3d görmedim. hatta çoğu baba 3d filmdeki derinlik bile bu oyunun 3d si karşısında leş. İddia ediyorum 3d oyunlar ve hatta çoğu filmler içinde en baba 3d trine 2 de.

ps4 var zaten oyun plus üyelerine bedava veriyorlarmış o zaman indiririm indirmeye değermi diye sordum cevap için tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

bu ps plus ın yıllık oyunları ne oluyor, AAA yapımlar mı?

Yıllık oyunlar 1 yıl boyunca indirmeye açık kalıyordu ama artık yıllık oyun gelmeyecekmiş.
    Bundan sonra PS4'e de her ay 2 oyun gelecekmiş. Bence daha güzel oldu...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

quote:

Orijinalden alıntı: halfman

arkadaşlar yıllık oyun verilmeyecek mi artık? psn plus konusunda öyle bişeyler yazılmış kesin bilgisi olan var mı?

Haziran ayı itibariyle her ay tüm platformlarda 2 oyun vereceklermiş. Yıllık oyundan bahsetmemişler, ama artık ps4 için her ay değişik 2 oyun vereceklerse ayrıca bir de yıllık oyun vermezler. Belki plusun 4.yıldönümü olması ve e3 e özel ekstra bir oyun verirler. Son söylediğim çok düşük bir ihtimal bana göre.

Ps4 Haziran Oyunları:
    1)Trine 2
    2)Pixeljunk Shooter

http://blog.us.playstation.com/2014/05/29/playstation-plus-2-titles-per-month-for-ps4-ps3-ps-vita/#sf3102261

bir şey soracam o ay verilen oyunlar sadece o ay oynanacakmış o zaman bedava oyun vermenin ne anlamı var hani plus devam ettiği sürece oynayabilecektik 1ay oynuyacaz oyunu 1aydan sonra oyunu oynuyamıyacaz eğer doğruysa bedava oyun filan vermesinler 1 aylık için hiç gerekli değil oyunu indirmeme değmez

BSC çevirmenlerine iyi maaş vermiyor sanırım:) Yada birileri hayır için çeviri yapıyor:) Daha öncede eksik çevirileri vardı bu sefer komple yanlış olmuş.
    Sonradan düzelttiler haberi. Kısacası öyle bir şey yok. Her platforma 2'şer oyun verilecek ve yıllık oyunlar kalkmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caseymert

arkadaslar ds 4 unu benım gıbı telefon sarj aletıyle sarj eden var mı .ve bu sekılde acaba sorun yaratır mı arkadaşlar ?

Bende telefon şarj aletiyle yapıyorum hiçbir sorun olmadı.
  • Ben o sekilde yapamamistim android ara kablosu taktim ekranda sarj oluyor diye gostermedi zaten ucu buraz farkli tam oturmadi da bence risk etmeyin sony bu hersey beklenir bozulur bi de ds4
  • neden aletin verilen orjınal kablosuyla şarj etmiyorsunuz onu anlayamadım
    direkt prizden çabuk oluyor diyemi acep bencede sakıncalı
    batarya erkenden geberebilir orjınal olmayan kablolarla şarj yaparsanız
  • Shadow Warrior Runs At 900p On Xbox One And 1080p On PS4, Both Versions Locked At 60fps

http://gamingbolt.com/shadow-warrior-runs-at-900p-on-xbox-one-and-1080p-on-ps4-both-versions-locked-at-60fps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drive_Club -- 29 Mayıs 2014; 21:37:14 >
  • Harika oldu bu ikişer oyun olayı, şımartılmış hissediyorum artık resmen.

Trine 2'nin demosunu oynamıştım, 3D performansından bayağı etkilenmiştim. Mutlaka oynamak gerekecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvo

Harika oldu bu ikişer oyun olayı, şımartılmış hissediyorum artık resmen.

Trine 2'nin demosunu oynamıştım, 3D performansından bayağı etkilenmiştim. Mutlaka oynamak gerekecek.

Değişen çok bir şey yok ama yeni şekli PS4 için çok daha iyi oldu.
  • E3´te Avrupa icin Vita tv´yi duyursunlar artik.
    plus ile oyunlar birikti ve hicbirini oynayamadim :D bu gidisle PS Vita alacagim yoksa :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 29 Mayıs 2014; 22:21:14 >
  • arkadaş bn senin bu dediğini yapacam ama sence bir sorun çıkıcakmadır
  • sence analog bozulurmu bunu yaparsak
  • sence joystik bozulurmu hafif yağlasak.
    sonuçta içinde dokunmatik bar ve led ışık çubuğu gibi elektronik sistemler var
  • trine 2 yi 2d oynayınca çok anlamsız oluyor. 3d si olanlar kaçırmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

E3´te Avrupa icin Vita tv´yi duyursunlar artik.
    plus ile oyunlar birikti ve hicbirini oynayamadim :D bu gidisle PS Vita alacagim yoksa :D

Vita tv çıksa ne yazar oyunların çoğu dokunmatik ekranın özelliklerini kullanıyor o oyunlarda vita tv de çalışmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 44414442444344444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.