Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1814. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18121813181418151816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: YNQs

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YNQs

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Dashboard'u binleyecen galiba, böyle konuştuğuna göre...

Xbox One'a oranla dandik abi herşeyi iyi göstermeyi bırakın şu konsol'da, fanlık da biryere kadar...

Söyleyene bakın

Ben gözükör fan olsam avatarıma naughty dog logosunu koyar mıyım azıcık yor kafanı düşünerek yaz biraz,kendime göre beğendiğim ya da beğenmediğim ne varsa eleştiriyorum

Bırak allah aşkına bende playstation fanıyım ama aynı zamanda halo hayranı ama bu benim fan olduğum gerçeğini değiştirmez. Sen eleştiriyorsun ama xbox arayüzü çöp deseydim xbox one konusunda hemen verip veriştirmeye başlardın

Xbox One menüsüne çöp diyene veriştirirm tabi, çöp möp değil çünkü ama bu menü çöp dandik bir arayüzü olan bir menü.Xbox kullanmayan adam bilemez ne demek istediğimi.

Xbox'ı sevdiğimden dolayı biraz sert yazıyor olabilirim fakat durum bu yapacak birşey yok

mesela Xbox One'ın çöp donanımlarını örnek versek? :)

Yaşını bu kadar belli etmesen ?
  • Playstation 4 vs. Xbox One ana konusu açılsın diyenler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cgartiz

quote:

Orijinalden alıntı: VendettA

quote:

Orijinalden alıntı: Cgartiz

Beyler Dubai den benimde ps4 getirtme ihtimalim var oradan alırsak pal mi olacak ntsc mi? bölge sorunu yaşarmıyım, uzun süredir takip ediyorum sorulduda arada kaçırdıysam affola.

Benimde dubaiden getirme ihtimalim vardı arkadaşa xboxone ve ps4 fiyatlarını soruşturmasını söyledim ama fiyatı türkiyedeki fiyatı ile aynı olarak çıkıcakmış... Cihazlarda PAL oluyor...

Vendetta geride bir kaç kişi Dubaiden fiyat sordurduklarında 1 oyun ile birlikte 950 tl ye geliyor diye yazmışlar, bu arada bildiğim kadarıyla Dubai de elektroniğe vergi uygulanmıyor bu dediğim arkadaş ps3 telefon ve bilimum elektronik eşya getirdi hepsininde fiyatları Türkiye ye göre uygun. Senin arkadaş yanlış fizibilite yapmış olabilir mi acaba?

evet dediğiniz gibiymiş jackys pahalıymış bugün virgine sordu oyunla beraber 950 TL ye geliyormuş...
  • Aral ,.3.parti oyunları çıkış tarihinde getirir mi getirmez mi bilmem de %99 ihtimal ile spotta çıkacaktır. ( hoş, Aral getirse de kim alır o ayrı bir konu )

Yurtdışı sitelerde en uygun fiyat Gamestop'ta ancak TR'ye gönderim yok sanırım. Umarım sağlam oyunlar hemen dijital olarak satılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş sony ile microsoft u donanım konusunda yanyana koymak bile hata

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Kardeş sony ile microsoft u donanım konusunda yanyana koymak bile hata

Kesinlikle hata zaten micrasoft yazılım firması sony ile donanım konusunda yarışması imkansız ben sadece nasıl bir mühendislik faciası olduğunu yazmaya çalıştım xboxone ın.
  • İşte gerçek yeni nesil oyun
  • O xbone un heryeri fail kardeş, sadece donanımı değil...

Bu arada öbür konuyu da uzatmayın, hele olsa birazdan giderler

• Hayır,senin konsolun bunun videosunu bile oynatamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

O xbone un heryeri fail kardeş, sadece donanımı değil...

Bu arada öbür konuyu da uzatmayın, hele olsa birazdan giderler

Benim anlamadığım şu adam ps4 konusuna gelip konsolun arayüzüne çöp diyor(güzel yada değil tartışılır)biz xbox konusuna gidip xbox çöp desek adamlar demediğini bırakmıyor.
  • Yine bu iyi adamlar beni "Forza 5 ile gran turismo 6 yı karşılaştırmak f5 hakarettir" dedim diye beni gt6 yı övüyor, f5i yerden yere vuruyorsun deyip toplu hucuma geçtiler

• Topu topu 20 saniye kalacaksın menüde. Oyuna gireceksin sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

quote:

Orijinalden alıntı: defected

FİYAT ÇOK YÜKSEK YAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!...

diye ağlaşan insanların büyük çoğunluğu 1.500 tl'lik cep telefonu kullanıp en fazla 2 senede bir yenisi ile değiştiriyorlar

Aynen öyle

Allah Allah bu ülkede telefon değiştirir gibi araba değiştiren de var fiyat 5000 den başlasın o zaman

Ikisi de farklı tur de elektronik alet ps4 U her an yanında taşıyıp banka işlemleri falan yapılıyor mu ? En basit ornek bu mesela

O 2000 diye Buda 1500 olacak diye bisi yok

Kardeşim telefonda banka işlemleri yapabiliyorum vb uygulamalarla mı ölçeceğiz.
    O zaman telefonlarda KZ:SF 1080p 60fps açamıyor naabeerr mi diyeyim yani

2 senede bir en az 1500tl'lik bir alım gücü varsa, kimse en az 4 5 sene kullanacağı cihaz için 200tl'lik fiyat fazlasını dert etmez.

Bu saatten sonra yapılan fiyat tartışmalarını anlamsız buluyorum isteyen istediği yerden alır isteyen almaz, isteyen gider xbox alır kimse kimseye karışamaz.
    Kimse sana zorla aldırmıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: E'zraK

Yine çöp menü, xbox one menüsünü tek geçerim.

Oyunu menüde oynamıyoruz hocam En fazla 20 30 sn de oyunu seçer girerim.

Menü bir konsolda bakacağım en son yer bile olamaz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: defected

FİYAT ÇOK YÜKSEK YAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!...

diye ağlaşan insanların büyük çoğunluğu 1.500 tl'lik cep telefonu kullanıp en fazla 2 senede bir yenisi ile değiştiriyorlar

Aynen öyle

Allah Allah bu ülkede telefon değiştirir gibi araba değiştiren de var fiyat 5000 den başlasın o zaman

Ikisi de farklı tur de elektronik alet ps4 U her an yanında taşıyıp banka işlemleri falan yapılıyor mu ? En basit ornek bu mesela

O 2000 diye Buda 1500 olacak diye bisi yok

Kardeşim telefonda banka işlemleri yapabiliyorum vb uygulamalarla mı ölçeceğiz.
    O zaman telefonlarda KZ:SF 1080p 60fps açamıyor naabeerr mi diyeyim yani

2 senede bir en az 1500tl'lik bir alım gücü varsa, kimse en az 4 5 sene kullanacağı cihaz için 200tl'lik fiyat fazlasını dert etmez.

Bu saatten sonra yapılan fiyat tartışmalarını anlamsız buluyorum isteyen istediği yerden alır isteyen almaz, isteyen gider xbox alır kimse kimseye karışamaz.
    Kimse sana zorla aldırmıyor.

Abi iste farklı turde diyorum ya ihtiyaclara göre farklı sey ikiside

Ama dediğim gibi biri 2000 ise Buda 1500 olucak diye bisi yok bence

Her türlü kazıklaniyoruz iste 400 Euro 500 aletlerin bu denli yuksek fiyata satılması ülkenin ayıbı

• quote:

quote:

quote:

yanılıyorsun. bunun daha arakadaş listesine bakması var, mesaj okuması var, davet alıp göndermesi var. var da var. o açıdan menu önemli.
  • fiyat konularini hakikatten gecelim arkadaslar. keske sadece %20 otv farki ile satilsaydi ozaman sesimi cikarmazdim ama bu durumda sony tr ye benim cebimden 1 kurus bile islemez, ben kendimce tepkimi boyle vermeyi dusunuyorum. oyunlar zaten belliki pahali olacak onlarida rahatlikla yabanci online satis sitelerinden yada spottan alirim, bu kadar basit.

anlamadigim sey misal amazondan alinca millet konsolun garantisiz oldugunu/olacagini saniyor, 200tl fark veririm tr den garantili alirim diyor ona cok guluyorum..

• quote:

quote:

quote:

O konuda haklısın çok önemli değil fakat arayüz çok yavan, trophyler yine alt alta, trophy kasanlar için işkence bu, xbox'da hepsi yanyana salisede achievementların açıklamaların bakabiliyorsun, arkadaş listesi çok güzel avatarlar var xbox'da, o açıdan kötü ps4'ün arayüzü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 10 Kasım 2013; 19:56:10 >
  • Ben buradan önsipariş verdim. Fiyat harika. 10 bin TL

http://www.irmaktoysland.com/?urun-369-ps4--playstation-4--999-tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Ben buradan önsipariş verdim. Fiyat harika. 10 bin TL

http://www.irmaktoysland.com/?urun-369-ps4--playstation-4--999-tl

Havele indirimiyle 9.799 tl
  • 
Sayfa: önceki 18121813181418151816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.