Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
120.297
Cevap
620
Favori
3.299.171
Tıklama
Giriş
    1067 Mesaj

Aynen katiliyorum boyle saglam bir konsol naughty dog oyunuyla acilis yapmaliydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    french press kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Hocam ben de sony center'a ps4 çıkınca ps4+tv alıcam,indirim olur mu dedim..tabii,bi' güzellik yaparız dediler. Du' bakalım sózlerin de durcaklar mı

|
    |
    alican88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ayrıca tahminim 1400 TL olarak belirlenen fiyatın içerisinde Killzone bundle + plus da dahil olacak. :D Yani İnşallah. GoldPunch beğenmezseniz beni dövün dedi ya o yüzden beklentim bu yönde. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xoe -- 9 Kasım 2013; 22:32:17 >

Alican kardeşim sana pm atıyorum lutfen bakarmısın ?
    |
    |
    alican88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

knacki 10 yaşındaki yeğenim bile oynamaz
    koskaca playstation markasının çıkış oyununu kes
    |
    |
    xoe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Orijinalden alıntı: Spitz

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: AlexisSanches

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lee byung

quote:

quote:

Cihazı tr den almak isteyen arkadaşlarıma bir onerim var cihaız alırken toplanalım, şu an hali hazırda biz 4 arkadaş alacağız cihazı sayıyı ne kadar arttırısak okadar çok fazla pazarlık gucumuz olur duşuncesindeyim ne dersiniz?

Kesinlikle, üsteleyin biraz herşeye tamam eyvallah demekle olmaz, topluca gidin faydası olabilir fiyat konusunda.

Sonuçta bunu bir mağazadan alabileceksiniz.

Örnek veriyorum Turkcell e gittiniz İPHONE5S alacaksınız 2350 TL fiyat çektiler ellerinede cihaz 2199dan geldi diyelim Size yapacağı en muhteşem indirim 50TL olacak. 100 kişide gitse 1 kişide gitse adam zaten o cihazı o fiyata satabilecek. Alımı yüksek satması kolay bir cihaz.

Ben bulunduğum yer itibariyle ekonomik refaha ulaşmış insanları görüyorum sırf gitsin PS3 oyunu alsın diye 9 yaşında veletin eline 300 lira para veriyorlar. Burdan varmak istediğim yerse zaten adam elindeki malı bilene bilmeyene birşekilde okutuyor. Sadece film izlemek için bile bluray okuyucusu olduğundan satın alan insanlar var.

Toplu gitmek bir işe yaramaz ama SONY giderde maliyetinde mağazaların elini hafifletirse alımı kolaylaştırabilir. Üstelik satış fiyatını mağaza değil firma kendisi belirliyor bunu reklam ediyorsa oradaki kar marjı zaten düşüktür. Bu tarz teknolojik cihazlardan 100-200 tl kar etmeyi planlar mağaza ama firma gitipte bunu bu paradan satacaksınız derse indirim yapamazlar. Yani enazından ben böyle düşünüyorum.

Doğru normal bir dükkanı olan (mesela kahraman elektronik) yerde pazarlık daha iyi sonuçlanabilir fakat sony'nin resmi mağazasında pazarlık yapmak biraz abes aslında, adamlar 1tl bile indirmezse şaşırmamak lazım.

Abes falan değil eğer karşındaki mağaza senin surekli alışveriş yaptıgın seni tanıyan bir magaza ise pazarlık yaparsın ve indirimde alırsın helede bu şekilde bir toplu alımda illaki alırsın neyse unutun gitsin benimki bir fikirdi sadece...

Ben pazarlığımı 4 adet için yapacagım bakalım ne çıkacak ortaya...

Ben olsam ben de pazarlık yaparım zaten üstte destekledim seni, ama indirim yapmazlarsa şaşırmamak lazım, sen bence pazarlığını yap arkadaşlarınla toplu alım, sonucu da bize bildirirsen sevinirim.

fiyatta indirim yapacaklarını hiç sanmıyorum. en fazla hdmi kablo verirler yanında(oda kutudan çıkıyor zaten) yada şansın varsa oyuna indirim yaparlar %50 fln

Arkadaslar sony magzasinda pazarlik olur hatta cokta guzel oluyor..basimdan geceni hemen anlatayim..tv alacaktim o donem sony 42ex720 serisi var en yeni model,mediamarktta fiyat 3100 du hic unutmuyorum..gittim sony centera dedim Bu tv yi alicam nakit alicam bana guzel bir fiyat verin dedim..onlarda 3000 civari bise solediler yok olmaz dedim almadanda burdan cikmam dedim ve bakit olarak 2800 e alip ciktim..media markta gittip adamlara 2800 e aldim dedim imkansiz abi dediler fisi gosterdim sok oldular...gecenlerde arkadasimla gittik yine sony centera arkadasim w905 bende w805 baktim kendime fiyatlar piyasayla ayniydi ama desik 2 tane alicaz nakit alicaz guzellik yaparmisiniz dedik yapariz dediler ve guzel fiyat verdiler henuz almadik ama burda deginmek istedigim olay en kolay pazarlik sony centerda kendi yerinde yapiliyor arkadaslar...bakin toplanalim ps4 alacaklar toplu sony centerdan alalim ben burdaki sony centerla gorusurum..bizim icin 50 lira 100 lira kardir sonucta..

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Orijinalden alıntı: Spitz

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lee byung

quote:

quote:

Cihazı tr den almak isteyen arkadaşlarıma bir onerim var cihaız alırken toplanalım, şu an hali hazırda biz 4 arkadaş alacağız cihazı sayıyı ne kadar arttırısak okadar çok fazla pazarlık gucumuz olur duşuncesindeyim ne dersiniz?

Kesinlikle, üsteleyin biraz herşeye tamam eyvallah demekle olmaz, topluca gidin faydası olabilir fiyat konusunda.

Sonuçta bunu bir mağazadan alabileceksiniz.

Örnek veriyorum Turkcell e gittiniz İPHONE5S alacaksınız 2350 TL fiyat çektiler ellerinede cihaz 2199dan geldi diyelim Size yapacağı en muhteşem indirim 50TL olacak. 100 kişide gitse 1 kişide gitse adam zaten o cihazı o fiyata satabilecek. Alımı yüksek satması kolay bir cihaz.

Ben bulunduğum yer itibariyle ekonomik refaha ulaşmış insanları görüyorum sırf gitsin PS3 oyunu alsın diye 9 yaşında veletin eline 300 lira para veriyorlar. Burdan varmak istediğim yerse zaten adam elindeki malı bilene bilmeyene birşekilde okutuyor. Sadece film izlemek için bile bluray okuyucusu olduğundan satın alan insanlar var.

Toplu gitmek bir işe yaramaz ama SONY giderde maliyetinde mağazaların elini hafifletirse alımı kolaylaştırabilir. Üstelik satış fiyatını mağaza değil firma kendisi belirliyor bunu reklam ediyorsa oradaki kar marjı zaten düşüktür. Bu tarz teknolojik cihazlardan 100-200 tl kar etmeyi planlar mağaza ama firma gitipte bunu bu paradan satacaksınız derse indirim yapamazlar. Yani enazından ben böyle düşünüyorum.

Doğru normal bir dükkanı olan (mesela kahraman elektronik) yerde pazarlık daha iyi sonuçlanabilir fakat sony'nin resmi mağazasında pazarlık yapmak biraz abes aslında, adamlar 1tl bile indirmezse şaşırmamak lazım.

Abes falan değil eğer karşındaki mağaza senin surekli alışveriş yaptıgın seni tanıyan bir magaza ise pazarlık yaparsın ve indirimde alırsın helede bu şekilde bir toplu alımda illaki alırsın neyse unutun gitsin benimki bir fikirdi sadece...

Ben pazarlığımı 4 adet için yapacagım bakalım ne çıkacak ortaya...

Ben olsam ben de pazarlık yaparım zaten üstte destekledim seni, ama indirim yapmazlarsa şaşırmamak lazım, sen bence pazarlığını yap arkadaşlarınla toplu alım, sonucu da bize bildirirsen sevinirim.

fiyatta indirim yapacaklarını hiç sanmıyorum. en fazla hdmi kablo verirler yanında(oda kutudan çıkıyor zaten) yada şansın varsa oyuna indirim yaparlar %50 fln

Arkadaslar sony magzasinda pazarlik olur hatta cokta guzel oluyor..basimdan geceni hemen anlatayim..tv alacaktim o donem sony 42ex720 serisi var en yeni model,mediamarktta fiyat 3100 du hic unutmuyorum..gittim sony centera dedim Bu tv yi alicam nakit alicam bana guzel bir fiyat verin dedim..onlarda 3000 civari bise solediler yok olmaz dedim almadanda burdan cikmam dedim ve bakit olarak 2800 e alip ciktim..media markta gittip adamlara 2800 e aldim dedim imkansiz abi dediler fisi gosterdim sok oldular...gecenlerde arkadasimla gittik yine sony centera arkadasim w905 bende w805 baktim kendime fiyatlar piyasayla ayniydi ama desik 2 tane alicaz nakit alicaz guzellik yaparmisiniz dedik yapariz dediler ve guzel fiyat verdiler henuz almadik ama burda deginmek istedigim olay en kolay pazarlik sony centerda kendi yerinde yapiliyor arkadaslar...bakin toplanalim ps4 alacaklar toplu sony centerdan alalim ben burdaki sony centerla gorusurum..bizim icin 50 lira 100 lira kardir sonucta..

Arkadaş dogru soyluyor bende 47w805 modelini alicam kafaya koydum istanbul anadolu yakasinda birsuru sony bayi ve teknosa gezdim netten arastirdim tv nin fiyati teknosada 3200 adamlar dogru duzgun ilgilenmiyor bide indirim bile yapmiyolar sonra içerenköy carrefour daki sony bayine gittim orda volkan bey diye biri var sagolasin cok yardimci oldu cok iyi bir insan dedim bu tv nakit ne oluyor 3000 e kadar zorluyoruz dedi bu ne demek paZarlik sunnet demek ve sony centerlar pazarlik yapiyor kismetse aralikta askere gidyorum mayis gibi ordan bi tv birde ps4 almayi dusunuyorum benimle ayni tarihte almak isteyen varsa pm den mesaj atsin coklu alimlarla illaki indirim yaptiririz

• Yarbay
    2175 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xoe

Her şeyi uçta yaşayan bazı arkadaşlar yine uç uç yorumlar yapmış. Tamam bana da hitap etmeyen bir oyun Knack ama bedava verseler alıp oynarım yani. Co-op modu falan bayağı eğlenceli gözüküyordu.

Ayrıca tahminim 1400 TL olarak belirlenen fiyatın içerisinde Killzone bundle + plus da dahil olacak. :D Yani İnşallah. GoldPunch beğenmezseniz beni dövün dedi ya o yüzden beklentim bu yönde. :)
    quote:

Orijinalden alıntı: xoe

Her şeyi uçta yaşayan bazı arkadaşlar yine uç uç yorumlar yapmış. Tamam bana da hitap etmeyen bir oyun Knack ama bedava verseler alıp oynarım yani. Co-op modu falan bayağı eğlenceli gözüküyordu.

Bence Türkçe oyunla alakalıdır. Gerçi Mustafa Yiğit bir hediye düşünüyoruz demişti haziranda ama köprünün altından çok sular aktı. Ama en azından bir 3 ay plus olabilir.
    |
    |

• Yarbay
    2018 Mesaj

Aynen oyle kardeşim sony nin bu seneki en iyi cihazlarından biri bahsettigin cihaz kardeşim ozamana kadar almamış olursan bize dahil olursun yada biz almamış olursak 3 lü olarak sana dahil oluruz :) şimdiden hayırlı teskereler ...
    |
    |
    ps3mania kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

gittigidiyor oyunları 249 liradan satışa sunmuş. Oyunlar çok pahalı olcak gibi PS4 için.

Yaptığım araştırmaya göre (ne kadar doğru bilemiyorum) Arap ülkelerinde 399 Euro'luk fiyat, 1.963 Dirhem (AED/Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi) 1.089.42 TL yapıyor. Dolar hesabından ise $399'lık ürün AED Dirhemine göre, 813.60 TL yapıyor. Her türlü Türkiye'den ucuza geliyor. (Şimdi bu fiyatlar hakkında da tartışmalar çıkabilir sanırım?)

Fiyat linki;
    http://www.emaratalyoum.com/technology/games/2013-08-22-1.600059

Not: Dubai fiyatı olup olmadığını da bilmiyorum ama AED çerçevesinde fiyat budur, tıpkı Euro bölgesi gibi. Kur hesabından fiyat hesaplanmıştır. Bundle paket değildir.

Edit; Haber içeriği 22 Ağustos'ta yazılmış fiyatlarda değişiklikler olabilir. Ama sanmıyorum, Dolar'ı AED'e çevirirsen o fiyatlara yakın sonuçlar çıkabilir. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CocoR3ch -- 9 Kasım 2013; 22:56:55 >
    |
    |
    ayhan_eee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

@kbartowski

• Yüzbaşı
    294 Mesaj
    Sagol kardesim bu arada fifacilar kimler youtuba gameplaylar dusmus feci ins mayistan sonra bu arkadasiniz fifa akar

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: CocoR3ch

Yaptığım araştırmaya göre (ne kadar doğru bilemiyorum) Arap ülkelerinde 399 Euro'luk fiyat, 1.963 Dirhem (AED/Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi) 1.089.42 TL yapıyor. Dolar hesabından ise $399'lık ürün AED Dirhemine göre, 813.60 TL yapıyor. Her türlü Türkiye'den ucuza geliyor. (Şimdi bu fiyatlar hakkında da tartışmalar çıkabilir sanırım?)

Fiyat linki;

Not: Dubai fiyatı olup olmadığını da bilmiyorum ama AED çerçevesinde fiyat budur, tıpkı Euro bölgesi gibi. Kur hesabından fiyat hesaplanmıştır. Bundle paket değildir.

Edit; Haber içeriği 22 Ağustos'ta yazılmış fiyatlarda değişiklikler olabilir. Ama sanmıyorum, Dolar'ı AED'e çevirirsen o fiyatlara yakın sonuçlar çıkabilir. :)
    quote:

Orijinalden alıntı: KorayBartowski

Fiyat linki;

Bende duydum ki asyada 399 dolar olacak.İşte merak ettiğim Dubaifreeshopta da 400-500 civarı ise alınmaya değer olur. Bu konuda net bilgisi olan var mı?Daha önceden oradan alışveriş yapan?

Bu arada araştırma için teşekkürler.

• Yarbay
    5046 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BeV16

http://www.gittigidiyor.com/arama/?k=playstation+4

gittigidiyor oyunları 249 liradan satışa sunmuş. Oyunlar çok pahalı olcak gibi PS4 için.
    quote:

Orijinalden alıntı: berkanvur

Hocam oyunlar İngiltere' ye göre yaklaşık 180 TL ye geliyor TÜrkiye ye. Spot piyasada üzerine 30 TL kar konsa yine 210 yapar. GG baya abartmış durumu

Tabi yine de çok pahalı bu fiyatta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 9 Kasım 2013; 23:05:45 >
    |
    |

• Yarbay
    6770 Mesaj
    quote:

quote:

Dikkat edin onsiparisi alan ayni eleman ne koparsam kar hesabi her ilani agini kurmus avini bekleyen orumcek gibi sakin siparis vermeyin..

• Teğmen
    220 Mesaj

Rica ederim, benim için bir zevkti.

Edit;

GeekayGames diye bir site var. Birleşik Arap Emirlikleri üyesi ülkelere ücretsiz kargo gönderiyorlarmış böyle bir ihtimal Türkiye için yok zaten onu geçelim. Benim merak ettiğim, sitesinde de yazdığı gibi "Affordable International Shipping Prices!" Türkiye'ye kargo getiriyorlar mı?
    Kargo fiyatı yanlış anlamadıysam; AED 20 Dirhem / yaklaşık 11-12 TL

Konsol fiyatları;
    Standart Paket; 1699 AED - 942.90 TL
    Bundle Paket - KZ; 1899 AED - 1.053.90 TL

Oyunlar;
    Başta KZ, BT4, Ghost gibi yapımlar olmak üzere 299 AED - 165.94 TL

Son olarak'ta PS4 sayfasında yazdıkları açıklama;
    "Geekay bölgede uzun zamandır beklenen ve E3 başarı öyküsü için ön siparişleri, PS4, kadar alabileceksiniz ilk perakendeci olmaktan gurur duymaktadır. Geekay konsol için rekabetçi fiyat ve mükemmel satış sonrası hizmeti garanti eder. Konsol almak ve burada sipariş için ilk kişilerden biri olun!"

Ön siparişler geçici olarak durdurulmuş.
    http://www.geekaygames.com/ps4/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CocoR3ch -- 9 Kasım 2013; 23:28:47 >
    |
    |
    ayhan_eee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

@kbartowski

• Yarbay
    9528 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: stonesthrow

quote:

Dikkat edin onsiparisi alan ayni eleman ne koparsam kar hesabi her ilani agini kurmus avini bekleyen orumcek gibi sakin siparis vermeyin..

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Stones Throw

quote:

Adam sallamacı ps3 de çalışır yazmış :) ilk zamanlar geçtikçe oyun fiyatları oturur 150 tl fix olur pahalı gene ama yapıcak bir şey yok inş ps4 de bu kardeşlik işi devam eder yoksa işimiz zor.
    |
    |

• Binbaşı
    1223 Mesaj
    oyunları amazon com dan alın 60 dolar 110 tl civarı kurun durumuna gore
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

quote:

genelde bazı uyanıklar satış yapıyor böyle. ps3 zamanında da görürdüm böylelerini. oyunun normal fiyatından 100tlye satan olurdu 3-4 kişi alırdı. adam büyük ihtimal amerikadan 120tlye getirip burdan satıyodur.

• Binbaşı
    1855 Mesaj
    bu yaz resmi garantli ps4 1000 liraya alınabilecek. bu fiyat tamamen sazan avı. bakın uplayacam. 1000 lira garantili en fazla 1100 diyorum.
    |
    |
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.