Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1797. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17951796179717981799
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok ben buradan almam PS4 ü..1400 tl nedir ? Daha hiçbir konsola 1000 tl üstü vermedim yine vermem..Amazon dan beklerim..XboxOne da aynı şekilde olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 9 Kasım 2013; 19:57:00 >
  • La sizden çekeceğim var Ya ben istesem alırım 3 tane ama olay o değil ben veya durumunda olan başka arkadaşlar tepki koymadan bu fahiş fiyata alacak olursa olan bütçesi kısıtlı olan arkadaşlara olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oa1907

Ulkemizde her yil iphone vb smartphonelara 2000 lira verip 6 7 sene kullanilacak alete cok pahali demek ironi degil mi?

ne iphonemuş arkadaş, konsol alanların hepsinde iphone mu var ya da ben mi bilmiyorum? acaba benim de ps4 almadan önce iphone almam mı gerekiyor? iphone alırsam ps4 tr fiyatı ucuz mu gelmeye başlıcak bana da? aklımda deli sorular...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Yok ben buradan almam PS4 ü..1400 tl nedir ? Daha hiçbir konsola 1000 tl üstü vermedim yine vermem..Amazon dan beklerim..XboxOne da aynı şekilde olacak...

Alacaksın yani değil mi ben de iki konsolu alacağım da ocağımıza incir ağacı dikilecek belli.
  • İphone sadece bir kere para veriyorsun fakat ps4 de yok yeni oyunuydu plusu derken ettimi sana iki iphone parası

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Yok ben buradan almam PS4 ü..1400 tl nedir ? Daha hiçbir konsola 1000 tl üstü vermedim yine vermem..Amazon dan beklerim..XboxOne da aynı şekilde olacak...

Alacaksın yani değil mi ben de iki konsolu alacağım da ocağımıza incir ağacı dikilecek belli.

400 euro = 1000tl
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Halo 5 gelecekte almayacağız öyle mi ?
    Gears 3 oynarım, şu yeni gelecek oyunların alayından zevklidir gözümde..Beklemek sıkıntı olmaz benim için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskender86

amerikandan alsan 800TL
    burda 1400TL
    arada 600TL var.

vayki ne vay.
    sözde sony türkiye bizim için pazarlık yapıyodu, marttan beri uğraşıyoruz diyorlardı,
    meğerse ceviz kırıyolarmış.
    NoCharacter Mustafa
    Hakaret ettim.

temiz para elini sürmeden,aracı olmanın ayrıcalığımıdır nedir bu
  • quote:

quote:

Halo 5 gelecekte almayacağız öyle mi ?
    Gears 3 oynarım, şu yeni gelecek oyunların alayından zevklidir gözümde..Beklemek sıkıntı olmaz benim için...

Ben sırf GEOW 4 için alacaktım fakat epic de ayrıldı, gears'ı yapan baba adamlar (rod ve cliff) de epicten ayrıldı, judgment'ın hali ortada, 360'tan kalan geçmişim olmasa ONE'ın yüzüne bakmazdım.
  • Sony Euroasia nın Türkiyedeki en büyük dağıtımcılarından Morfare , çok kısa süre içinde ön siparişte olacağını söylüyor ama net tarih vermiyorlar , ancak bi iddiaları var , son kullanıcıya ilk biz ulaştıracağız diyorlar.... PS3 te de aynısını demiş ve sözlerinde durmuşlardı... Bende Morfare ve Hepsi Sony i takipteyim şimdilik...
  • Ne komik muhabbet yahu adamlar 1300ü veriyor 99u vermem diyor biri 1000 veririm 300 vermem diyor biri incir agaci diyor arkadas size zorla alin demiyorki adamlar, Sony türkiye ne yapsin turkiyedeki vergi sistemi ile burdaki birmiEger bütcen kaldirmiyorsa incir agaci dikicekse ocagina almiycaksin arkadas.
  • 13 Aralıkta Sony bayiine gideceğim, diyeceğimki;

Ben --- ne kadar bu
    Sony - 1399TL
    Ben --- Amerikada 800TL
    Sony - Ama biz euro bölgesindeyiz.
    Ben --- Biz avrupa birliğine üye değilizki.
    Sony - Farketmez bizim bölgemiz avrupa bölgesi.
    Ben --- İsviçre avrupa birliğine üye değil orda fiyat 950TL, isviçre afrika bölgesindemi sayılıyor.
    http://shop.mediamarkt.ch/de/unterhaltung/konsolen/sony-playstation/sony-playstation-4/idpt0flmksbg
    Sony - Error....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskender86 -- 9 Kasım 2013; 20:15:25 >
  • Bunun vergiyle alakasi yok bildigin firsatcilik satilcak miktar belli ve tatmin edecek kadar cok degil fiyati yuksek tutup kari o derece fazla tutmaya calisiyorlar cunku ps 4 u alacak kiylr belli ucuzda olsa onlar alacak fazlada olsa onlar alacak uc asagi bes yukari oynar sadece

• Millete hakaret etmeyin bu söylenilenler zaten siz ya bezli iken,yada doğmamışken olan şeyler o yüzden bilmeden atlamayın herşeye, hayvan sıfatları da yakıştırmayın . Zaten şikayet edildiniz . Terbiyesizliğin lüzumu yok. Konu ps4 konusu otcul hayvan tasfiri yapılacak yer değil burası..
  • Biliyorsunuz ilkkez psn kullanıcısı aldım ama merakım var psn plus ı taksitle alabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: Reservedd

quote:

Orijinalden alıntı: v4paTRon

quote:

Orijinalden alıntı: speederly

quote:

Orijinalden alıntı: v4paTRon

Bu arada bu cihaza bu fiyatı vermeyin arkadaşlar lütfen biraz duyarlı olun satış rakamları düşük olsun bak nasıl fiyatı aşağı çekiyorlar...

evet satis rakamlari dussun sen avrupadan sonra 5 ay daha beklersin ulkene gelmesi icin konsolun . zaten konsolu bir tek turkiyedekiler satin aliyor ya biz almayinca fiyat dusurucekler.

Kardeş ps4un amerika fiyatını düşürecekler demedik ya tr fiyatını düşürurler dedik zaten bu zihniyet olduğu sürece toplumda herkes herşeyi istediği fahiş fiyata satar zengin sorgulamadan alır durumu olmayan insanda mal gibi kalır sen devam et bu düşünceyle çok iyi yerlere gelirsin

Ömerciğim senin durumunda yoksa artık ben birşey demiyorum

Olm adam BMW 4.20 almış kredi ödüyor durumu yok aaa üstüne gitmeyin

Lan kacirdim ben onu en iyisi astra ve golf kanka salla

• HDD değiştirmek yine çok kolay anlaşılan, sadece parlak küçük kapağı söküp kızağı çekeceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

Biliyorsunuz ilkkez psn kullanıcısı aldım ama merakım var psn plus ı taksitle alabilirmiyim?

Store ustunde taksit yok.

Psn cardi ama gittigidiyor ustunden taksitli alabilirsin.. Dolayli yoldan taksitli almis olursun ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: avanoss

Sony Euroasia nın Türkiyedeki en büyük dağıtımcılarından Morfare , çok kısa süre içinde ön siparişte olacağını söylüyor ama net tarih vermiyorlar , ancak bi iddiaları var , son kullanıcıya ilk biz ulaştıracağız diyorlar.... PS3 te de aynısını demiş ve sözlerinde durmuşlardı... Bende Morfare ve Hepsi Sony i takipteyim şimdilik...

Morfareyi salla gitsin en güvenilir sony bayii hepsisony, morfarenin sitesine gir kendini kaybedersin. Daha güncel oyunları bile satma politikaları yok.
  • Öncelikle bu fiyata ancak taksitle alınır.Peşin para bu cihaza çok uygun bir indirim olmadıkça bağlanılmaz.

Hoş biz Türklere 12 taksitle Dünya'yı verseler onu bile alırız da neyse o ayrı konu.

Sağduyum diyorki "2014 yazına bırak ps4 almayı.Hem konsol ucuzlar,hem de yaza kadar çıkan oyunlar 2. ele uygun fiyatla düşer.Daha az para harcamış olursun."

Hovarda tarafımda "Nasılsa biraderin ,baban sende çalışıyon.Düşünme hemen al bak keyfine diyor"

Ama işte para kolay kazanılmıyor.

Yine de sanırım 2.si kazanacak.

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 17951796179717981799
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.