Şimdi Ara

Playstation 3 için Yardım( 2. El yada temiz nasıl alabilirim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba uzun zamandır çevremin etkisiyle, insanların konuşması dolayısıyla bende bu konsol hayatına adım atmak istiyorum, kendi harçlıklarımla uzun zamandır para biriktirdim ve 300 liraya yakın bir para topladım. Ama alış veriş yerlerine sorunca bana hepsi 500-600 tl civarı bi para söyledi ama artık her gün dişimi sıkıp para biriktirmekten cidden hayatım çok bunaltıcı geçmeye başladı. Bu paraya 2. El ya da temiz playstation 3 nerden bulabilirim. Çünkü arkadaşlarımla birlikte gta 5 oynamak istiyorum ve playstation 3 en yakın seçeneğim şimdiden çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IllidanStormrage -- 3 Mart 2015; 20:31:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Forumun 2. El bölümüne bir bak orda bulabilirsin. Belki bu miktara bulamayabilirsin piyasasını bilmiyorum ama biraz üstüne çıktığında bulabileceğini düşünüyorum. Ayrıca gittigidiyor vb sitelerde de çeşitli ilanlar vardır oraları da bir kurcala. Arkadaşların ps3 de oynuyorsa onlarla birlikte oynayabilirsin ps4 de oynuyorlarsa ps4 alman gerekiyor.

Bence konsolu kargo değil de elden alman daha sağlıklı olur. Bulunduğun şehirde ps3 satan birileri kesin vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fox90 -- 3 Mart 2015; 20:54:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox90

Forumun 2. El bölümüne bir bak orda bulabilirsin. Belki bu miktara bulamayabilirsin piyasasını bilmiyorum ama biraz üstüne çıktığında bulabileceğini düşünüyorum. Ayrıca gittigidiyor vb sitelerde de çeşitli ilanlar vardır oraları da bir kurcala. Arkadaşların ps3 de oynuyorsa onlarla birlikte oynayabilirsin ps4 de oynuyorlarsa ps4 alman gerekiyor.

Bence konsolu kargo değil de elden alman daha sağlıklı olur. Bulunduğun şehirde ps3 satan birileri kesin vardır.

Hocam ps 3 oynuyorlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.