Şimdi Ara

Playstation 3 Fat ilk sahibinden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    67 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    26 Ağustos 2007

Durum
    Forumda değil

Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    SATİLMİSTİR

8 oyun ve 2 orjinal kol ile birlikte satılıktır. Makinenin ilk sahibiyim. Temiz kullanılmıştır. Hatta uzun zamandır kullanmıyorum fotoğraflardaki tozundan anlayabilirsiniz :) Temiz cihazdır hiç bir arızası vs. olmamıştır ve tamir vb işlem görmemiştir. Kırık cihaz değildir..(kırılabilir mi bu konu hakkında bilgi sahibi değilim CECHJ04 serisinden makina, siz anlarsınız:) ) Kutusu ve jiletinleri dahil tarafımca saklanmıştır.

Bu arada içinde makinenin normalde 40 Gb'lık harddisk vardı onu kendim yükselmiştim. 200 gb bir harddisk mevcut makinenin içinde.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lorenzo_Von_Matterhorn -- 10 Şubat 2017; 3:15:6 >

|
    |
    Referanslarım;-sociolog(creative hoparlör satılmıştır.), luciferian(Logitech Gamepad satılmıştır.), doftin(ps3 oyun takaslanmıştır.), seniorres2003(ps3 oyun takaslanmıştır.), MrGEN(Creative ses kartı satılmıştır.), ugurfb(ps3 oyun satılmıştır.), RELION180(ps3 oyun satılmıştır.),

• Çavuş
    67 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    26 Ağustos 2007

Durum
    Forumda değil

beylikdüzü'nde elden teslimat yapabilirim... fiyatta ufakta olsa yardımcı olmaya çalışırım ama kesinlikle takas düşünmüyorum.. sevgiler :)
    |
    |
    Referanslarım;-sociolog(creative hoparlör satılmıştır.), luciferian(Logitech Gamepad satılmıştır.), doftin(ps3 oyun takaslanmıştır.), seniorres2003(ps3 oyun takaslanmıştır.), MrGEN(Creative ses kartı satılmıştır.), ugurfb(ps3 oyun satılmıştır.), RELION180(ps3 oyun satılmıştır.),
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.