Şimdi Ara

(İNDİRİM 600 TL ) Playstation 3 80GB (CECHK04) (CFW'li) (Bansız)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
1
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 (İNDİRİM 600 TL ) Playstation 3 80GB (CECHK04) (CFW'li) (Bansız)
    Merhaba, cihazı 3 senedir kullanmıyorum. Cihaz CFW'li istediğiniz oyunu atıp kullanabilirsiniz. Cihazda ban yok yani online olarakta kullanabilirsiniz. Cihazın orijinal güç kablosu duruyor ve Sony HDMI kablosu da duruyor. Yanında 3 tane dualshock 3 var ve ekstra olarak şarj standı var. Kollarda en ufak sorun yok çalışmama takılma yada kozmetik olarak. Cihazın yanında 1 tanede online kullanımda ban riskini azaltmak için kullanılan orijinal oyun var. Cihazın çalışmasında en ufak bir sorun yok. Kozmetik olarak üzerinde kılcal çizikler var fotoğrafta gördüğünüz gibi. PlayStation kafe cihazlarıyla karıştırmayın. Cihazın ilk sahibiyim tertemiz şekilde kullanıldı senelerdir. CECHK04 de kodlu üründür yani sorunsuz seri kırmızı ışık hatası veren fat kasalardan değil. Sadece fat kasa olduğu için ve uzun süredir kullanılmadığı için çok hafif sesli çalışıyor dün açıp denemedim sanırım uzun süredir kullanılmadığı için tozlanmış sanırım. Oyun sesinde duyulmuyor sessiz ortamda duyuluyor. Belki uzun süredir kullanmadığım için bana öyle gelmişte olabilir. Ama belirtmek istedim. Cihazın her şeyini anlattım son olarak pazarlık yok fiyatı uygun yazdım bu kadar ekstra ve temiz bansız cfwli bir cihaz için. İzmir içi elden veririm. Şehir dışına kargo ile uğraşamak istemiyorum. Teşekkürler.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

M2 almak için satıyorum bu yüzden M2 SSD ile takas olur.
    Fiyat : 600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• kargo ile uğraşmak istemiyorum demişsiniz gerç ama yine de sorayım. kargo düşünürseniz alıcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vanquish48

kargo ile uğraşmak istemiyorum demişsiniz gerç ama yine de sorayım. kargo düşünürseniz alıcı olabilirim.
    Üzgünüm sadece elden satıyorum. Kargoda kırılır deforme olur zarar görür sonra problem yaşamak istemiyorum alıcıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Tosbağa Yoshi -- 30 Eylül 2020; 0:45:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.