Şimdi Ara

PLAYSTATION 2 OYUNLARINI PC YE ÇEVIRME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PLAYSTATION 2 OYUNLARINI PC YE ÇEVIRME evet beyler bu konuda bilgisii olan arkadaşları lütfen buraya davet ediyorum Yardımcı olursanız sevinirim.

• ps oyunlarını pc ye cevıremezsın
    sadece emulator kullanarak pc de oynayabılrsın
  • Emulatör kullanarak bile şu an çok zor.Birkaç dandik oyun dışında o da olmuyor.
  • çözüm bulursanız banada haber verin
  • Ahhh ahhhh eskiden bleem! vardı şimdi öldü.Ama bak ben bi ara netbul.com'da emülatör diye aratmıştım PS2 emülatörü vardı bi sitede sende araştır tabi her oyunu çalıştırıyor mu bilmem.
  • ps1 oyunlarını bilgisayarda rahatlıkla oynayabilirsin. ama ps2 oyunlarını oynamak için çok çok yüksek özellikli bilgisayar lazım.
  • cok yuksek sısteme gerek yok orta hallı bır 6600gt ıle butun oyunları oynarsın,
    ben bır kac yerde bulmustum emulator ama hıc ps2 oyunum olmadıgı ıcın deneyemedım
  • http://www.pcsx2.net/download/0.6re...csx2_0.6win.zip
    bunu yukle..
    ayrıca çok yüksek sisteme gerek var vede bios yuklemen lazım onu bilmiyorum
  • ARKADAŞLAR SÖYLEMEK İSTEDİĞİM ŞEY YANLIŞ ANLAŞILMIŞ

Ben Playstation 2 Oyunlarını bilgisayarda oynamak istemiyom aslında istiyorum tamam bunu biliyorum emulatörler çalıştırıyor. Ben Emulatörle Çalıştırmak istemiyorum Ben oyunu tamamen kodlarınımı değiştirecez ne yapacaksak PC de oynalabilir olarak CD haline getirmek istiyorum yani birisi gidip oyunu aldığı zaman emulatör falan olmadan kurup oynayacak norlal pc oynuymuşgibi yani

Örnek veriyim : FinalFantasy 8 bilgisayar oyunu olarak çıkmadı orjinalindede öyle bişey yok SquareEnix şirketi böyle bir pc oyunu çıkarmadı ama Final Fantasy 8 5cdli installi sanki orjinalmiş gibi oyunu çatır çatır satılıyor ve bunun gibi bir çok oyun ben bunu nasıl yaparız ondan bahsediyorum emulatörle açmaktan değil.

Biraz kelime düşüklükleri oldu idare edin artık. Umarım anlatabilmişimdir.
  • o biraz kasar
  • Ben bilgiyi görüyüm önce sonra kasıp kasmayacağına ben karar veririm.
  • Ben bir ara yaptım ps2 açılış menüsü ve oyunun menüsüne kadar girdim ama oyun açılmaya başlayınca baya bir kastı,yani PC nin işlemcisinin çok iyi olması lazım çünki temel prensip çalışan bir programı emüle ediyor.Buda baya kasıcı işlem demek...

Şu anda 3D özelliği çok yüksek olmayan oyunları oynıyabiliyosunuz(Metal Slug,Chessmaster vs).Ama o oyunlarda zaten ps2 dışında PC de de var...

Şu an için ps2 oyunlarını PC de oynamak biraz hayal hee oynıyanlar var.Oc li FX-55 işlemcilerde oynıyanlar var ama onlar bile en kral oyunu 8-10 fps ile oynuyolar,öle oynıyacağıma hiç oynamıyım daha iyi
  • @ BİG KİNG
    Hiç uğraşmnaya değmez o zaman dimi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.