Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.194
Cevap
79
Favori
498.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1320
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 51
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 79
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • WolF-EyE (466 mesaj) beynini.delerim (206 mesaj) steven spielberg (201 mesaj) al6atross (184 mesaj) .mRcan. (165 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1383 mesaj) Mobil (901 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (223 mesaj) Uygulama (59 mesaj)
  • @
Giriş
    1286 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gesamtkunstwerk

Yeni bir PS2 aldim ve PS1 disklerini taktigimda "PlayStation 2 disc" diye gosteriyor. Bilen biri yardimci olabilir mi?
    ps1 oyunu kopya oyun ise ps2 de çip yoktur çalıştıramıyordur.

cd de hata varsa o kırmızı ekran çıkar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    63 Mesaj

Cozdum. Icinde Messiah 2 cipi varmis aletin. Simdi PS1 oyunlarini orijinal veya kopya fark etmeksizin aciyorum.
    |
    |
    07kubi07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ps4 de neymiş, ps2de oyun takıp kırmızı ekran almadan oyun açmanın tadı ayrı :D burda bi dükkandan aldım bakalım 150 tlye adaptörsüz en son çıkan slim modelini. Bir iki güne gelir dedi adam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Er
    1 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    üzgündingil-28

ben de ps2 sahibiyim ve sorunum var sorunum şu slim ps2mle usbden hdd bağlayarak oynadığım oyunlarda pause menüsüne geldikten 30 saniye falan kadar sonra hdd duruyor ve oyunun hiçbir paletini yüklemiyor ve pause ekranına geri gelince siyah ekran geliyor. sorunum neyden kaynaklı olabilir, oyunları hddye usbutil ile yazdırıyorum hdd fat32 formatlı çünkü başka türlü görmüyor ps2 77000 serisi adaptörüm orjinal değil, orjinalindeki adaptörün amper ve voltajı ile farklı değerleri var. bilen biri söylesin sorunum usbutil mi, yoksa adaptör mü?

Hazır ps2 set arayanlar veya fmcb konusunda yardım arayanlar iletişime geçebilir.

|
    |

İndirdiğiniz oyun dosyası bozuk olabilir, cdromance Emuparadise gibi bilindik yerlenden indirin. Başıma geldi. Ayrıca opl ve freemcboot kullanıyorsanız her oyunla uyumlu olmaz.

Oda olmazsa bu videodaki gibi farklı yöntem ve programla deneyin

Oda olmazsa ps2 adaptörleri 8.5v olur orjinal adaptör edinin.
    Denemedikçe problemin kaynağını bilemezsiniz hocam mümkünse üsttekilerin hepsini deneyin.

|
    |
    heisahero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    364 Mesaj

Hayırlı olsun hocam 
    Güle güle kullanın ps4 ün 4-5 tane exclusivelerine ve 3000tl fiyatına karşı 150 ye onlarca başyapıtı barındıran bir cihaz aldınız.
    Oyun tavsiye edeyim
    Black
    Call of duty finest hours
    Call of duty big red one
    God of war serisi
    Metal gear solid serisi
    Gta liberty city ve vice city stories
    Bunları mutlaka oynamalısınız

|
    |
    S.T.A.Y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    756 Mesaj

Hocam zaten eski ps2mde LCS bitirmiştim. Zevki bi başkaydı. Sıkıntı şu yeni aldığım cihaz daha gelmedi. Adamların elinde çip yokmuş onu beklemişler, hafta içi gelicek dedi dükkan sahibi. Daha oynayacak çok oyun var zaten :D

|
    |
    Psfat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    7 Mesaj
    playstation 2 tam set 3 bin oyunlu fmcb yüklü kart 320 gb usb harddiskli bazı oyunlarda sinamatik sahnelerinde donuyor oyun içi hiçbir sıkıntı yok king kong ve resident evil 4 2 kere bitirdim cihaz cd de okuyor ps1 cdsini tak çalıştır süper nintendo game boy advance sega atari 2600 sega oyunları mevcuttur izmir içi elden teslim edebilirim test edip alabilirsiniz pes 2020 gta 5 godafar 1 2 var 8 mb fmcb 1 kol 8.5 volt adaptör görüntü kablosu eksiksiz verilecektir

|
    |

Bu oyunu zamanında orjinal almıştım, pek bilinmeyen bir oyun galiba, metascore: 69 user score: 8.7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Formani -- 14 Ekim 2020; 5:34:50 >
  • Yarbay
    20952 Mesaj

Bilmiyordum bu oyunu, güzelmiş.

|
    |
    Formani kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ps2ye halen kavuşamadım 😒. Cihaz gelmiş ama okuyucu gözü iptal ettikleri için dükkandaki adam geri yollamış düzeltin diye. Salı günü tekrar gelecek fakat şimdi de ben karantinadayım :/

|
    |
  • Yarbay
    9205 Mesaj

arkadaşlar selam, 2005 yılında sıfır aldığım ps2 70004 (slim kasalardan) cihazım var. yıllardır oynuyorum, en çok oynadığım oyun da gran turismo 4 :) memory kart dahil pek çok aksesuarı da almışım zamanında ah gençlik ah  

çip taktırmadım hiç. şimdi taktırmayı düşünüyorum. eski oyunları oynasam diyorum ara sıra. hala çip takıyorlar mı bu cihazlara? 20-25 tane orijinal oyun sahibiyim orijinal oyunları da ucuzlamıştır muhtemelen ama artık o kadar para vermeyeyim diyorum ps2 oyunlarına :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 23 Ekim 2020; 15:15:50 >
    |
    |
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.