Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.194
Cevap
79
Favori
498.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1320
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 51
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 79
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • WolF-EyE (466 mesaj) beynini.delerim (206 mesaj) steven spielberg (201 mesaj) al6atross (184 mesaj) .mRcan. (165 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1383 mesaj) Mobil (901 mesaj) Tablet (122 mesaj) Mini (223 mesaj) Uygulama (59 mesaj)
  • @
Giriş
    159 Mesaj

Hocam peki hangi çipleri önerirsiniz? En azından fat önceliğim olsun hdd kullanırım belki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Psfat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    364 Mesaj

https://www.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/ps2-martix-infinity-1-93-ps2-modchips-hemen-kargo_pdp_580701722?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=404963714399&utm_term=89210257147&ga_prodid=580701722&ga_merchantid=251676992&sc_gcsp=gg&gclid=Cj0KCQjwnqH7BRDdARIsACTSAdtRuDTdiEmvT4Kyl-VqM46CTqIPmnxXJv0q9JxON5H6ElgevLOIR_YaAmapEALw_wcB

Çip satılır ama taktıracak adam bulması sıkıntı taktıracağın yere işçilik parasıda vereceksin. Letgoda sarı sitede hazır çipli 100-150 arasında görmüştüm.
    Çip olarak Dms3 Dms4pro Dm4ezi kısaca dms serisi öneririm ama bulması imkansıza yakın. Tavsiyem halihazırda çiplenmiş bir ps2 bakmanız. Ps1 oyunlarını cd ye yazarak geri kalanlarını usb den. Dms serileri hariç diğer çiplerin arasında muazzam fark yok.
    |
    |
    Brazcks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    159 Mesaj

Hocam anladım önce ben bir çipli ps2 bulup alayım. Sonra olmazsa hdd ve network adaptör felan alırım. Peki uzak dur dediğiniz çip var mı?

|
    |
  • Yüzbaşı
    364 Mesaj

Dms hariç bütün çiplerin özellikleri hemen hemen aynı çipin ps1 oyunlarının açabildiğine emin olun yeter. Uzak dur diyeceğim çip yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Brazcks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    159 Mesaj
    Anladım hocam dms4 çipli fat kasa bir cihaz alayım ben sonra bakarım hdd işine. Saolun gerçekten çok yardımcı oldunuz.
    |
    |
    Merhaba elimde slim kasa 70004 serisi bir ps2 var çip yok, tertemiz cihaz, hazır memory kart bulup , usb flash bellekle oyun oynuyorum fakat, sevdiğim bazı oyunlarda aralıklı lag problemi yaşıyorum örneğin fifa14 oynarken
    Bunun için çözüm olabilecek önerisi olan varmı
    HDD yi usbden taktım değişen bişey olmadı lag oldu yine, SSD vardı evde usbden taktım hiç görmedi oyunu.

Orijinalden alıntı: selimsemih

Merhaba elimde slim kasa 70004 serisi bir ps2 var çip yok, tertemiz cihaz, hazır memory kart bulup , usb flash bellekle oyun oynuyorum fakat, sevdiğim bazı oyunlarda aralıklı lag problemi yaşıyorum örneğin fifa14 oynarken
    Bunun için çözüm olabilecek önerisi olan varmı
    HDD yi usbden taktım değişen bişey olmadı lag oldu yine, SSD vardı evde usbden taktım hiç görmedi oyunu.
    Çözümü yok hocam.

İstersen bir yolunu bul nvme ssd tak, ps2 de usb1.0 var ve çok yavaş. İlla donuyor.

En iyi yol harddisk takmak ama usbden değil direk network girişinden.

Slimlerde network girişi yok ama anakartında harddisk yeri var. Lehimle harddiski takabilirsiniz ama zor iş. Commodoregentr de vardı konusu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    marul07

daha önce çok yerde bahsedildiğini gördüm ama hiçbir yerde detaylı bir rehber bulamadım. benim slim ps2nin lensi sürekli bozulduğu için usb veya harici bir harddiskten oyunları oynamak istiyorum. ama yavaş çalıştığı söylendiği için de çekiniyorum. commodoregentr'de slim versiyon ile ilgili bir şey de bulamadım :( internette herkes ayrı bir şey söylediğinden bir de buraya sormak istedim, var mıdır beni yönlendireceğiniz bir yer?

Orijinalden alıntı: ellerindenoperim17

daha önce çok yerde bahsedildiğini gördüm ama hiçbir yerde detaylı bir rehber bulamadım. benim slim ps2nin lensi sürekli bozulduğu için usb veya harici bir harddiskten oyunları oynamak istiyorum. ama yavaş çalıştığı söylendiği için de çekiniyorum. commodoregentr'de slim versiyon ile ilgili bir şey de bulamadım :( internette herkes ayrı bir şey söylediğinden bir de buraya sormak istedim, var mıdır beni yönlendireceğiniz bir yer?
    https://www.commodore.gen.tr/forum/index.php?topic=11021.0

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2375 Mesaj
    Gözlerim yanlış mı görüyor acaba diye afalladım önce ama harbi harbi bu devirde hala PS2 oynayan var mı yahu? Ekonomik kriz fena vurmuş bizim gamer tayfasını
    Shall I tell you about my life, they say I'm a man of the world. I've flown across every tide, and I've seen lots of pretty girls. I guess I've got everything I need, i would't ask for more. And there's no one I'd rather be, but I just wish that I'd never been born.
  • Yüzbaşı
    921 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Gözlerim yanlış mı görüyor acaba diye afalladım önce ama harbi harbi bu devirde hala PS2 oynayan var mı yahu? Ekonomik kriz fena vurmuş bizim gamer tayfasını
    vallaha ben arada sırada açıyorum oynuyorum eski ps2le, elimde ps4'de var ps5 alabilirim umarım :) ama o ps2 döneminde saran oyunları tadı, hiç birinde yok. geçen açtım soluksuz nfs most wanted ve underground 2 bitirdim. Retro fanı olmak ayrı zevk şaka bi yana bu konunun tekrar başlarda olması duygulandırdı :). imkanım olursa ps2 hakkında edindiğim tüm bilgileri, ne model alınmalı, nasıl dvd yazılır, optik okuyucu nasıl tamir edilir bildiğim tüm bilgilerden bi rehber yapmak isterim.

|
    |

• Yüzbaşı
    921 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

vallaha ben arada sırada açıyorum oynuyorum eski ps2le, elimde ps4'de var ps5 alabilirim umarım :) ama o ps2 döneminde saran oyunları tadı, hiç birinde yok. geçen açtım soluksuz nfs most wanted ve underground 2 bitirdim. Retro fanı olmak ayrı zevk şaka bi yana bu konunun tekrar başlarda olması duygulandırdı :). imkanım olursa ps2 hakkında edindiğim tüm bilgileri, ne model alınmalı, nasıl dvd yazılır, optik okuyucu nasıl tamir edilir bildiğim tüm bilgilerden bi rehber yapmak isterim.

|
    |

• Yüzbaşı
    848 Mesaj
    Ps2 için orjinal kol ve memory kart nereden bulabiliriz ucuz şekilde?

Ps2 Oyunlarının Tek eksiği grafik oynanış diğer yanlarda bin basar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psfat -- 23 Eylül 2020; 0:55:12 >
    |
    |
    364 Mesaj
    Forumda tek dms4 pro chipli benim galiba

Ps2 nin tadı en iyi ps2 fat kasaya dms4 pro çip, 500gb ide hdd ve orjinal network adaptör takılarak çıkarılır.

|
    |
    364 Mesaj

Bit pazarı.

Bit pazarında 2 adet orjinal dualshock 2 ve av kablosuna 10tl ödemiştim.

Memory card bit pazarında hiç rastlamadım onu letgoda sahibindende veya gittigidiyorda bulabilirsiniz. Memory card ta bellek yongasının üstünde samsung yazmalı aksi taktirde o memcard çakmadır. Piyasada sıfır diye satılan kol ve memory card ların alayı klon.

|
    |
    Sniper Shepard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    756 Mesaj
    Evde eski scph-77004 modeli var arızalı hiç elektrik gelmiyor. Bu sıralar fena aklımı kurcalıyor bir tane ikinci el sağlam almak. Alınır mı sizce? Tam tadını çıkaramadan bozulmuştu

• Çavuş
    63 Mesaj
    Yeni bir PS2 aldim ve PS1 disklerini taktigimda "PlayStation 2 disc" diye gosteriyor. Bilen biri yardimci olabilir mi?

Alınır hocam niye alınmasın. Letgo dan 150 ye çipli kolu memory cardı kabloları orjinal her şeyi sağlam ps2 bulunur.
    |
    |
    S.T.A.Y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    756 Mesaj

eyv hocam bulunduğum ilçede bir dükkanda 150 tlye çipli slim veriyordu adam bi sorayım...

|
    |
Reklamlar
kripto para haberleri
Sohbet
Canlı Tv izle
SEO
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.