Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.450
Cevap
88
Favori
545.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzmanına herşey sorun anında cevap Ps2 Ps1 oyunları hazır harddiskli 3 bin oyunlu 300 tl usb den oynayabilirsiniz ☺️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birisi hayrına dvd ye oyun yazdırırken resimli anlatım yapsa ne güzel olur

• Yav bu "Burnout 3 Takedown" oyununu USB yazdırıyorum , oyun açılıyor ancak loading ekranıni gecmiyor

Çözümü var mı ?

• Bu Gran Turismo 4'ün patchli sürümü vardı bulamıyorum 1.2 mi neydi hatırlıyor musunuz öyle bir patchi var mıydı bu oyunun? Pcsx2 üzerinde stabil çalışıyordu. Bir de iso dosyaları için hızlı site var mı? Eskiden kullandığım bir iki site vardı ama hatırlamıyorum isimlerini.
  • Arkadaşlar PS2 buldum evde kutuların içinde.Oyun dışında farklı olarak nasıl değerlendirebilir kullanabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gzntp27

Arkadaşlar PS2 buldum evde kutuların içinde.Oyun dışında farklı olarak nasıl değerlendirebilir kullanabiliriz?
    film izleyebilir, muzik dinleyebilisiniz,ama freemcboot isimli programi yuklemek gerek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. parti en iyi kol hangisidir arkadaşlar? butonların pressure-sensitive olmasını istiyorum(örneğin gta'da araba sürerken x butonuna az basınca arabanın daha yavaş, çok basınca/daha çok basınç uygulayınca daha hızlı gitmesini sağlıyor bahsettiğim özellik).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodyMonday -- 17 Mayıs 2020; 6:48:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Bu Gran Turismo 4'ün patchli sürümü vardı bulamıyorum 1.2 mi neydi hatırlıyor musunuz öyle bir patchi var mıydı bu oyunun? Pcsx2 üzerinde stabil çalışıyordu. Bir de iso dosyaları için hızlı site var mı? Eskiden kullandığım bir iki site vardı ama hatırlamıyorum isimlerini.
    https://the-eye.eu/alvro/Sony/
    https://www.emuparadise.me/Sony_Playstation_2_ISOs/41

2. site icin bir ayar yapmak gerekiyor ustte arkadas video koymus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodyMonday -- 17 Mayıs 2020; 7:27:45 >

• Gzntp27 G kullanıcısına yanıt
    Boşuna cihazı öldürmeyin o şekilde bence. Özenli olarak saklayın ilerde müzeye falan satarsınız

• ben freemc boot yapıcam ama elimde boş cd yok cdsiz bir yolu varmıdır

• vay be konuyu görünce anılarım canlandı gelmiş geçmiş en iyi konsoldur ps2 .. arada açıp hala oynarım
  • selam arkadaşlar
    fat kasa cipli ps2 için nereden oyun indirebilirim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semihtolaman

ben freemc boot yapıcam ama elimde boş cd yok cdsiz bir yolu varmıdır
    Var.

Fmcb yüklü başka bir karttan yükleyeceksiniz. Cdyi bypass etmiş oluyoruz böylece.

Fmcb büyük nimet. Ben de nemalanıyorum :)

• ps2 imde infinity 1.93 çip var üçgen ve daire ile menüye geldiğimde ekran açılıyor tamam ayarımı yapıp save tuşuna basıyorum donup kalıyor 15 dk bekledim sonuç yok reset attım aynı ekrana geldim save aldığım şeyler değişmemiş internetten yabancı sitelere baktim deaktive olmuş nasıl aktif edebilirim
  • Ps4 ü ps2 kadar oynamamışımdır. Çok güzel zamanlardı. Sly cooper 2, Burnout 3, Kofmi regulation A, bu üç oyunu da ömrüm boyunca oynayabildiğim kadar oynayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakata

Ps4 ü ps2 kadar oynamamışımdır. Çok güzel zamanlardı. Sly cooper 2, Burnout 3, Kofmi regulation A, bu üç oyunu da ömrüm boyunca oynayabildiğim kadar oynayacağım.
    Burnout 3 neydi hocam ya... Hayatımda oynadığım en yüksek fpsli oyundur.
  • bir tane kayak yarışı oyunu vardı hatırlayan var mıdır bilmem 8 kişi falan yarışırdı büyük karlı parkurlarda oradan oraya zıplarken havada hareketler falan yapardık inanılmaz zevkli bir oyundu çok acayip de bir atmosferi vardı adı neydi bilen var mıdır acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: DelNaja

bir tane kayak yarışı oyunu vardı hatırlayan var mıdır bilmem 8 kişi falan yarışırdı büyük karlı parkurlarda oradan oraya zıplarken havada hareketler falan yapardık inanılmaz zevkli bir oyundu çok acayip de bir atmosferi vardı adı neydi bilen var mıdır acaba
    SSX
  • Milletin bitirip unuttuğu, eskiden oynayıp tadını çıkardığı oyunları ben bu aralar oynuyorum. GTA: LCS, NFS U2, MW, Carbon, God of War, ... bitirdiğim oyunlar :) Konsolun harika oyunları var.

• 
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.