Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.452
Cevap
88
Favori
545.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-530502C9F

Teşekkürler hocam şu resident evili bitireyim usbden yapmaya da geçeceğim.

Ben resident evil 4 europe iso olarak indirdim dvd ye attım ama okumuyor playstation ana menü geliyor napmalıyım :(
    ISO dosyası bozuk olabilir. Birde makine mi kullanıyorsunuz yoksa, emülatör mü kullanıyorsunuz? Emülatör kullanıyorsanız europe versiyona gerek yok, us versiyonda iş görür hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

ISO dosyası bozuk olabilir. Birde makine mi kullanıyorsunuz yoksa, emülatör mü kullanıyorsunuz? Emülatör kullanıyorsanız europe versiyona gerek yok, us versiyonda iş görür hocam.

Alıntıları Göster
    Makine hocam ps2 slim 9004 masallahi var cok seviyorum keratayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-530502C9F

Makine hocam ps2 slim 9004 masallahi var cok seviyorum keratayi

Alıntıları Göster
    Hocam freemcboot var mı hocam? Varsa onunla açın oyunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Hocam freemcboot var mı hocam? Varsa onunla açın oyunu.

Alıntıları Göster
    Ne oldugunu dahi bilmiyorum malesef

• Arkadaşlar geçenlerde ps2 slim SCPH-75004 aldım 2.el eve getirdim bastım tuşuna kırmızı yanan tuş söndü tekrar kırmızı oldu başka televizyonda denedim aynı sonuş ama arada çalışıyor anlamadım ben bu işi lütfen yardım edin canıma tak etti kırıp atıcam bazen yeşil yanıyor ama

• Semihtolaman S kullanıcısına yanıt
    Adaptör girişine iyi bakın sallanıyor mu?
    Deforme olmuş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Semihtolaman

Arkadaşlar geçenlerde ps2 slim SCPH-75004 aldım 2.el eve getirdim bastım tuşuna kırmızı yanan tuş söndü tekrar kırmızı oldu başka televizyonda denedim aynı sonuş ama arada çalışıyor anlamadım ben bu işi lütfen yardım edin canıma tak etti kırıp atıcam bazen yeşil yanıyor ama
    Benim fat kasa ps2'de de aynısı oluyor. Durduk yerde ışık gidiyor. Kabloyu çıkarıp takıyorum, düzeliyor. Kablo gevşemesinden oluyor :) Korkulacak bir şey yok.

• kryeck kullanıcısına yanıt
    Cihaz kırmızı ışık hatası mı veriyor ?

• BD911 kullanıcısına yanıt
    Ben süper Nintendo game boy advance Segea atari ps1 Commodore 64 bu uygulamaların Oyunlarını oynuyorum 4 bin adet oyun var 🤗🤗

• Selam gençler bir çocuğa PS 2 Çipli cihaz alacağım buldumda. Fakat evimde pc ve WiFi olmadığından oyun sıkıntısına düştüm. Orjinal olmayan oyunlar konusunda yardıma ihtiyacım var.

• Ne gibi yardım hocam mesela şu devir de ps2 oyunu bulabileceğiniz dükkan sayısı sınırlıdır malum sebeplerden dışarı çıkmakta sıkıntı ancak boş dvd alıp bir şekilde internetten oyunları indirmeniz ve yazmanız gerekiyor ya da ufak bi araştırmayla kargoyla toptan korsan oyunlar satılıyordu oraları da tercih edebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bigboss1903 B kullanıcısına yanıt
    Evde ne pc var ne WiFi. Bulunduğum yerde bu işleri yapan yok. Ondan yazdım zaten.
    Bana elinde fazlalık köşede duran korsan cd yollayacak ya da uygun fiyata yazıp gönderecek bir arkadaş lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trader12 -- 3 Nisan 2020; 18:0:51 >
  • Hocam nerede yaşıyorsunuz yardımcı olayım size eğer isterseniz tabi elimde free mcboot yüklü bir memory kart ile 250 gb hdd içinde 4 bin adet oyun var satayım isterseniz 55 adet ps2 oyunu 15 adet ps1 oyunu ayrıca süper Nintendo game boy segea atari oyunları çalıştırıyor
    Playstation 2 [ANA KONU]
    Playstation 2 [ANA KONU]
    Playstation 2 [ANA KONU]
    Playstation 2 [ANA KONU]
    Playstation 2 [ANA KONU]
    Playstation 2 [ANA KONU]
    Playstation 2 [ANA KONU]
    Playstation 2 [ANA KONU]
    Playstation 2 [ANA KONU]
    Playstation 2 [ANA KONU]
    Playstation 2 [ANA KONU]
    Playstation 2 [ANA KONU]
    Playstation 2 [ANA KONU]
    Playstation 2 [ANA KONU]
    Playstation 2 [ANA KONU]
    Playstation 2 [ANA KONU]

• Merhaba arkadaşlar, elimde taa 2004-2005 yıllarında aldığım ve toplamda 5-6 kere kurup oynadığım PS2 slim var. Yıllar sonra muhafaza ettiğim yerden çıkartıp cocuklarla oynayalim dedim ancak evdeki led tv’lerin ikisine de bağlayamadim (birinde 2 adet kablo girişi var sarı-yeşil) diğerinde 5 kablo girişi var ancak ona 3 renk kabloyu bağladığımda görüntü siyah-beyaz ve ses kalitesi dusuk. Elimdeki alette 3’lu kablo sarı-beyaz-kırmızı bağlantısı ve scart dönüştürücü var ancak Tv’lerde scart girişi yok. Zamanında bir sürü para verip aldığım alet sıfır kondisyonda ancak kullanamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 6 Nisan 2020; 17:46:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChemtraiLs

Merhaba arkadaşlar, elimde taa 2004-2005 yıllarında aldığım ve toplamda 5-6 kere kurup oynadığım PS2 slim var. Yıllar sonra muhafaza ettiğim yerden çıkartıp cocuklarla oynayalim dedim ancak evdeki led tv’lerin ikisine de bağlayamadim (birinde 2 adet kablo girişi var sarı-yeşil) diğerinde 5 kablo girişi var ancak ona 3 renk kabloyu bağladığımda görüntü siyah-beyaz ve ses kalitesi dusuk. Elimdeki alette 3’lu kablo sarı-beyaz-kırmızı bağlantısı ve scart dönüştürücü var ancak Tv’lerde scart girişi yok. Zamanında bir sürü para verip aldığım alet sıfır kondisyonda ancak kullanamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim..
    komponent kablo yada ps2'ye özel üretilen hdmi aparatindan alman gerek, o zaman oynarsin.
    https://www.gittigidiyor.com/arama/?k=ps2%20component%20kablo

https://www.gittigidiyor.com/arama/?k=ps2%20to%20hdmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 6 Nisan 2020; 19:30:38 >
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum

• az önce ps2 de van helsing adlı oyuna başladım süper oyun öneririm .. ps3 var elimde ama ps2 oynamak bana daha zevkli geliyor :D
  • Arkadaşlar lütfen yardım edin

Elimde bir ps2 var ama sadece composit kablo ile çalışıyor.

Ne component kablo nede ps2 to hdmı ile çalışmıyor. Tüm ayarlarını yaptım kasa önde 2 usb bir 1344 bağlantılı olan model yani toplamda 3 usb var bundan dolayımı acaba.

Lütfen bilgisi olan varsa yazsın

Bu arada ekran görüntü ayarlarını ne yaparsam yapim olmuyor eski fat kasa bu arada cihaz
    Playstation 2 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: the_dedektif

Arkadaşlar lütfen yardım edin

Elimde bir ps2 var ama sadece composit kablo ile çalışıyor.

Ne component kablo nede ps2 to hdmı ile çalışmıyor. Tüm ayarlarını yaptım kasa önde 2 usb bir 1344 bağlantılı olan model yani toplamda 3 usb var bundan dolayımı acaba.

Lütfen bilgisi olan varsa yazsın

Bu arada ekran görüntü ayarlarını ne yaparsam yapim olmuyor eski fat kasa bu arada cihaz
    settings'ten ypbpr ayarini seçtin mi?eğer herşeyi dogru yaptiysan birde playstation'a reset at komponent veya hdmi takili olsun 20-30 saniye bekle ve (asagi, x, asagi, asagi, asagi, sol, x) kombinasyonunu uygula.

• Merhaba arkadaşlar, Evde can sıkıntısından Ps 2 ye yöneldik. Bir kaç sorum olacak cevap verebilirseniz sevinirim.

1. Ps 2 oyunlarını dvd ye yazıp oynamak istiyorum. Bu oyunları nereden bulabilirim?

2. Dvd ye yazmak için, oyun uzantısının İSO mu olması gerekiyor?

3. Bulduğum oyunları Dvd ye nasıl yazdırabilirim?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 21 Nisan 2020; 16:40:7 >
  • 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.