Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.452
Cevap
88
Favori
545.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler PS2 sahipleri için discord sv oluşturdum

https://discordapp.com/invite/DUpVgN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine atarmisin geçersiz diyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şunun kompakt tasarımını yapıp satsa ya Sony ne bekliyor. Emulator falan uğraştırıyor bizi hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Şunun kompakt tasarımını yapıp satsa ya Sony ne bekliyor. Emulator falan uğraştırıyor bizi hala.
    Keşke PS Store'da, şimdiye kadar çıkan tüm PS1 ve PS2 oyunlarını listeleseler uygun fiyatla, dijital olarak alıp oynasak. Sadece çok satan PS2 oyunları var.
  • Ps4 varken ps2 alinir mi? Mk Shaolin monks oynamak istiyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet51

Ps4 varken ps2 alinir mi? Mk Shaolin monks oynamak istiyorum .
    ortalama bi pc varsa elinde emule edebilirsin ps2 oyunlarını. yok dersen alınabilir tabii ki
  • splinterfalcon4798 kullanıcısına yanıt
    Laptop vardı ama gümbürtüye gitti.Aslinda alıp almama konusunda yaşadığım başka bir tereddüt ps5 in geriye uyumlu olacağı söylentisi bundan dolayı da kararsizim yoksa cüzi fiyata satan bir ilan gözüme takıldı çünkü .

• quote:

Laptop vardı ama gümbürtüye gitti.Aslinda alıp almama konusunda yaşadığım başka bir tereddüt ps5 in geriye uyumlu olacağı söylentisi bundan dolayı da kararsizim yoksa cüzi fiyata satan bir ilan gözüme takıldı çünkü .
    ps5 e fazla güvenmeyin bence ne olacağı belli değil çünkü. ucuza bulursan al bitane ps2
  • splinterfalcon4798 kullanıcısına yanıt
    Anladım tesekkur ederim.

• quote:

Şunun kompakt tasarımını yapıp satsa ya Sony ne bekliyor. Emulator falan uğraştırıyor bizi hala.
    aslinda slim modelin boyutu fena degil benim icin tek sorun 480i/p cozunurluk
  • quote:

Orijinalden alıntı: BloodyMonday

aslinda slim modelin boyutu fena degil benim icin tek sorun 480i/p cozunurluk

Alıntıları Göster
    İşte onun için diyorum ben de hocam. Hdmi girişi eklenen kompakt bir tasarım fena mı olur.
  • quote:

İşte onun için diyorum ben de hocam. Hdmi girişi eklenen kompakt bir tasarım fena mı olur.

Alıntıları Göster
    muthis olur. ama yapacaklarini sanmiyorum. iyi bir crt tv denk gelirse artik ondan alacagim. daha oynayamadigim oyunlar var
  • quote:

Ps4 varken ps2 alinir mi? Mk Shaolin monks oynamak istiyorum .
    sirf o oyun icinse xbox(1) almak daha mantikli en azindan 480p output veriyor. ps2 480i
    http://www.benoitren.be/480p-palps2.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodyMonday -- 23 Ocak 2020; 22:6:21 >
  • Bu arada arkadaşlar Gran Turismo 4'ün pal sürümünde progressive scan yok ama ntsc sürümününde var.
    ntsc oyununu indirip PAL ps2 de çalıştırabiliyorsunuz(OPL ile çalıştırdım ben)
    Bu sayede 1080i çözünürlükte oynayabiliyorsunuz gt4'ü o yüzden indirecekseniz direk ntsc yi indirin görüntü kalitesi çok daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07kubi07 -- 23 Ocak 2020; 22:48:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BloodyMonday kullanıcısına yanıt
    Yani almışken diğer klasikleri de oynamak gibi bir niyetim de var.480 olduktan sonra her şekil çamur bir görüntü olacak maksat nostalji olsun .Ayrıca keşke Sony su geriye uyumluluk konusunda net bir açıklama yapsa :/

• quote:

Yani almışken diğer klasikleri de oynamak gibi bir niyetim de var.480 olduktan sonra her şekil çamur bir görüntü olacak maksat nostalji olsun .Ayrıca keşke Sony su geriye uyumluluk konusunda net bir açıklama yapsa :/
    geriye uyumluluk olursa umarim ps3 60gb'da oldugu gibi lag olmaz.
  • BloodyMonday kullanıcısına yanıt
    Inşallah. Hele o geriye uyumluluğu yapsınlar da gerisi düşünülür.

• Konunun başlığını Playstation 2 [ANA KONU] olarak güncelledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BloodyMonday

muthis olur. ama yapacaklarini sanmiyorum. iyi bir crt tv denk gelirse artik ondan alacagim. daha oynayamadigim oyunlar var

Alıntıları Göster
    Arceligin 102 ekran klasik televizyonu var onerebilirim veya sonynin trinitron serileri. Letgoda 100 liradan başlayan fiyatlarla bulmak mümkün.

• Efsane konsol benim için PS2 :)
  • 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.