Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.450
Cevap
88
Favori
546.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Roman_Gladius

Tamam teşekkür ederim
    rica ederim :)
  • Beyler pcsx2 gran turismo 4 için bana ayar lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B2AST -- 12 Ekim 2019; 20:59:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebiqboss

Merhabalar. eğer Ps2 oyunlarını dvd'ye yazıp oynayanlar varsa Maxell dvd-rw Almasını öneririm Altı tek gümüş renk dvd'dir Orjinal Ps2 oyunlarının hepsinin altı gümüş renktir gümüş renk lense yansıma yaptığı için lensiniz zarar görmez ve orjinal oyunmuş gibi okur maxell yoksa Kaliteli bir dvd kullanın verbatim ve Sony öneririm İmgburn ile 1x veya 2x hızında yazıp oynayabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    aletin lensi zaten 20 tl. zarar görse ne olacak? her gün oynasan en az 1 yıl lensler sağlam çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: command_4

aletin lensi zaten 20 tl. zarar görse ne olacak? her gün oynasan en az 1 yıl lensler sağlam çalışıyor.

Alıntıları Göster
    Yalnız lensler 20 tl değil daha pahalı. Her gün oynasan bile 1 seneden fazla ömrü olabiliyor lensin ama bazende sorun çıkarabiliyor.

• Kıymetlimmmm

• quote:

Orijinalden alıntı: ArGoDa

Kıymetlimmmm
    Ne kadar şanslısın yeni mi aldın dostum ? ayıptır sorması ne zaman aldın ve kaç paraya aldın ?

• Teşekkürler,1.5-2 sene önce almıştım. Bununla elimdeki kutulu 3 makina oldu, kutusuzlarla oynuyorum bunlar arşivimde çipsiz olarak durmakta

• ArGoDa kullanıcısına yanıt
    Güzelliğine bak kara şovalyenin maşallah :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SertKabuk kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam teşekkürler

• An itibariyle en yakın rakibi 101.63 milyon ile Ps4 olmuştur.

En yakın rakibine yaklaşık 53 milyon kadarcık fark atmıştır. :D

Birkez daha tarihin gelmiş geçmiş en çok satan, namına oyun salonları açan, adını değiştirip mr. playstation 2 koyan insanların oldugu , 11.000 adeti aşan oyun çıkan ve bu oyunları yaklaşık 1.5 milyar insana satılan tam 13 yıl boyunca üretimde kalan, 2016 yılına kadar oyun çıkan tarihe damgasını vurmuş efsane konsolu karşısında düğmemi ilikliyorum

İyiki bu dünyadan geçip gittin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 31 Ekim 2019; 21:52:53 >

• ArGoDa kullanıcısına yanıt
    Maşalllah. Allah nazarlardan saklasın. Düğünü ne zaman

• Hala dolabın üstünde durur arada göz kırpar açta eskileri yadedelim diye, küçücük hafıza kartı alamadım diye oyunları tek oturuşta bitirmeye çalışmam, elektrik vs gittiğinde ufak kalp krizleri.. Ah ah şimdi yerini ps4 aldı zaman çabuk geçiyor

• "Dayım Van'dan 650 Milyon'a almış"

Sene 2002, Giresun'un köyünde komşunun çocuğu bu sözlerle tanıttı bize bu cihazı.

Gördüğüm ilk oyun Fifa Street oldu kendisinde. Freestyle futbola merakım bu oyunla başladı.

Cd Oyun dergisinde Driv3r incelemesi okudum. İstanbul diyordu! Hasar modellemeleri övülüyordu. Adı Ahmet idi yazarın soyadını hatırlayamadım, saygılar kendisine.

Gamecube,Xbox da albeniliydi ama Ps2 bizden biriydi, köyümde görmüştüm bi kere.

Yıllar sonra üniversitede öğrenci yurdunda bir Ps2 edindik, MK Shaolin Monks, Obscure gibi oyunları co-op oynarken kendimizden geçtiğimizi hatırlıyorum.

Resident Evil 4'ü tek oturuşta bitirmeye çalışırken kafayı kıran insanları da bu konsol sayesinde gördüm.

Çok mu hızlı geçti o dönemler? 2000-2010 arasını bir kez daha yaşama hakkımız yok mu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertKabuk -- 9 Kasım 2019; 4:2:27 >

• Arkadaşlar merhaba bir kaç soru sormak istiyorum, öncelikle Ps2 alabileceğim bir yer var mı letgo çok güven vermiyor bana.

Son olarak Ps2 alırsam monitöre takma şansım var mıdır acaba? Çünkü girişi farklı diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Levenbreh

Arkadaşlar merhaba bir kaç soru sormak istiyorum, öncelikle Ps2 alabileceğim bir yer var mı letgo çok güven vermiyor bana.

Son olarak Ps2 alırsam monitöre takma şansım var mıdır acaba? Çünkü girişi farklı diye biliyorum.
    hdmi'li monitorun varsa sorun olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Hdmı var PS4 takıyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Belo Betty

An itibariyle en yakın rakibi 101.63 milyon ile Ps4 olmuştur.

En yakın rakibine yaklaşık 53 milyon kadarcık fark atmıştır. :D

Birkez daha tarihin gelmiş geçmiş en çok satan, namına oyun salonları açan, adını değiştirip mr. playstation 2 koyan insanların oldugu , 11.000 adeti aşan oyun çıkan ve bu oyunları yaklaşık 1.5 milyar insana satılan tam 13 yıl boyunca üretimde kalan, 2016 yılına kadar oyun çıkan tarihe damgasını vurmuş efsane konsolu karşısında düğmemi ilikliyorum

İyiki bu dünyadan geçip gittin
    Vayy beee Yıllar nede çabuk geçiyor Bu Efsanevi Konsolla Aynı nesilde Yaşadığım için şanslıyım. her ne kadar yıllar geçse de hep bizim kalbimizde kalacak efsane konsol

• Arkadaşlar bir konuda yardımlarınızı bekliyorum
    Bende ilk slim versiyonlarindan olan muhtemel gözü bozuk PS2 slim ver(adaptörü dışarda olan )

İnternette buna ide kablo lehimleyip HDD takiyorlar .
    Deneyen var mı ,yada nasil yapabilirim elim yatkındır şu efsane konsolu ayaklandırsak:)

USB ile denedim bilhassa sinematikler donuyor ,verim alınmadı .
    Kalın kasa HDD modelinede 250 TL falan fiyat çektiler

• quote:

Orijinalden alıntı: Belo Betty

Arkadaşlar bir konuda yardımlarınızı bekliyorum
    Bende ilk slim versiyonlarindan olan muhtemel gözü bozuk PS2 slim ver(adaptörü dışarda olan )

İnternette buna ide kablo lehimleyip HDD takiyorlar .
    Deneyen var mı ,yada nasil yapabilirim elim yatkındır şu efsane konsolu ayaklandırsak:)

USB ile denedim bilhassa sinematikler donuyor ,verim alınmadı .
    Kalın kasa HDD modelinede 250 TL falan fiyat çektiler
    hocam bence boşverin HDD'yi bende PS2 Slim 9006 kasa var USB'den oynuyorum 1 gram kasma yapmıyor sinematiklerde dahi. ide kablo lehimleyip HDD takmak masraf çıkarır onun parasına yeni bir makine alırsınız HDD'li :) ben PS2'yi letgo'dan 70'tl ye almıştım 1 sene önce sıfıra yakın çok şükür sapa sağlam hala oynuyorum. Letgo'da 50-80 Tl arası HDD'li Fat Kasa satıyorlar.

• thebiqboss kullanıcısına yanıt
    Biraz baktımda evet haklısınız
    Bendeki ilk çıkan 7XX serisinden, yinede başka usb ile deneyeceğim
  • 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.