Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.450
Cevap
88
Favori
545.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Usb ile oyun oynama tüm PS 2 modellerinde oluyormu ?

Oluyor ama son çıkan seri 9004 slimde daha çetrefilli herhalde iş senin cihaz fat mi slim mi ve hangi seri..

Hocam bende ps3 ve ps4 var ama nostalji için ps2 düşünüyorum. Efsane konsol. Resident evil outbreak 1-2, silent hill serisi ve fatal frame ler için. Ondan sormustum.

Dostum bende de Ps1-Ps2 Slim ve Ps3 vardı benim Ps2 slim çok temiz arşivlik gıcır gıcır çok az kullandım bu yıpranmasın böyle saklayayım bunu diye 1 ay önce buradan forumdan bir abimizden kalın kasa 80 gb hdd li ps2 aldım içinede 25 kadar oyun yükledi şimdi istediğim oyunu internetten indiriyorum hdd ye atıyorum sonra mis gibi oynuyorum istediğim oyunu nostalji ve Ps2'de bitirmediğin oyunları oynamak istiyorsan bu şekilde fat kasa Ps2 al bak keyfine benim Ps2'yi forumdan aldığım kişinin elinde daha böyle makinalar vardı istersen sende ondan alabilirsin çok ilgili güvenilir bir abimiz..

• 2 ay gamecube takılıcam ama emulatordan online oynamaya devam ediceğim her ne kadar akıcı olmasada oynayabiliyorsun işte çalışıyor
    2 ay sonra hdd li kalın kasayla geri dönücem bu süre 1 ayda olabilir
  • vedalaştım bugün ilk göz ağrımla tamam ondan önce konsollarım oldu ama sen farklıydın görüşürüz koçum
    ulan insan bir alete duygusal bağlanırmı lanet olsun yav
  • Hocam slim sıfır nerden bulunur bilen varmı ya baya aradım internette bulamadım neyse temiz yeni slim alıcaz birde ssx nba street vs. Bunların orjinali bulunurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba
    bende de playstatıon 2 slim var (PAL 90004)
    kablosuz joystick almıstım ps3 tadı verır belki diye ama goruntu kalıtesı insanı bıktırıyor

cihazımı kaplıyıcam alta gosterdıgım resımle reklamcıya olçulerı verdım cıkartıcak alıcam 7.30 da...
    umarım guzel olur :)

• Arkadaşlar elimde bulunan slim kasayı satmayı planlıyorum.Düşünenler PM atabilir.
  • Online COD 3 oynamak isteyen arkadaşları bekliyoruz her akşam düzenli maçlar yapıyoruz çok zevkli oluyor
  • Renovatio90 kullanıcısına yanıt
    merhaba elımde cod 3 yok ve ps2 çıpsız nasıl onlıne oynuyorsunuz elımdekı oyunları onlıne oynayabılırmıyım ?

bu arda ps2 me mod yaptım goruntu guzel oldu

elımde cod 2 bıg red one var sızde varsa onlıne oynayabılırız =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi subaru.sti -- 29 Nisan 2015; 17:40:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: subaru.sti

merhaba elımde cod 3 yok ve ps2 çıpsız nasıl onlıne oynuyorsunuz elımdekı oyunları onlıne oynayabılırmıyım ?

bu arda ps2 me mod yaptım goruntu guzel oldu

elımde cod 2 bıg red one var sızde varsa onlıne oynayabılırız =)

Çipsizse malesef oynayamazsın arkadaşım .. Şuan biz 15 kişi felanız bazen 20 kişiyide buluyor COD 3 online oynuyoruz hemen hemen her gece çok zevkli oluyor..

• Efsane konsol PS2 hayallerimdeydi bugün 80 TL ye Slim satın aldım sıfır gibi yanında God Of War 2 gibi kaliteli oyunlarıda mevcut COD3 orjinal DVD de var online ye aranıza geleceğim :) Chip olarak Matrix İnfinity 1.38 mevcut :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: camel paketindeki camel

ps2 mi satabilirsem 2 ay uzak kalıcam ondan ama hdd li fat kasayla geri dönücem efsaneye uzun süreli ilişki sıkar
    psp ile takas etmek isteyen varsa ö.m atsın yada satın almak istiyorsanız fiyatı siz söyleyin uygun bulursam geri dönüş yaparım
    slim model
    flash bellek ile oyun oynayabilirsiniz yanında flash bellek göndericem içinde oyun yüklü
    gamepad memory card yanında göndericem
    online oynamak için gerekli ayarlar yapılı
    satılmazsa yada psp ile takas eden çıkmazsa sağlık olsun o benim kıymetlim üzülmem aksine sevinirim o benim kıymetlim

Hocam Ps2'den usb ile oyun oynayabiliyor muyuz? Ya da nasıl oluyor o iş biraz bilgi verebilir misiniz? Yoksa ben mi yanlış anladım
    Elimde ps2 var DVD'si bozuldu yaptırmayı düşünüyordum ama böyle bir olay varsa USB'den oynarım.

• AnakinHendrix kullanıcısına yanıt
    dvd in bozuksa yapamazsın malesef lensi sağlam bir ps2 bulmanız lazım memory carda program indirmeniz lazım
    özledim keratayı be gamecube aldık oyun yok bende tekrar alıyorum 1-1.5 aya
  • camel paketindeki camel kullanıcısına yanıt
    Çevrede ps2 olan kimse de yok kader o zaman. Ya yaptırıcaz ya da yenisini alıcaz.
    PS2 güzel konsol bi anıları tazeleyeyim dedim ama DVD okumuyor işte. PS2 varken gamecube falan hikaye zaten dolphinle oynarsın
  • AnakinHendrix kullanıcısına yanıt
    laptobum sağolasın dolphin emulatorda 60 fps veriyor ya kasa kasa oynamak için gamecube aldım
    laptop kaldırmıyor dolphin emulatoru bende zelda metroid re zero oynamak için alıyım dedim türkiyede oyunu bulunmuyor ebaye bakıyorsun 30 dolar 40 dolar diyorlar
  • ps2im slim sanirsam HDD taktirilmiyor. Oyunlarimdan da sıkıldım. Oyun tavsiyesi olan var mi?

• Merhaba, İstanbul'da bildiğiniz çipsiz sıfır,kutulu slim ps2 bulabileceğimiz dükkan yada mağaza varmıdır.Bir ara bimeks satıyordu,artık hiç görmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: vertexus

Merhaba, İstanbul'da bildiğiniz çipsiz sıfır,kutulu slim ps2 bulabileceğimiz dükkan yada mağaza varmıdır.Bir ara bimeks satıyordu,artık hiç görmüyorum.

Maalesef artık türkeye'de satılmıyor. eskiden bimeks, electro worl,tekno sa gibi yerlerde görülüyordu. ben de zaten electro world'den almıştım zamanında.
  • İthalatçı firmalarda yada Playstation alım satımı yapan büyük yerlerde satılık sıfır Ps2 kesinlikle vardır diye düşünüyorum..
  • Teşekkürler,2. El bakacağız artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

Online COD 3 oynamak isteyen arkadaşları bekliyoruz her akşam düzenli maçlar yapıyoruz çok zevkli oluyor

Ps2m cipli online oynayabilirmiyim?

• 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.