Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mr.Blof , Mr.Blof Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.450
Cevap
88
Favori
545.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En son 7 yıl önce shadow of colossus u oynamıştım dayım amerikadan getirmişti peder sakladı bulamadım neyse başta hiçbir şey anlamamistim sıkılıp bırakmıştım meğersem ps2 nin en iyi oyunuymuş bu oyun. Sırf onun için ps2 almayı düşünüyorum ps vita aldım sattım size sorum şu değerli arkadaşlar ps2 de en iyi performansı kaç ekran tv de ve nasıl alabilirim ?
  • Flash bellek ile oynamayı anlatabilecek birisi var mı
  • Aynı oyunu ps3'te oynayabilirsin.
  • Ps3 e yatırım yapmak istemiyorum ve evde tüplü tv var 2015 in sonlarına doğru adam gibi bir sony tv alıp 2000-3500 TL e + ps4 almayı düşünüyorum ps2 ve ps1 i koleksiyon amaçlı maziyi yad etmek için alıyorum evet en iyi performansı 37 ekrandamı yoksa 55 ekran mı ? 72 de olabilir, bilmiyorum işte sizlere soruyorum arkadaşlar hangisini tavsiye edersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unlimited_Man

En son 7 yıl önce shadow of colossus u oynamıştım dayım amerikadan getirmişti peder sakladı bulamadım neyse başta hiçbir şey anlamamistim sıkılıp bırakmıştım meğersem ps2 nin en iyi oyunuymuş bu oyun. Sırf onun için ps2 almayı düşünüyorum ps vita aldım sattım size sorum şu değerli arkadaşlar ps2 de en iyi performansı kaç ekran tv de ve nasıl alabilirim ?

37,55 ekran tüplü tvlerde iyi gider görüntü güzel gözükür eğer lcd tvlerde oynucaksan oyun çok tırtıklanır kötü görünür ama bu sorunu geçirende bir kablo vardı galiba component mi neydi ismi
  • Ben fat kasa bir ps2 aldım,yeşil ışığı yanıyor ama çalışmıyor neden kaynaklanıyor olabilir?

Bir de chipsiz slim ps2 var elimde tüm orjinal oyunları dvd video olarak görüyor ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmonstar35

Ben fat kasa bir ps2 aldım,yeşil ışığı yanıyor ama çalışmıyor neden kaynaklanıyor olabilir?

Bir de chipsiz slim ps2 var elimde tüm orjinal oyunları dvd video olarak görüyor ne yapmalıyım?
    dvd video olarak görüyorsa oyunlar orijinal değil demektir. çip taktırın. fat kasayı da aldığınız yere geri verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketchup.

quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

quote:

Orijinalden alıntı: Royal Guard

beyler benim cihaz 9006 acaba bu modelde usb den oyun oynamak mumkunmu

Denemen lazım. Bende 90004 var oynatıyor freemcboot ile

hocam peki rehberi felan varmidir bunun

Alıntıları Göster
    ps2 efsane konsoldur ya allahtan duruyor hala baya oyun kaçırmışım ben hemen indirip dvd ye atıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: kryeck

dvd video olarak görüyorsa oyunlar orijinal değil demektir. çip taktırın. fat kasayı da aldığınız yere geri verin.

Oyunlar daha önceden çalışıyordu 😄 ve Bimeksten orjinal Fifa 12 aldım onu da dvd görüyor yanlış cevap
  • Gerekli diye biliyorum.
  • Gerekli

Hatta bazı işlemler yapılması gerekiyor ama nasıl yapılıyor bilmiyorum

fakat internette ve forumalrda ucuza 2. el orjinal oyunlar da bulabilirsin
  • Bit pazarında bir dolu saÄŸlam oyun bulabilirsin.Konsolu da ordan temin ettim zamanında.Bozulana kadar oynadım 1 sene 70 oyun falan topladım.undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmonstar35 -- 24 Şubat 2015; 22:22:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SE7EN_BLACK

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    PS2 ile ilgili sorunuz varsa yardımcı olmaya çalışırım millet.kısaca cihaz ile yapabilecekleriniz şuanlar

Flash bellekten oyun oynanır mı ? Evet oynanır hatta sanal memory card bile kullanılıyor

Flash belleği Memory Card olarak kullanabilir miyim? Evet kullanabilirsin

Divx izlenir mi ? Evet izlenir.

Ethernet üzerinden kabloyla DVD siz oyun oynanır mı? Evet oynanır sanal memory card bundada geçerli aktif.

Kısaca merakınızı gidermeye çalıştım bilgisayarım son oyunları açabiliyor olsa da ps2 oyunlarının tadı ayrıdır hala oynatıyor kendini

• SE7EN_BLACK kullanıcısına yanıt
    hocam oyunlarınız orijinal mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A D M I R A L

hocam oyunlarınız orijinal mi?
    PS2'de online oyun felan oynayamazmıyız arkadaşlar hiç bir oyunda olmaz mı şuan online oynamak bir kere olsun bunu denemek istiyorum çok güzel olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

PS2'de online oyun felan oynayamazmıyız arkadaşlar hiç bir oyunda olmaz mı şuan online oynamak bir kere olsun bunu denemek istiyorum çok güzel olurdu

Resident Evil'd ın bir sürümü için sadece Japonya için 3.kişiler tarafından sunucu açılmıştı,bir araştır istersen
  • quote:

Önceden resmi sunucular vardı fakat hepsi kapatıldı uzun zaman önce şuanda bile ps3 te fazla kullanılayan onlime içerikli oyunların sunucuları kapatılıyor yani bulmaz zor ama 3.kişilerin açtığı sunucular olabişir
  • quote:

killzone da vardi online secenegi.

ben deneyemedim makina çipli oldugu icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaughtyPLYR

quote:

killzone da vardi online secenegi.

ben deneyemedim makina çipli oldugu icin

Alıntıları Göster
    Beyler bana slim kasa için hdd bağlamayla ilgili bir kaynak önerebilirmisiniz?Şu dvd yakma işini beceremiyorum iso olarak hdd ye atıp kullanılabilir sanırım?

• Sadece bazı oyunlar HDD destekliyor
  • 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.