Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.450
Cevap
88
Favori
546.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sıfır ps2 almak istiyorum.ps2 ye çip te taktıracağım .ps2 hakkında hiçbir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASİ CONAN 2

slmlar arkadaşlar...

sıfır ps2 almak istiyorum.ps2 ye çip te taktıracağım .ps2 hakkında hiçbir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim

Temiz 2. el bulursan almanı öneririm, ve profilinden anladıgım kadariyla, kadiköy'denmişsin. Yazicioglunun alt katına vs. bak, sahibinden ve buradan 2. el ilanlarına bakmanı öneririm. Çalişan bir 2. el, senin fazladan para vermeni engeller, bir tavsiyedir sadece. Ben öyle yaptim, çok da memnunum 2. el aldigim içim, gül gibi geçinip gidiyoruz :)
  • tamam güzel diyosunuz da hiç ps2 den anlamıyorum adamlar kandırmaya çalışır sıfır öneriniz varsa sevinirim
  • İstiyorsan satayım sıfır ps2 hevesle aldım çip taktırdım hafıza kartı 2. joistik dahil satıyorum 5-6 tanede oyunla birlikte 3-5 kez oyun oynamışım 7-8 kezde film izlemişimdir.
  • selam arkadaşlar elinde sony orjinal ps2 kolu olan varmı acaba sıfır olması önemli değil orjinal olsnu yeter karşılığında 2-3 oyun verebilirim nfs prostreet,cod world at war,187 rıde of dıe
  • selam arkadaşlar.
    artık ps2 cd takıp cıkarmaktan bıktım.
    ps2 slim kasaya hdd taktırmak kaca patlar.
    yada usb hdd alsam oyunları kendim atsam oynanabilirlik acısından nasıl olur ?yavaşlık vb. ?

cevap verirseniz sevinirim
  • birisi bana slime hdd taktırma olayını anlatabilir mi ve izmirde bunu yapacak kimse var mi
  • arkadaslar hdd yi nasil nerde bulabilirim ? oktayd nin dedigi gibi cd takip cikarmaktan artik gina geldi bende 16 gb lik usb var bu usb nin icine oyun atarak oynamak mumkun mu ?
  • Önerebileceğiniz güzel co-op oyun var mı PS2 için.
    Önceki sayfada varmış cevabı

Bir sorum daha var boyutu bir dvd boyutundan fazla olan oyunları nasıl halledicem?
    @gökgantuc1907 dostum bu fiyat şaka de mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BSG -- 30 Haziran 2010; 3:15:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensa Zangetsu

Önerebileceğiniz güzel co-op oyun var mı PS2 için.
    /b]

Mortal Kombat Shaolin Monks
  • arkadaşlar ps2 ye hdd takmakla uğraşmak istemiyorsanız, ps2 (slimi)nizi ethernet kartıyla bilgisayara bağlayıp oyunları bilg.dan paylaşarak oynayabilirsiniz. sabah sınavım var ama bir kaç güne nasıl yapılacağı ile ilgili video paylaşırım. ayrıca lensi bozuk ps2 slim arıyorum sadece kasa haberiniz olsun. 50 tl verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slhsm

arkadaşlar ps2 ye hdd takmakla uğraşmak istemiyorsanız, ps2 (slimi)nizi ethernet kartıyla bilgisayara bağlayıp oyunları bilg.dan paylaşarak oynayabilirsiniz. sabah sınavım var ama bir kaç güne nasıl yapılacağı ile ilgili video paylaşırım. ayrıca lensi bozuk ps2 slim arıyorum sadece kasa haberiniz olsun. 50 tl verebilirim.

Sanıyorum, yukarıda belirttiğin yollan oyunları açacaksın öyle mi ? bilg.e bağlayip, oradan ? Güzel valla, umarım bulursun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfie

quote:

Orijinalden alıntı: slhsm

arkadaşlar ps2 ye hdd takmakla uğraşmak istemiyorsanız, ps2 (slimi)nizi ethernet kartıyla bilgisayara bağlayıp oyunları bilg.dan paylaşarak oynayabilirsiniz. sabah sınavım var ama bir kaç güne nasıl yapılacağı ile ilgili video paylaşırım. ayrıca lensi bozuk ps2 slim arıyorum sadece kasa haberiniz olsun. 50 tl verebilirim.

Sanıyorum, yukarıda belirttiğin yollan oyunları açacaksın öyle mi ? bilg.e bağlayip, oradan ? Güzel valla, umarım bulursun..

zaten yapıyorum o yöntemle oyun açıyorum, şuan için denediklerim silent hill origins, pes 2010, gran turismo 4, devil my cry. hepsi de gayet düzgün çalıştı.
    Şimdilik youtube videosunu paylaşıyorum, daha uygun olduğumda madde madde anlatırım, isteyen olursa.

http://www.youtube.com/watch?v=48vYUjgUVxI
    elinizde olması gerek programlar openps2loader ve usbloader aşağıdaki linkte mevcut. (programlar tamamen yasal bilginize)
    OpenPs2Loader ps2 nizde açmanız gereken program.
    Usbloader ise isolarınızı gerekli formata çevirmeye yarayan program. Sorunuz olursa detaylı açıklama yaparım.
    http://r4pidsh4re.com/files/404395628/ps2.rar.html (ilk kelimedeki 4 leri a yapınız)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slhsm -- 2 Temmuz 2010; 4:04:20 >

• @slhsm eline sağlık , acaba bu olay eski kasalar içinde olur mu ?
  • arkadaslar ben yeni yeni ps lerle uğraşıyorum bende 1 tane ps2 scph-93004 modelli bir ps2 var ve bunun cd sürücüsü çalışmıyo ben buna nasıl hdd bağlaya bilirim veya bunda nasıl oyun oynaya bilirim
    acil bana döner seniz sevinirim msn adresim mustafa__23_sahin@hotmail.com ltf
  • quote:

Orijinalden alıntı: canavar44

arkadaslar ben yeni yeni ps lerle uğraşıyorum bende 1 tane ps2 scph-93004 modelli bir ps2 var ve bunun cd sürücüsü çalışmıyo ben buna nasıl hdd bağlaya bilirim veya bunda nasıl oyun oynaya bilirim
    acil bana döner seniz sevinirim msn adresim mustafa__23_sahin@hotmail.com ltf

2 post üstünde anlatılmış zaten, zahmet olacak ama okuyuver.
  • 4.5 aylık ps2 slim 9004 kasa bir orjinal kol bir hafıza kartı orjinal,kablo bağlantıları vs kutusuyla bilrikte 115 tl.fiyat iyimidir sizce?acil cvp veren olursa sevinirim ona göre alıcam
  • Artık ps2'ye oyun çıkışı resmen bitti..En son Pes 11 çıkacaktı galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

4.5 aylık ps2 slim 9004 kasa bir orjinal kol bir hafıza kartı orjinal,kablo bağlantıları vs kutusuyla bilrikte 115 tl.fiyat iyimidir sizce?acil cvp veren olursa sevinirim ona göre alıcam

Bence fiyat uygun. Ben 2 kol'lu olanına 120 TL vermiştim. 9004 slim bendeki de.. Yanliz benimkinin yanında 10 küsur oyun da vardı.

ps2 orjinal oyunu cıkar mı cıkmaz mı bilemem ama sirf Gitar Hero'lar için bile alınır oyun.

Edit: Tam 1 sene önce almiştim ben 120 TL'ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfie -- 16 Temmuz 2010; 8:31:38 >
  • Torrentle Ps2 oyunu indirdim. Emulatörde açıyor. Ps2'de başında takılı kalıyor.
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.