Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.450
Cevap
88
Favori
546.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: quatronic

quote:

Orjinalden alıntı: oBLoOd

Beşiktaş sinanpaşadan iki oyun aldımOyunlar biri nba 2k8 öbürüde nbalive2008 idi.Nba 2k8 çalışmadı nbalive2008 de ise nba 08 çıktı.İğren bir oyunmuş ya keşke almasaydım.

bu da senin şansın mış dostum Bence nnba 08 nba live 2008 den daha ii olması lazım.Grafşk ve oynanış bakımından. Sony nin oyunu sonuçta. Neresini beğenmedinki?

Ya sormaya çok garibime giti ne bilim menüler falan baya yavaş.Grafikler kötü kamera açılırı kötü çok az seçenek var bide basket atıyosun ya mesela girdiği anda hemen basketi yiyen takımın oyuncusu topu başlatmış oluyo ve basketi atan takım anında kendi yarısına gelmiş oluyo yani ani hücumlar yapamıyorsun,şutlar bi acayip kendin ayarlıyosun.Sadece 2 şey hoşuma gitti yetenek yarışması var ve smaçlarda mesela basıyon kare tuşuna ağır çekimde smaç basıyo ama hep aynı He bide oden'in oyunda resmi yok yaw resmi görünmüyo.He birde sevmediğm bir özellikde antreman , fazla kurcalamadım ama mesela houstonu seçiyorum antreman yapıcam bütün takım çıkıyo hepsi birden şuat atıyo insan'ın kafası karışıyo

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: quatronic

quote:

Beşiktaş sinanpaşadan iki oyun aldımOyunlar biri nba 2k8 öbürüde nbalive2008 idi.Nba 2k8 çalışmadı nbalive2008 de ise nba 08 çıktı.İğren bir oyunmuş ya keşke almasaydım.

bu da senin şansın mış dostum Bence nnba 08 nba live 2008 den daha ii olması lazım.Grafşk ve oynanış bakımından. Sony nin oyunu sonuçta. Neresini beğenmedinki?

Ya sormaya çok garibime giti ne bilim menüler falan baya yavaş.Grafikler kötü kamera açılırı kötü çok az seçenek var bide basket atıyosun ya mesela girdiği anda hemen basketi yiyen takımın oyuncusu topu başlatmış oluyo ve basketi atan takım anında kendi yarısına gelmiş oluyo yani ani hücumlar yapamıyorsun,şutlar bi acayip kendin ayarlıyosun.Sadece 2 şey hoşuma gitti yetenek yarışması var ve smaçlarda mesela basıyon kare tuşuna ağır çekimde smaç basıyo ama hep aynı He bide oden'in oyunda resmi yok yaw resmi görünmüyo.He birde sevmediğm bir özellikde antreman , fazla kurcalamadım ama mesela houstonu seçiyorum antreman yapıcam bütün takım çıkıyo hepsi birden şuat atıyo insan'ın kafası karışıyo

geçen alıp oynama şansım oldum nba live 08 i. Sadece müzikleri ve menü biraz ii. Bide çemberin rengi gerçekci olmuş. Adam smaç vurup asılıyor çembere çemberde ufak bir bükülme bile yok Neyse artık ps3 e geçme zamanı geldi. Ps3 de live 08 i güzel yapmışlar.

• arkadaşlar bana GRAN TURISMO 4'ün %100 bitmiş hali(optıon file) lazım. acaba nerden indirebilirim
    iyi geceler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: FAN_Gobell

arkadaşlar bana GRAN TURISMO 4'ün %100 bitmiş hali(optıon file) lazım. acaba nerden indirebilirim
    iyi geceler...

aynen bende arıyorum..bulan varsa buraya eklesin....
  • nba 2k8 ps2 icin cıktı mı? daha aydın'a gelmedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: xmen

nba 2k8 ps2 icin cıktı mı? daha aydın'a gelmedi

evet cıkalı baya oldu..netten cekebilirsin..
  • arkadaslar ben simdi def jam diye bir dovus oyunu oynuyorum. oynayanlara bir sorum olacak. simdi oyunda bazi ozel hareketler var ve ben bunlari nasil kullanacagimi bilemiyorum. oynayan birisi bana hareketlerin tus kombinasyonunu yazabilir mi??? simdiden tesekkurler
  • quote:

Orjinalden alıntı: by _GoKhAn

quote:

Orjinalden alıntı: xmen

nba 2k8 ps2 icin cıktı mı? daha aydın'a gelmedi

evet cıkalı baya oldu..netten cekebilirsin..

kota sınırlı neyse aydın'a hala gelmedi(22 ekim) gelince alırız
  • arkadaşlar ps2 deki nba 2k8 de smaç yarışmasını bulamadım yardımcı olun lütfen
  • arkadşlar ya bu ps2 nin chipli olup olmamsı neyi ifade ediyor inanın hiç bilgim yok,çok fazla araştırma fırsatı da bulamadım,kısaca
    bi anlatırsanız sewinirim.yeni alınan ps2 ler chipli mi oluyo?olmuyosa nasıl nerden ne kadara taktırılır?ne işe yarar gibi sorular var aklımda?teşekkürler
  • arkadaslar mause ve klavye baglamak için nasıl bir aparat kulanmak gerekir
  • DOSTUM ÇİPLİ OLURSA KOPYA OYUNLARI OYNAYABİLİYORSUN ÇİP O İŞE YARIYOR GİTTİGİDİYOR.COM DAN HAZIR TAKILMIŞ ÇİPLİ ALABİLİRSİN BEN ÇOK MEMNUNUM ORDAN ALMIŞTIM
  • yok ben almış bulundum bi kere,o şansım kalmadı da,yeni alınan ps2 ler için de aynı durum geçerlidir heralde??ben şimdi aldığım bu ps2 ile kopya oyun oynayamayacğım,yanlış anlamadım de mi?orjinal oyun alma zorundayım ya dachip taktırcam kopya oyun oynamak için
  • quote:

Orjinalden alıntı: saint jimmy

selam beyler bugün platin den 65 ytl ye component kablo aldım lcd için..
    görüntü kalitesi baya bi arttı ki progressive scan olan oyunlarda tadından yenmiyor
    ama 65ytl biraz içime oturdu
    adam "çok kaliteli,bende bunu kullanıyorum,sana garanti veriyorum memnun kalıcaksın" gibi klasik laflar etti ama altın kaplama jackler olduğu için kaliteli duruyodu
    iyimi yapmışım sizce 65ytl iyi mi??

Ayni kablowww.play-asia.com sitesinde 5 Dolar, kargo ücreti ile toplam 10 Dolara 1 haftada geldi

• quote:

Orjinalden alıntı: gim53

quote:

Orjinalden alıntı: saint jimmy

selam beyler bugün platin den 65 ytl ye component kablo aldım lcd için..
    görüntü kalitesi baya bi arttı ki progressive scan olan oyunlarda tadından yenmiyor
    ama 65ytl biraz içime oturdu
    adam "çok kaliteli,bende bunu kullanıyorum,sana garanti veriyorum memnun kalıcaksın" gibi klasik laflar etti ama altın kaplama jackler olduğu için kaliteli duruyodu
    iyimi yapmışım sizce 65ytl iyi mi??

Ayni kablowww.play-asia.com sitesinde 5 Dolar, kargo ücreti ile toplam 10 Dolara 1 haftada geldi

Hoca ben dün aldım izmir'de bir yerden 70,00 YTL'ye orijinal SONY altın kaplama.Ama güle güle kullan.

@gim53

O kablo ile kıyaslanamaz bile kalite olarak.Gerçi arkadaşın aldığı orijinal mi bilemiyorum.

Yalnız o senin dediğin kablodan da vardı benim aldığım yerde.Son derece dandik görünüyordu.

Performans açısından çok farkedeceğini düşünüyorum ikisi arasında.

• http://www.play-asia.com/paOS-13-71-fn-49-en-70-1pyo.html

İşte benim aldığım bu.Tabi ki TR'den almış olmam dolayısıyla kazık yediğim açık ama 20-25 YTL
    fazla vermişim.

En azından hemen elime geçti.
  • Daha dün PS2 aldım (çipli) ve bir kaç şey sormak istiyorum.
    1.si en ucuza nerden memory card alabilirim (sony olmak zorunda değil)
    2.si de ortalama oyun fiyatı 5 ytl midir? bjk sinanpaşada gümüş olanları en son 7 ytlye satıyorlardı diye hatılıyorum..
    yardımcı olabilirseniz sevinirim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: justified86

Daha dün PS2 aldım (çipli) ve bir kaç şey sormak istiyorum.
    1.si en ucuza nerden memory card alabilirim (sony olmak zorunda değil)
    2.si de ortalama oyun fiyatı 5 ytl midir? bjk sinanpaşada gümüş olanları en son 7 ytlye satıyorlardı diye hatılıyorum..
    yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Ben 25 e aldım orjinal sony memory card.Orjinal al bence yoksa diğerleri oyun kaydetmede problem yaratabiliyor veya çabuk bozulabiliyor..
    Bizim balıkesirde 5 ytl yde var 7de.Arasındaki Farkı pek bilemiyorum ama sakın mor alma lensi yakıyo.Sarı ve gümüş kullanabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hknztrk

yok ben almış bulundum bi kere,o şansım kalmadı da,yeni alınan ps2 ler için de aynı durum geçerlidir heralde??ben şimdi aldığım bu ps2 ile kopya oyun oynayamayacğım,yanlış anlamadım de mi?orjinal oyun alma zorundayım ya dachip taktırcam kopya oyun oynamak için

aynen öyle kardeş
  • peki arkadaşlar bu chip in iyisi kötüsü vardır mutlaka.nerde hangi marka taktırmak gerekir bu aleti?bi de ortalama fiyatı nedir?
    yardımlarınız için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.