Şimdi Ara

Playseat kullanan arkadaşlar bakar mısınız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir süre önce arkadaşımdan playseatin bu neslini g25 ile beraber emanet alıp kullanmıştım.

Daha sonra geri verdim ve başka bir arkadaşımdan sadece g25 i emanet aldım ama bundan sonra masaya yerleştirip oynamak çok büyük işkence gibi gelmişti.

Marangoz ya da kaynakçı farketmez çok iyi tanıdıklarım var ve ölçüleri belirtip rica edeceğim cüzi bir maliyetle yapmalarını bu ölçülere sadık kalarak farklı bir şekilde de olabilir.

Sizden ricam aşağıdaki iki resimde belirttiğim yerleri benim için ölçebilir misiniz ?

Bu resimlerde vites kiti yok.

Ekstra zahmet olacak ama acaba verdiğim resimlerden herhangi birinde vites kitini taktığımız metal aparatın hizasını işaretleyip, yerden yüksekliğini(vidaları sıktığımız tabakanın yerden yüksekliği) ölçüp bana söyleyebilir misiniz ?

Koltuk işini ofis sandalyesiyle çözmeyi planlıyorum hemen aşağıdakine benzer.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.

Not: Kota veya hız sorunu yaşayanlar olabilir diye simage şeklinde yükledim fotoğrafları. Tıkladığınız zaman orijinal halinde görebilirsiniz.

• Güncel
  • arkadaşlar bende g 27 aldım yukarıdakı stand gibi bir stand yaptırmak istedim tutup fotağrafını demirciye götürdüm adam ölcü olmadan yapamayacağını söyledi ölcülerini bilebn varsa ve yardımcı olursa sevinirim
  • resimdeki logitech dfgt'nin eni 30 cm ona göre ortalama bir hesap çıkarabilirsin belki... bu resim hesaplamana daha yardımcı olcaktır.
  • Merhaba, Arkadaşlar

Ben de yarış koltuğu yapıyorum. Bir otomotiv firmasında makine mühendisi olarak çalışıyorum. Tasarım son noktalara ulaştı fakat ergonomi için detay ölçülere ihtiyacım var.

Resimde ne durumda olduğumu görebilirsiniz tabla ve pedal oturma plakalarının ölçülerini paylaşabilecek bir arkadaş varsa bir kaç saatlik işim kaldı.

• direksiyonun sabitlenecegi boruya destek atmaniz lazim. 1. nesil playseat destek olmadigi icin inanilmaz sallanti yapiyordu o yuzden 2. nesile destek attilar.

gt5 basliginda bir arkadas link vermisti bana bulabilirsem burada paylasayim ben o linki olculeri gorebilirsiniz
  • arkadaşlar playseat alıp yer sorunu yaşamayın taşıması var durmadan pcye tak sök yapcaksınız gerek yok bence kendi masanızı kendinize göre playseat dönüştürün www.youtube.com/watch?v=OGltvqEgkck linkten bakın arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.