Şimdi Ara

[PLAYFORFUN] (36 Oyun) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.258
Cevap
2
Favori
20.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dün çok sessizdi grubumuz.
  • Ağustos'a girdik sayılır yeni oyunları tartışalım ha ne dersiniz?
  • Kutulu oyunu tartışmamız daha mantıklı. Her hafta yeni bir PSN oyunu geliyor çünkü.

Benim oyun Assassin's Creed II ve Dante's Infermo'dan yana.
  • Benim oyum Dante's Inferno'ya assassin's creed 2 yi bitirmeyen yoktur heralde.
  • Ben oynamadım bile. Diğer arkadaşlar ne alemde acaba?
  • hayırlı geceler :)
  • Arkadaşlar herkes stediği 2 kutulu oyunu yazsın en çok oy alanı alalım.

Benim oyum infamous 2 ve dante s inferno ya
  • @Ata, bu kardeşlik kurulurken alınmaması konusunda ısrar ettiğim tek oyun inFamous 2'ydi. Hem PSN Store'dan aldım hem de Hero Edition olarak aldım ve Special Edition olan bir oyunu satmaktan yana değilim. Ha satsaydım zaten PSN aldığım için oradan oynardım ki Serhat da bu konuda düşünüyor. Başka bir oyun öner bence.
  • Bu arada herkes elinde olan kutulu oyunu (Kusura bakma Serhat ) yazarsa. Ortaklaşa DLC alabiliriz. (Genel hesaptan düşülmez ayrı olarak kesilir bu DLCler. En azından başka yerlerde ortak aramak yerine burada hazır kardeşlerle uygun fiyata alırız. Oyunu sonradan alan diğer kardeşlerimiz de yararlanmış olur böylelikle. )
  • Dlc lerde bölge kodu ayrımı var US hesaptan aldığınız dlc yi 2. bölge oyunda kullanamazsınız. İnfamous 2 yerine oyumu sadece Dante's İnferno'ya veriyorum.
  • O zaman oyunları bölgeleriyle yazarsanız daha iyi olur. Sonuçta hem Türk hem de US PSN hesabımız var ortak olarak.
  • Aslında Borderlands alabiliriz ortak 4 kişi co-op çok zevkli olduğunu duydum. Ortaklaşa Dlc'leriyle beraber alabiliriz.
  • Borderlands 20$'dı DLCleriyle birlikte ama kaçırdık büyük ihtimalle. Alacaksak US PSN'den alalım oyunu ve DLCleri. Ben satarım bendeki oyunu uygun fiyata.
  • Ben oyunumu sattım zaten beraber alırız diye.
  • Tamamdır o zaman. Çağatay, girip, "İyi geceler." yazıyor ve çıkıyor. Serhat sadece inceliyor. Kutulu oyunlarınızı yanlarından hangi bölge olduklarını da belirtecek şekilde yazar mısınız arkadaşlar? Ben de ekleyeyim şimdi aklımdakileri.
  • Kazu üstadımız gt5 e dlc geleceğini söylemiş. Gellince TR psn'den alırız. İstediğim tek dlc bu.

Edit:Bu ay ABD hesabından mass effect 2 nin dlc'sini almak istiyorum. İnfamous 2 yi tek başıma alırsam ne kadar ödemem gerekir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk8ata -- 31 Temmuz 2011; 13:29:24 >
  • Mass Effect 2'yi de alabiliriz. DLC'siyle birlikte.

inFamous 2'ye ortak çıkmazsa eğer alma derim boşuna. İkinci eli daha uygun. (130 TL, 50$ PSNlerde. )
  • us store'da ac2 de dante's inferno da 20$ yanlış hatırlamıyorsam. Onlar için oylamaya gerek yok zaten her ay 20'şer dolar toplarız şimdiki sistemle isteyen alabilir onları. 50$'lıklar için oylama usulü daha iyi olur.
  • s.a beyler
  • atabeyım yazıp cıkmıorum aslında
    2 dır yazdgmda kmse cevap vermedı
    bende bos sayfaya konusmak ıstemedım
    dlc ıstedgm oyun su anda yok bende
    elımde kı oyunların dlc lerı yok cunku
    ama red dead dlc sı alırsak red dead edınebılırım

bugun su oyunları aldım

prison break
    sly collection
    godfather 2
    ve yenı cıkan
    call of juarez
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.