Şimdi Ara

PlayerUnknown's Battlegrounds Xbox One'da Ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Popüler battle royale oyunu PlayerUnknown's Battlegrounds Xbox One'da kısa bir süreliğine ücretsiz oldu.

İlgilenenler Xbox Store üzerinden oyunu indirebilir. Oynamak için Xbox Live Gold gerekir.

Oyunun tanıtım yazısı: 

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan, PLAYERUNKNOWN takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır.

Bu sadece bir oyun değil: HAYATTA KALMA SAVAŞI!

• Black Ops 4 Mart ayında da son darbeyi Battlefield V vurur o zaman da pc de de ucretsiz yaparlar belki :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PES 2019 DA BEDAVA KAÇIRMAYIN!
  • Pubg denilen cop oyunu yazin almistim.Degil bedavaya uste para verseler anca oyle oynanacak bir oyun.Bedavaya dustugu iyi olmus.Benim gibi bos yere para vermekten kurtulur oyunu merak edenler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaSsErDoDo

PES 2019 DA BEDAVA KAÇIRMAYIN!

sınırlı bir süre için bedava oynayın diyor alana hep beleşmi yoksa bir kaç haftalık mı oyun
  • free to play oyunları eskiden gold üyelik isterdi şimdi istemiyor fornite gibi beleş oyunlarda gold üyelik isterken şimdi istemiyorsa muhtemelen bu oyundada istemiyecektir. eskiden bu oyuna 80 tl vermiştim 2 saat geçmeden iade ettim microsofta kabul ettiler yarım saatte açıldı oyun arkadaşın olmayınca gram zevkli olmuyor 30dk da oyun mu açılır ya :S internetimde hızlı yani
  • kısa süreliğine diyor ya sabır arkadaş dünya internet hızı 1 gb mı ki saniye içinde inip oynasın millet hafta sonu sadece ücretsiz pes 2019da öyle hiç vermeyin daha iyi ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.