Şimdi Ara

PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) LITE Solo Turnuvası - Excalibur Arena &DLive

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Springheel Jack (1 mesaj) cevreseldonanım (1 mesaj) TansuSoykıran95 (1 mesaj) apilas (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> Diğer Çoklu FPS Oyunları >> PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) LITE Solo Turnuvası - Excalibur Arena &DLive
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    20 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    FPS Oyun turnuvalarını takip edenler için sıcak bi haberi burada da paylaşma istedim arkadaşlar.

Excalibur ve DLive tarafından düzenlenecek olan “Excalibur Arena PUBG LITE Solo Turnuvası” ödülleri dikkatimi çekti. İşte ödüller:

Birinciye Gaming Laptop Excalibur G770

İlk 10 a toplada 10 Bin TL Nakit

Katılan herkese ve üst tura çıkıp elenenlere çeşitli gaming eşya hediyeleri

Casperın yaptığı açıklamaya göre Türkiye’den 18 yaşın üzerindeki oyuncular bu turnuvaya katılabilecek. Turnuva 19 Eylül 2020 tarihinde başlayacak ve oyuncular 100 er kişilik gruplarda 4 hafta sonu Cumartesi günleri rekabet edecek. Her grubun en iyi 25 oyuncusu finale kalacak ve son hafta en iyi 100 oyuncu arasında da final mücadelesi oynanacak.

Excalibur Arena ile ilgili diğer detaylara:https://www.casper.com.tr/excalibur-arena linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Springheel Jack -- 14 Eylül 2020; 15:28:55 >

|
    |

• Çavuş
    78 Mesaj
    Hiç oynamadım sırf ödül için şansımı denemek istiyorum. Ağırlıklı fps oyunları oynamaktayım. Pubg hiç oynamadım 🤷‍🤷🤷

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    64 Mesaj
    katılımın ücretsiz olmasına rağmen ödüller gayet iyiymiş. izleyenlere bile ödül dağıtmaları cazip kılmış turnuvayı. kaydolucam sanırım
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
kripto para haberleri
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Ekonomi
Radyo Dinle
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,251
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.