Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (749. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kenar yumuşatma orta diğer ayarlar en düşük keskinleştirme açık yapın birde öyle deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100lukrakı kullanıcısına yanıt

Hocam yazdıkların bir birine karışmış cihaz'da 4 gb ram mi var ? eğer öyle ise takılması normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 1 Şubat 2022; 0:52:27 >
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    3050 ti 4gb zaten cihazın ram 20gb

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vay be. Dünyayı peşinden sürüklüyor diye 2 sene boyunca bir kuruş bile indirim gelmemişti oyuna şimdi f2play olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fx işlemci ile oynuyan var mi ?. Eski sistemi ayaga kaldirip tekrar bir başlasam diyorum özledik 1 yildir oynamiyoruz PUBG [ANA KONU] 

• fx 6100 ile oynardım eskiden. çok ağlatırdı.

• gio88 kullanıcısına yanıt

8300 yada 8320 ile nasil olur acaba merak ediyorum birazda oc yaptin mi :D

• eskiye göre daha çok fps veriyor oyun bedava zaten

• Patren kullanıcısına yanıt

Benim zaten 2000+ saatim var oyunda. Sadece 1 yildir oynamiyorum ona göre bir makina yapiyim dedim. Zaten oynadığım oyun fazla yok. Grup 30+ olunca oynanacak oyunda az oluyor. 8gb ram yetiyor mu? yeni update felan gelmis son durum hakkinda bilgim yok doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-24D8CB558 -- 10 Şubat 2022; 17:0:46 >
  • 8 GB ram Yetmez fx 83** işlemci ile de keyifli oynanmaz. Özellikle circle daralınca tam fpsye ihtiyaç olduğunda ciddi droplar yaşarsın.

Oyun için minimumda 3770K(4.4ghz) ve 1050ti lazım.

• En popüler olduğu dönemlerde 3 harita varken daha arkadaşımın Intel Pentium 2/4 G4560 işlemcisi ve GTX1050 2GB ekran kartıyla oynuyordu benimle birlikte, bir kere de fps, drop vs diye şikayet etmezdi. Şimdi sistem gereksinimleri daha mı fazla oldu PUBG için?

• mertcnoz kullanıcısına yanıt

El mahkum sifir makina alacaz. Şimdi ddr4 ram ve anakart alicam. B450 ve 16gb ram yanina işlemci olarak ne önerirsiniz? 1500x vs yeterli olur sanirim. Yanlis hatirlamiyor isem 1500x kullandığım sirada bir problem cikartmamisti bana. 6700k ayarinda birsey di

• Onu da önermem oyun çoklu çekirdek kullanımında talepkar. Hyperthreadingli almanız daha akıcı bir deneyim sunacaktır. 1600 - 2600 yada 3100 olabilir. 1500x de oynatır ama en ihtiyacın olan anda fps frop yiyebilirsin.

• Bu oyun çıktığı ilk günden beri yüksek sisten istiyor yeni olan birşey değil
    Kenar yumuşatma orta doku düşük gerisini çok düşük yaparsanız ortalama üstü bir sisteminiz varsa rahat oynatır
    Sistemi düşük olan arkadaşlar hiç oyunda vakit kaybetmesin
    Kemik kitle ultra sistemlerle bu oyunu oynuyor
    Oyunda 60 fpste atılan spray ile 100 fpste atılan sprayde dağlar kadar fark var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar. oyunda son güncellemeden sonra takılmalar var bu sadece bende mi oluyor acaba ?

• TürkNet'in çalışma yapacağı tam da oyun sonuna denk geldi.

PUBG [ANA KONU]şansımvimeo
    şansım
    https://vimeo.com/680389934
  • arkadaşlar 16.2 güncelleme sonrası bi bende mi takılma olıyor bi yardımcı olunallah için

sistem özellikleri

İşlemci

Intel® Tiger Lake Core™ i5-11400H 6C/12T; 12MB L3; 8GT/s; 2.7GHz > 4.5GHz; 45W; 10nm SuperFin

Ekran Kartı

nVIDIA® GeForce® GTX1650 4GB GDDR6 128-Bit DX12 (En Yüksek Grafik Gücü; 60Watt + 15 Watt DB 2.0)

Bellek

8GB (1x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM

• Bu oyunda bir benim silahımda geri tepme var sanırım adam m416 ile 200 metreden sanki hiç geri tepme yokmuş gibi dümdüz tarayıp vuruyor ben aynı silahla tek tek sıkıyorum dağa taşa gidiyor.Bir de oyunda uçaktan atlarken fps düşüşü ve ilk 5 dk çok takılma oluyor önceden böyle değildi update geldikten sonra oldu sanırım.

• 
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.