Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (741. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Konuya dahil olmayan adam

PUBG olan hesaptan çıkış yaptım da yeni güncelleme geldi mi acaba?
    Yok daha gelmedi heralde çarsamba gunu gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EaGLe Power kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Güncelleme kaç GB Allah aşkına ya? Steam'i açtım 7,3 indirmeye başladı, bitince 13 GB yazdı. Sonra başka işlemlerden dolayı indirmeyi durdurdum ve tekrar açınca şimdi 25 GB indiriyor manyak mıdır nedir.

• Bana 7,34GB geldi yaptım ama yeni survivor pass yok? Yeni pass ne zaman gelecek bilginiz var mı?

• bugun 15 maç falan attım her maç en az 10 tane hile geldi neden çoğaldılar böyle tek tek profillere baktım adamların kd lerı 10-15 full 1 olmuslar 10 gundur oynamıyordum 10 gun once boyle degıldı

• potur kullanıcısına yanıt
    Tencent firmasının 100 de 2 hissesini 16 milyar dolara bir başkasına satıldı,yani piyasa değeri neredeyse 1 trilyon dolar olacak,demem o ki paraya doymuş adamlar,hile mile umurlarında değil artık, hileye rağmen oynayan kitle olduğu müddetçe ilgilenmezler,hatta bana göre bundan sonra asla tedbir almayıp böyle devam edecek bu iş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyun şu an yarı fiyatına indirimde. İlgilenen varsa kaçırmasın.

• Oyunun son durumu naasil?? Hazir indirime girmisken almaya deger mi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son turnuva da alınan silah ve eşya skinleri satılıp satılmayacağı ilgili son durum nedir bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leziak kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle ama kesinlikle bulaşmayın. Sakin bir insanı sinir hastası insan eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Kesinlikle ama kesinlikle bulaşmayın. Sakin bir insanı sinir hastası insan eder.

PC Lite oynuyordum ara sıra... Açıkçası pc verisyonu bu indirimde alınır mı diye buraya bakmaya geldim. Neden böyle dediğini açar mısın? Benim takıldığım konu hileciler. PC versiyonda hilecilere çözüm üretiliyor mu? Ona göre almayı düşünüyorum.

• adaprizma kullanıcısına yanıt
    Hile durumunu geçtim ben hiç hile görmedim desem yalan olmaz
    Ancak oyunda eşleştirme kısmı çok sıkıntılı normal modda girseniz rankıdda girseniz karşınıza global ayarında oyuncular geliyor
    Yeni başlayanları oyun botlarla eşleştiriyor maçta 100 kişi varsa bunun rahat 80i bottur
    Onuda yeni başlayan kişi hemen oyunu bırakmasın diye yapmışlar
    Lakin sabırlı bir insan iseniz ben zamanla kendimi geliştiririm derseniz alabilirsiniz
    Oyunu yinede güzel yapan 4 kişi arkadaş ortamıyla girmek solo mod bir yerden sonra sıkacaktır
    Lite ve mobilden çok daha zor onuda belirtmemde fayda var

• Ya bu 3 kişi muhabbeti nedir anlamadım. 2 saattir takım oyunundayım sürekli 3 kişiyiz.

• Oyun o kadar bozdu ki takıma 3 kişi gelmesini geçtim normal oyunda bile hile kaynıyor.Ya hiç mi anti hile programınız yok kaç senedir ekmegini yediniz gram yatırım yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Son turnuva da alınan silah ve eşya skinleri satılıp satılmayacağı ilgili son durum nedir bilen var mı?
    Satılmıyor hocam zamanında turnuvada ki sunucular açıkladı değişen bir şey yok.Flood yaptım kusura bakmayın...

• beyler KARAKİN İ tekrar görürmüyüz oyun iyece civisi cıkmaya başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: EaGLe Power

Satılmıyor hocam zamanında turnuvada ki sunucular açıkladı değişen bir şey yok.Flood yaptım kusura bakmayın...

Alıntıları Göster

Sağlık olsun o zaman ne diyelim 3 5 bir şey geliyordu iyi oluyordu. PUBG [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Sağlık olsun o zaman ne diyelim 3 5 bir şey geliyordu iyi oluyordu.  

Alıntıları Göster
    Hocam haziranda pcs4 var onda bir seyler yakalariz.

• Çok iyi oynamıyor mu sizce arkadaşlar?

• Herkese merhabalar,uzun zamandır RTX2060lı sistemimde ultra ayarlarda oynadığım PUBG'de sık sık out of memory trying to allocate a texture hatası almaktayım.Sorunu daha önce yaşayıp çözen varsa sevinirim, oyumu oynayamaz oldum.

• 
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.