Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (738. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

peki bugünkü maçlarda veriyor mu az önce girdim yine aynı şekilde hata verdi haftada 1 kupon mu veriyor acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ramcho_35

peki bugünkü maçlarda veriyor mu az önce girdim yine aynı şekilde hata verdi haftada 1 kupon mu veriyor acaba ?

Hafta ici bir adet kupon alabilirsin hafta sonu ise ep veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EaGLe Power -- 17 Şubat 2021; 13:31:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramcho_35

Tam bilmiyorum ama arkadaşın dediği gibi olabilir.

8DHNLTPR39HU şunu da ekleyim almayan varsa.

• Beyler diğer pgi ları takip etmedim o yüzden bu oylama işine çok hakim değilim. Haftalık kazananı tahmin etmek sadece şans işimi, yoksa hafta içi takımların topladığı puanlara göre mi oy veriyoruz. Atıyorum tsm'in toplam 60 puanı var bunlar ilk 4'e girer diye mi düşünüyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tatar0606

Beyler diğer pgi ları takip etmedim o yüzden bu oylama işine çok hakim değilim. Haftalık kazananı tahmin etmek sadece şans işimi, yoksa hafta içi takımların topladığı puanlara göre mi oy veriyoruz. Atıyorum tsm'in toplam 60 puanı var bunlar ilk 4'e girer diye mi düşünüyoruz.

Tahmin mesela geçen hafta soniq hafta içi iyi perfonmans gösterdi herkes soniq bastı hafta sonu kötü oynadı kuponlar yattı.Yani hafta içi oyunlar insanı yanıltabiliyor ben pubg ıgn discord grubu var genelde ordakilere göre veriyorum.Geçen pcslerde lig vardı puan durumuna göre tahmin edebiliyordun şimdi her takım süpriz yapabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: EaGLe Power

Tahmin mesela geçen hafta soniq hafta içi iyi perfonmans gösterdi herkes soniq bastı hafta sonu kötü oynadı kuponlar yattı.Yani hafta içi oyunlar insanı yanıltabiliyor ben pubg ıgn discord grubu var genelde ordakilere göre veriyorum.Geçen pcslerde lig vardı puan durumuna göre tahmin edebiliyordun şimdi her takım süpriz yapabilir.

Alıntıları Göster

Tamamdır teşekkür ederim. 24 saatten az kaldı oylamaya tahminlerini paylaşırsan kopya çekerim senden :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tatar0606

Tamamdır teşekkür ederim. 24 saatten az kaldı oylamaya tahminlerini paylaşırsan kopya çekerim senden :)

Alıntıları Göster
    Ben af ve stk ya verdim bakalim.4 kuponun varsa stk,Af,4am,tl verilebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben af ve stk ya verdim bakalim.4 kuponun varsa stk,Af,4am,tl verilebilir.

Alıntıları Göster

Ben kullanmayı unuttum bunları haftaya da kullanabiliyoruz değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Ben kullanmayı unuttum bunları haftaya da kullanabiliyoruz değil mi?

Alıntıları Göster

Evet hocam kullanmadığınız sürece kuponlarınız gitmez.

• quote:

Evet hocam kullanmadığınız sürece kuponlarınız gitmez.

Alıntıları Göster

Tamam hocam teşekkürler.

• bir sonraki hafta 4am, infanry ve skt kesin oynayın.

• 4am son erangel maçını kötü sattı 1.lik garantiydi şimdi. 11 puan fark var vermezler umarım, bu uzak doğuluların doğal bir yeteneği var bu işlere :)

• 4AM den kaptık 100k. Bir sonraki hafta kill e 200k puan verecek ona odaklanın

• kar98 pekte iyi değilmiş ya elde görünce pek sevemedim :S bu arada esports shop a yeni itemler ne zaman geliyor bilgisi olan var mıdır?

• Takip edemeyenler için oylama kodunu bırakayım PNNYKG3KW3PV

• 2 tane beleş kupon ile haftalık final ilk 4 gen G stk attım tutarsa tutar yatarsa yatar   

• 4AM ve INF bu haftasonu oynamayacaklar mı ???

• 3 ve 4 bilince kaç ep geliyor ? keşke stk bassaydım.

• 
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.