Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (731. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 729730731732733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yıllardır aynı terane önceden televizyon bozuyor diyorlardı şimdi PC monitörü mu oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

Oyunun çözünürlük ayarlarını değiştirirsen rahat edersin 27inc daha avantajlı aslın'da

• Patren kullanıcısına yanıt

Terane değil aslında doğru,benim gözler tv den bozuldu.Çok yakından izliyordum tv yi.Monitörle kişi arasında en az 30 cm olmalı.

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt

Pubg Mobil Emülatör ile oynuyorum, HD (1080p oluyor sanırım) seçili. Ne seçmem lazım sizce hocam ? SD-720p ve Ultra 2K seçenekleri var.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

Hocam emülatör ayarları için birşey diyemem hiç emülatör ile oynamadım

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt

siz neyle oynuyorsunuz ? ücretsizse ben de ona geçeyim.  

• Güncelleme gelmiş lobi ekranı gelmiyor aynı sorunu yaşayan var mı? Dosya doğruluğunu kontrol ettim modem, pc res attım olmuyor  

• .Tolga . kullanıcısına yanıt

evet aynı sorun var.Siyah ekranda kalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

Güncelleme gelmiş lobi ekranı gelmiyor aynı sorunu yaşayan var mı? Dosya doğruluğunu kontrol ettim modem, pc res attım olmuyor  

sorunun çözümü bulundumu acaba, bugün ki güncelleme den sonra oyuna girmiyor, lobi de donup kalıyor, ama steam'dan arkadaşlara bakıyorum hep pubg oynuyorlar, soruyorum bi sorun olmadığını söylüyorlar, anlamadım gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

siz neyle oynuyorsunuz ? ücretsizse ben de ona geçeyim.  

Steam'den asıl pubg oynuyoruz hocam lite yada mobil değil pc versiyonu olan

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyEfendi7

sorunun çözümü bulundumu acaba, bugün ki güncelleme den sonra oyuna girmiyor, lobi de donup kalıyor, ama steam'dan arkadaşlara bakıyorum hep pubg oynuyorlar, soruyorum bi sorun olmadığını söylüyorlar, anlamadım gitti.

Alıntıları Göster

Hiçbir fikrim yok akşam göreceğiz  

edit: değişen bir şey yok gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Tolga -- 24 Aralık 2020; 14:6:25 >

• .Tolga . kullanıcısına yanıt

PUBG nin yapımcılarının teknik ekibinin vasatın önde gideni olduklarını TESCİLİNİ bu son update ile görüyoruz....

Tamamen fiyasko ve şişirme bir oyun 24 saat den fazla oyuncular oyuna giremiyor bu konuyla ilgili açıklama yok :)) Bir de pubg support diye sosyal medyaları var görüntü sadece görüntü...

Çalışan oyunu bozdular Bazıları diyor Vpn ile giriliyor e ne yapalım vpn mi satın alalım hayırdır ?

• arkadaşlar oyundan çıktıktan sonra ekran rengi mora dönüyor. format öncesi hiçbir sıkıntı yoktu bir format attım bilgisayarın düzeni bozuldu ya

başına gelen var mı?

vega 64 + samsung cf791 monitör var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 24 Aralık 2020; 19:27:43 >
  • Senelerdir oynuyordum bu oyunu. Call of duty e dönüş yaptım. Kalite farkını her an hissediyorum. Silin kurtulun. Yok spreymiş yok macroymuş. 4x le berly sprey atanlar kafalarına göre takılsın.

• yıllardır pc ile uğraşırım winamp winzip bile yıllarca piyasada kalabildiği için bu firmadan çok çok ilerdedir.

2 senede hit olup dip yapıp üstüne hala embesilce kararlar alarak ne yapmaya çalışıyor kesinlikle akıl alacak gibi değil.

çok değil bir iki 8-8 harita ve biraz daha idare edecek güvenlik ile iki sene daha idare edebilecekken her yaptıkları hareket bile biraz daha batıyorlar.

• bdivrik B kullanıcısına yanıt

Katılıyorum,hayır bir de inat var."En iyisini biz biliriz" hesabı oyuncuları dinlemiyorlar,önerilere kulak tıkıyorlar.Oyuncu sayısının düşmesi çok normal.

• biz geldik herkes dağılmış :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DRAGUT kullanıcısına yanıt

Pubg yi sizden öğrenecek değiliz. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 26 Aralık 2020; 23:53:17 >
  • arkadaşlar ilginç bir olayla karşı karşıyayım. pubg oynadıktan sonra monitörün renginde maviler mora dönüşmeye başladı, cyberpunk oynadım çıktım görüntüde sorun olmadı ama ne zaman pubg ye girip çıksam renk değişiyor. vega 64 var. 2-3 defa sürücü değiştirdim. vega 56 denedim. anakartın slotunu değiştirdim hepsinde de aynı sorunu yaşadım.

pc yi formatlamadan önce sorun yoktu. ancak formattan sonra bu şekilde renk hatası almaya başladım.

çözümü var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 27 Aralık 2020; 0:49:38 >
  • rambetiko R kullanıcısına yanıt

Monitörün'de sorun olmasın renk sorununu monitör yapar genel'de

• 
Sayfa: önceki 729730731732733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.