Şimdi Ara

PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.684
Cevap
144
Favori
566.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1993
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 144
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AnadoluEfes (1123 mesaj) Patren (865 mesaj) ismailbbyigit (710 mesaj) helll_599 (597 mesaj) Winter Is Coming (313 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10293 mesaj) Mobil (3180 mesaj) Tablet (90 mesaj) Mini (762 mesaj) Uygulama (683 mesaj)
  • @
16 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> PUBG >> PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]
Giriş
    1134 Mesaj

Düşüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    EaGLe Power kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7077 Mesaj

ilk denememde kuponu aldım

asyada göremedim kupon, gerci globalde de göremedim chate yazmışlar nereden buldularsa kaptım hemen  

kod girerek en fazla 1 adet mi kupon düşürebiliyorduk ? bir de droptan düşüyordu sanırım.

droptan da düşürdükten sonra ne uğraşırım ne para harcarım oyuna

doğru düzgün para edecek skin yok zaten

200k a skin mi olur  

• Yarbay
    3051 Mesaj

Konu biraz da olsa canlanır artık.  

|
    |
  • Yarbay
    5404 Mesaj
    Bu oyunda duo squad girip kafasına göre terkedenlere ceza verilmeli bence
    Rankedda bu olay var ama normalede gelmeli rankeddan tek kelimeyle tiksiniyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    8624 Mesaj

5 dolar olmuş derken bu turnuva için 3 dolardan mı satış başlatılıp 5 e çıktı yoksa önceki turnuvalar için mi 3 diyosun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    e d d a i kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8624 Mesaj

Valla hocam en ucuz hangisi olursa ona bakarım ama en kötü almam 2 kuponla idare ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    devulations kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4987 Mesaj

eskiden 3 dolara yani 21 TL ye dediğini yapıyorduk 1 kupon alıyorduk şimdi G-coin diye aptalca birşey çıkarmışlar onunla satıyorlar böyle şeyleri pazara girip senin dediğini yapmak istersek cepten 5 dolar para çıkıyor yani 5 ABD Doları eşittir 42,13 Türk Lirası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 6 Kasım 2020; 2:34:4 >
    |
    |
    ismailbbyigit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4987 Mesaj

1 Tane izleyerek droptan düşüyor birde canlı yayında verilen kodu girersen 2 bilet sahibi oluyorsun.

1 bilet aldıktan sonra tekrar vermiyor ben denedim etkinliğe zaten katıldınız dedi.

|
    |
    Winter Is Coming kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2087 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    e d d a i

Aslında Microsoft Store ve PS Store 'da pc dekinin yarı fiyatına satılıyor G-Coinler.Desteğe yazdım bu durumu aynısı steam'e de gelsin diye,iletelim dediler.Aslında g-coin satışını Steamden yapsalar sorun kalmayacak,aynı yarı fiyatına pass aldığımız gibi.

|
    |
  • Yüzbaşı
    623 Mesaj

Boşa para verip almayın kupon için zaten skinlerde para etmiyor.. Pubg bitti :D Yayın izleyerek kod +1 de izleyerek alın işte yeter.

• Çavuş
    73 Mesaj

yayını izleyerek drop olarak nasıl düşüyor arkadaşlar.ben farkedemedim.nerede gösteriyor gelip gelmediği

|
    |
  • Yüzbaşı
    623 Mesaj

https://accounts.pubg.com/login sitesinden steam ve twitch hesaplarını bağlıyacaksın + twitchden de steam hesabını.

• Yarbay
    2087 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    e d d a i

Bu fiyatlarla zaten almam da, yarı fiyatına gcoin alabilseydik ak nin olduğu 3 lü seti alabilirdim. 3 tane çıkan kupon verdiğim parayı karşılardı herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    xymox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1543 Mesaj
    Oyunu arada oynuyorum, amatör bir şeklide. Daha önce yerdeki silah eklentilerinin üzerine gelince takılabilir olanları silahın üzerinde gösteriyordu.

Oyuna son girdiğimde bu özellik kapanmıştı, ayarların hepsini denedim ama açamadım. Kalktı mı acaba bu özellik yoksa ben de mi bir sorun var.

Zaten yavaşım oyunda, bir de bu durum iyice yavaşlatıyor beni henüz eklentilere hakim olmadığım için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2087 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    e d d a i

Devam ediyor o özellik,öyle bir ayarı var mı bakmak lazım

|
    |
    paxal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    73 Mesaj

dediklerini yaptım hocam sağol zahmet ettin fakat biletin geldiği nerede gözüküyor nasıl anlıyacağım bilet geldiğini sadece puan geldi diye gösteriyor cunki

|
    |
    xymox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    44 Mesaj

Oyun içi dropları hesap linki ile etkinleştirin diyor hesaplar bağlı zaten supporta yazdım hiç yardımcı olmadılar siz çözümünü biliyor musunuz? Neden ganimet etkinleştirildi yazmıyor

• Yarbay
    2087 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    e d d a i

Şu linkten aşağıda "check account " a basıp kontrolünü yapabilirsin.

https://event.pubgesports.com/en/

Steam id,twitch id kullandığın hesaplar olmalı.

Ayrıca twitch ayarlar / bağlantılar kısmında pubg hesabını kullandığın steam id gözükmeli .Şunun gibi ;

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/87/71/d4/8771d40e9f8829338861cb9a4cf3ed04.png&t=0&width=480&text=1

Eğer hepsi doğruysa bağlantıları kesip yeniden deneyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRAGUT -- 6 Kasım 2020; 15:14:2 >
    |
    |
    Furkanİnmez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    44 Mesaj

Evet gözüküyor zaten ganimet etkinleştirildi yazmıyor ama

|
    |
  • Yarbay
    3051 Mesaj

Kodu ilk denememde aldım pcs2 de olduğu gibi. Pcs1 de saatlerce uğraşıyorduk kodu salisesinde girmek için :D

Quız işi azalmış gibi eskiden 5 dakikaya bir çıkıyordu sürekli.

Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,094
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.