Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (674. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yıllık izinde olduğum için sabah sayfayı açık bıraktım hatta sayfa yenilemesi için eklenti kurdum o esnada maçlar yapılıyordu spor'a gittim hatunla buluştum yemek yedik vs. derken eve geldim şuan saat 17.00 ama hiç birşey vermemiş
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Bana gelmiş hocam 2750 oyundan bakıyonuz demi oyun içi espor dükkanına girince sağ üstte görünür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • devulations kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz yerden bakıyorum bende sıfır yazıyor hala
  • selam
    oyunda sıkıntı yaşıyorum,oyun başladıkdan sonra oyuncu sayısı düşmüyor hep aynı kalıyor,sağlığım gözükmüyor,mavi alan(çember) gözükmüyor.bazen oyunun ortasında veya sonuna doğru hepsi düzeliyor,alanı falan ögrebiliyorum ama bazende hiçbiri düzelmiyor,Yerel dosyaları doğrulama yaptım bir çok kez ama sorunu çözemedim,sorun neden kaynaklı bilen varmı ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk_marina -- 28 Ağustos 2020; 19:49:7 >
    o zaman başka sıkıntı var hocam ben arada chate yazıyorum başka bir değişiklik yok yayınlar arası geziyorum hep her maçı farklı kanaldan izliyorum.
    Kanalları takip etmedim ondan olabilir mi acaba ?
  • ufuk_marina kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun ssdde mi kurulu? Ekran kartın, işlemcin ve ramin nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    İnternetiniz'den dolayı, oyun içerisin'deki internet taramasını açıp bakmanız lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 28 Ağustos 2020; 21:17:10 >
  • rustem1905 ; HDD ye kurulu,ssd aldım ama daha takmadım.Sistemim imzamda yazıyor

AnadoluEfes : internet taramasını nasıl ve nereden açıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk_marina -- 28 Ağustos 2020; 21:37:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk_marina

rustem1905 ; HDD ye kurulu,ssd aldım ama daha takmadım.Sistemim imzamda yazıyor

AnadoluEfes : internet taramasını nasıl ve nereden açıyoruz
    Ayarlar > Oynanış > Ağ Bağlantısı adı altın'da Ağ istatistik verilerini topla seçeneğini çalıştırmanız lazım her oyuna girdiğiniz'de çalıştıırp paket kaybınızın ne kadar çok olduğuna bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 28 Ağustos 2020; 21:43:10 >

Olabilir hocam gece 3de maçlar var onlarda deneyin müsait olursanız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam dediğim o değil yanlız size ekran görüntüsü attığım yer olacak dediğim yere girip aktif etmeniz lazım
    Hocam ağ istatisliklerine göre internetin normal, ssdde etkiliyor olabilir, geçen gün oyun yükleme ekranında kaldığını yazmıştın galiba, hdd yüklemelerde yavaş kalabiliyor ssd farkını gösterir, bu sorunun ise ssd ile düzelebilir veya düzelmeyebilir, işlemcin pubg için yetersiz sorun bundanda kaynaklı olabilir, mesela bende senin işlemcine yakın bi işlemci kullanırken, ilk atladığımda donma oluyordu ve silahların yüklenmesi aşırı zaman alıyordu, işlemciyi yenileyince bu tarz sorunlar ortadan kalktı, benim fikrim kendi yaşadıklarıma dayanarak ssd veya işlemci ile alakalı sorunun tabi yanılıyorda olabilir

Hepsini tek tek ekledim, yıllık izinde olduğum için sorun olmaz makineyi açık bırakır yatarım kendi kendine sayfayı yenilesin dursun 10dk. bir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 28 Ağustos 2020; 23:29:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rustem1905

Hocam ağ istatisliklerine göre internetin normal, ssdde etkiliyor olabilir, geçen gün oyun yükleme ekranında kaldığını yazmıştın galiba, hdd yüklemelerde yavaş kalabiliyor ssd farkını gösterir, bu sorunun ise ssd ile düzelebilir veya düzelmeyebilir, işlemcin pubg için yetersiz sorun bundanda kaynaklı olabilir, mesela bende senin işlemcine yakın bi işlemci kullanırken, ilk atladığımda donma oluyordu ve silahların yüklenmesi aşırı zaman alıyordu, işlemciyi yenileyince bu tarz sorunlar ortadan kalktı, benim fikrim kendi yaşadıklarıma dayanarak ssd veya işlemci ile alakalı sorunun tabi yanılıyorda olabilir
    doğrudur geçenlerde oyun ekranında kalıyordu,işlemciyle ilgili bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar,ne olduysa bu son güncellemeden sonra oldu ! yerel dosyları doğruladım ama yinede olmadı,Bence oyun dosyalarında bi arıza var yada hdd de bir sıkıntı var,zaten niyetim pc ye format atıp yeni aldığım ssd yi takmak.

Formattan sonra yeniden indirerek ssdye kurup denersin sonucu yazarsın hocam.

• Bende son bu bugünde ekranda olan kodu alırsam çok iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu an 9000p+quizler var geçen ekranda kodu aldım onun için tavsiyem taiwan serverı bideu dün gece yine bilet hakkı göndermişler 2 ben aldım iki free 4 hak oldu
    Bana yine vermemişler derken birşey fark ettim benim twitch hesabına girince beni çevrim dışı gösteriyor sanırım ondan yapmışlar online'a aldım bakalım umarım geç kalmamışımdır
  • 
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.