Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (654. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende şimdi 35'ten pazara koydum diğerini de 50'den bekliyorum.

Zaman geçince pahalanacak rez aldın. Hemen hepsini okutmayın .
  • herşeyi sattım 3 adet m4 1 tava 1 sks 1 qbz 2 maske kılçıksız 175.40 TL bereket versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 22 Temmuz 2020; 9:59:3 >
  • wystrow W kullanıcısına yanıt
    kim görüyormuş rüya bak bakalım kaç tl ye düştü fiyatları asıl sen rüya görmeyi bırak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 22 Temmuz 2020; 12:54:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

6,30 da en son baktıgımda satış kapalıydı, bir el oyun atayım 7 de bakarım dedim el erken bitti kontrol ettiğimde satışa açılmışdı skinler

m4 ler ilk başta 100 liraydı %15 eksiğine auto sell yapmama ragmen ikinci seferde 60 liraya zor sattım

neyse 350 lira para geldi, oyun alırız

steam de hayatımda ilk defa görüyorum çeyrekli saatlerde bir şeyin satışa çıktığını.

hani saat 8 de başlar 10 da başlar yahu 6,45 ne, 6.40 ne hangi ülkenin saat dilimi bu

tek bir skinden kaldırcağımı 7 skinde zor kaldırdım

death stranding parası çıkmadı

neyse şu çöp oyundan hala bir şeyler kazanabiliyoruz
    Reis sen hiç uyumuyormusun yahu uyku diye bir kavramın yok mu 7/24 onlinesın helal olsun

06.40 ta wc ye kalktım telden baktım satış yoktu 20 dk daha beklesem bende 350 tl alacaktım lap lap düşmüş fiyatı 3 m4 , 1 sks , 1 qbz, 2 maske , 1 tava sattık 175,40 TL geldi neyse bereket versin buna da şükür

• Pend0s kullanıcısına yanıt
    zaman geçince nasıl pahalansın hocam 2şer 3 er aldı millet hep m4 falan herkesin elinde bol var fiyat artması için stok az olması lazım şuan öyle bir durum yok saat 9 oldu 4309 stok var düşün şuan çoğu insan bilmiyor skinlerin satıldığını bence fiyat acayip düşecek
  • helll_599 kullanıcısına yanıt

günlük 3-4 saat uyku ve 2x15dk lık kestirmeler yetiyor

ben 6.45 gibi sattım hocam, 5dk ile kaçırmışsın

pcs2 de bunun acısını çıkartırız
  • Şu an 43 TL oldu bile nasıl artmayacak ?

Siz beni dinleyin beyler fiyat artacak demiştim ...
  • Trade kapalı çarda 5 tane m4 var, 100 TL olursa haftaya onları satarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun çok ters köşe yapıyor

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Valla yeni uyandım her şeyde bi hayır vardır skinler şuan daha pahalı panik satışı geçmiş 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pend0s

Şu an 43 TL oldu bile nasıl artmayacak ?

Siz beni dinleyin beyler fiyat artacak demiştim ...
    altından hızlı yükseliyor
  • Puanına göre en çok para getiren tava mı acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

altından hızlı yükseliyor

Alıntıları Göster
    O değilde sabah m4 lerin bir tanesini nasıl olsa satılmaz diye 57.50 Tl ye koymuştum. Nerden düşünürsen 15 tl yi kurtardım

Tabi 1 tanesini bende herkes gibi 35 TL'ye koydum ona çok pişmanım şu an ...

• Pend0s kullanıcısına yanıt
    08.30 gibi kalktım bende 35 tl den 3 m4 ü sattım fazla stok var yükselir diye düşünüp
  • panik satışı yeniden başladı 60 liradan 40 liralara düştü tekrardan, panik satışı durunca mutlaka düzelicektir
  • 1 haftaya kalmaz m4 100 TL olacak gibi.

• Pubg saat 9'da demişti satış için. Milletin %90 ı erken kalkmadı o yüzden,ilk başta pazara koyan kişi sayısı az idi,birden düştü fiyat stok az olduğu için. Düşükten koyanları stok bittiği için fiyat yükseldi. Bu saatten sonra artık stoklar artar. 5200 küsür stok var şuan,sonrasında çok daha fazla olacak stok ve fiyatlar düşecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: constantine05

Pubg saat 9'da demişti satış için. Milletin %90 ı erken kalkmadı o yüzden,ilk başta pazara koyan kişi sayısı az idi,birden düştü fiyat stok az olduğu için. Düşükten koyanları stok bittiği için fiyat yükseldi. Bu saatten sonra artık stoklar artar. 5200 küsür stok var şuan,sonrasında çok daha fazla olacak stok ve fiyatlar düşecek.
    stoklayanlarda var mutlaka yine bir pik yaptığı nokta olacaktır ileride, bu m4 ün fiyatı sanmıyorum 20 30 liralarda kalmaz
  • 3 m4 hariç sattım 107 lira geldi net güzel para, m4 leri satıp satmamakta kararsızım düşebilir de çıkabilir de ama bence şuan olduğundan biraz daha yükselicek beklicem ben
  • reis sende tam ekonomistler gibi konuşuyorsun aa panik satışları pik yapacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 22 Temmuz 2020; 10:33:25 >
  • 
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.