Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: riner Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MoÇü

Yeni sezon ve harita ne zaman geliyor?
    22 Nisanda yeni Vikendi geliyor trenler oyuna çok renk katmış bir de yeni keskin nişancı silahı eklemişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

arkadaşlar,

Yaklaşık yarım saat kadar önce , pubg oyunundan çıktıktan hemen sonra windows trojan uyarısı verdi. bir excell dosyasına eklemişler. Pubg tarafında bu şekil bir sorunla karşılaşan oldu mu ? fidye virüsü olarak gösterdi güvenlik sistemim. karantina ve silme şeklinde işin içinden çıktım fakat pubg tarafında durum rahatsız etti açıkçası. Oyunda birlikte oynadığımız çinliler gibi duruyor.
    3 senedir oynarım ilk defa böyle bir şey duyuyorum, sadece sizlik bir durum gibi geldi girdiğiniz sitelerden dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

22 Nisanda yeni Vikendi geliyor trenler oyuna çok renk katmış bir de yeni keskin nişancı silahı eklemişler.

Alıntıları Göster
    Dün youtube sayfalarında izledim iyi olmuş gibiydi çıkınca deneriz. Bir de video'da oyuna giriş harita seçme sistemini değişiklik yapıldı bölgenizi kontrol ederek bakabilirsiniz gibi bir şey vardı umarım saçma sapan sistem getirmezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

3 senedir oynarım ilk defa böyle bir şey duyuyorum, sadece sizlik bir durum gibi geldi girdiğiniz sitelerden dolayı.

Alıntıları Göster
    Herhangi bir explorer açık değildi. Bilgisayarı açtım , pubg ye girdim. Bu kadar. Oyunda oyun daveti geldi ona evet dedim. Bir şey olmadı devamında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler oyunu aktif oynayanlar var mı 1 aydır oynuyorum ?Oynamak isteyenlerle oynarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcan.kaymak

Beyler oyunu aktif oynayanlar var mı 1 aydır oynuyorum ?Oynamak isteyenlerle oynarım.
    Discord kullanırsan çok oynayacak kanal bulursun.

Mithrain kanalıhttps://discordapp.com/invite/mithrain

PUBG Türkiyehttps://discordapp.com/invite/7KyEvb

• Arkadaşlar bu akşam oyuna girdiğim de hem lobide hem oyun içinde sabit 30 fps alıyorum, ne yaptıysam düzeltemedim, ayarlarda bi sıkıntı yok, aynı sorunu yaşayan ya da çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
  • arkadaşlar oyun hile denn dolayi an itibaren bıraktım lanet olsun hilecelere
  • Vikendi geldi saldırın :)

Hilenin olmadığı oyun mu var ne istiyorsunuz şu oyundan anlamış değilim. O zaman bütün online oyunları bırak.

Oyunumuz zor olmakta herkese hitap etmemekte iyi günler sizlere.

• Arkadaşlar oğlum rastgele klavyede basarken böyle oldu. Eski haline nasıl getirebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeymen8

Arkadaşlar oğlum rastgele klavyede basarken böyle oldu. Eski haline nasıl getirebilirim?
    o yeni geldi heralde hocam daha girmedim ayarlardan komple kapatabilirsin.
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Komple kapatmak yerine eskisi daha güzel olurdu aslında. Neyse çözüm bulunursa açarız artık.
    Şuan piyasada bedava pubg hilesi dolaşıyor haberin olsun hocam, belli ediyorsa hileyi iyi oynadığını sanma reportla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karakin çıktıgından beri sadece orada oynuyorum.Vikendi değişti diye bi gireyim dedim.4x 6x spreyler havada uçuşuyor.

Ne leş durumda diğer mapler.Recoil kalksın da bari herkes eşit olsun.Adamın o spreyle ölme ihtimali yok.4 oyun attım, öldüğüm adamların hepsi 4 Kd 400 damage ortalama tipler.Beni niye onlarla aynı yere atıyor.500bin kişi oynuyor oyunu günde.Rank sistemi getirsin, macrocu veya 7/24 bu oyunu atanlar birbirleri arasında oynasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeymen8

Komple kapatmak yerine eskisi daha güzel olurdu aslında. Neyse çözüm bulunursa açarız artık.

yeni sistem böyle hangi serverda olduğunu gösteriyor şu oyunda aldığım pingi hiç bir oyunda almıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 22 Nisan 2020; 19:46:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Şuan piyasada bedava pubg hilesi dolaşıyor haberin olsun hocam, belli ediyorsa hileyi iyi oynadığını sanma reportla
    öyle kolay değil pubgde hile açmak CS go değil burası ayrıca hileyi anlıyorum. Çok nadir geliyor artık oda direk uzaklaştırılıyor.

ama yine de bakarız ölüm kamerasına VİKEndi'nin gelmesi güzel oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gio88

Karakin çıktıgından beri sadece orada oynuyorum.Vikendi değişti diye bi gireyim dedim.4x 6x spreyler havada uçuşuyor.

Ne leş durumda diğer mapler.Recoil kalksın da bari herkes eşit olsun.Adamın o spreyle ölme ihtimali yok.4 oyun attım, öldüğüm adamların hepsi 4 Kd 400 damage ortalama tipler.Beni niye onlarla aynı yere atıyor.500bin kişi oynuyor oyunu günde.Rank sistemi getirsin, macrocu veya 7/24 bu oyunu atanlar birbirleri arasında oynasın.
    aynen sende haklısın m416 x4x6 kullanırım. Rank sistemi gelmemiş daha bu sezon için yeni girdim oyuna.
    gio88 kullanıcısına yanıt
    Normalde huyum değildir ama yorumlara bakarak anlayabilirsin ne kadar kolay olduğunu buyur link burda.
    Sakın kullanmayın eninde sonunda ban garanti.

https://memoryhackers.org/konular/v7-2-8-10-sbyte-pubg-steam-april-2020.91105/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 22 Nisan 2020; 20:30:56 >
  • Çin'de gırla hile dolu ama çince olduğu kimse kolay kolay bulamıyorlar.

• Bende mi sorun var onlar mı çok iyi oynuyor anlayamıyorum. Adamlar 6x spreyle sekmeden bana hs atabiliyor. Hayır benim ayarlarda mı problem var anlamadım ki. 3x ile bile zor sprey atıyorum ben.

• 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.