Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11.363
Cevap
161
Favori
461.935
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> PUBG >> PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]
Giriş
    587 Mesaj
    su an online olup da 25+ yas uyeri oynamak isteyen arkadaslar mesaj atabilirler , orta ayar bir oyuncuyum ne iyi ne kotu
    Pkt Losslar da gitti.
    Fakat bu sefer şöyle bir sorun var: Ping bir den 700-800 küsürlere çıkıp;tekrar normal değerlere iniyor. Oyun içerisinde bir kaç kez yapıyor bunu. Ping fırladığı anda;pc'de de anlık bir takılma oluyor haliyle. Benzer sorun yaşayan var mı acaba?

Evet genelde oyununun ortalarında yada sonuna doğru yapıyor.Çinliler yüzünden falan mı oluyor acaba bilmiyorum. Oyun zaten bozuk oldugu için.Şaşırmıyoruz bu tarz saçmalıklara.Kan olayı da değişti.Vurdum mu vurmadım mı anlamıyorum.Renk körlüğü pek işe yaramıyor artık
    |
    |
    HackAv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu oyunda nedense ayak sesi alamıyorum. Adam dibime girince anca ses geliyor. Death cam izlerken adamın ses kasarak beni farkettiği yerde ben hiç ses alamıyorum Kulaklıktan kaynaklandığını sanmıyorum çünkü Apex oynarken ayak sesleri medkit seslerini ne kadar uzaktan gelirse gelsin gayet düzgün alıyorum. Ek bi program yüklemek mi gerekiyor acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: HackAv

Pingler düzeldi sanırım.
    Pkt Losslar da gitti.
    Fakat bu sefer şöyle bir sorun var: Ping bir den 700-800 küsürlere çıkıp;tekrar normal değerlere iniyor. Oyun içerisinde bir kaç kez yapıyor bunu. Ping fırladığı anda;pc'de de anlık bir takılma oluyor haliyle. Benzer sorun yaşayan var mı acaba?
    yok şuan her şeyiyle 45 ms yağ gibi.
    |
    |
    764 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Doom.

Bu oyunda nedense ayak sesi alamıyorum. Adam dibime girince anca ses geliyor. Death cam izlerken adamın ses kasarak beni farkettiği yerde ben hiç ses alamıyorum Kulaklıktan kaynaklandığını sanmıyorum çünkü Apex oynarken ayak sesleri medkit seslerini ne kadar uzaktan gelirse gelsin gayet düzgün alıyorum. Ek bi program yüklemek mi gerekiyor acaba?
    ayak seslerini halledersen pubg de daha iyi bir oyuncu olursun herkesin kendi farklı ekolayzır ayarı var benim de olduğu gibi.

Bazı kulaklıklarda ciddi ciddi ayak sesi çok az geliyor.
    |
    |
    764 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Oida

su an online olup da 25+ yas uyeri oynamak isteyen arkadaslar mesaj atabilirler , orta ayar bir oyuncuyum ne iyi ne kotu
    Hocam PUBG türkiye ve Mithrain sunucuları kalabalık oluyor discord kullanın yalnız kalmazsınız.
    https://discordapp.com/invite/mithrain

Squad çok sarıyor zaten pubg biz iş yerinden bir giriyoruz 20 kişi 5 takım efsane.

Cs go hileye izin veriyor. Gram zevk alamaz oldum.

PUBG de mevlana açsa bir adam oyun içi uzaklaştırma anında geliyor o açıdan bile benim hoşuma gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaddar -- 11 Ocak 2020; 18:2:21 >

• Yüzbaşı
    764 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Bu oyunda macro kullanmak serbest sanırım. Gözümüze soka soka kullanıyor adamlar..
    mousenun macro özelliği varsa yap kullan sıkıntı yok. Yazılımla kullanırsan dikkatli ol.

Ama deneyimlidir macro olduğunu sanmıyorum. Gördüklerinin herkes birbirine macro diyor.
    1815 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

mousenun macro özelliği varsa yap kullan sıkıntı yok. Yazılımla kullanırsan dikkatli ol.

Ama deneyimlidir macro olduğunu sanmıyorum. Gördüklerinin herkes birbirine macro diyor.

Alıntıları Göster
    Yok hocam işim olmaz öyle şeylerle. Ayrıca macro yapanlarla yapmayanlar az çok belli oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    764 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Yok hocam işim olmaz öyle şeylerle. Ayrıca macro yapanlarla yapmayanlar az çok belli oluyor.

Alıntıları Göster
    ya şöyle 2k saat devirince çok gerekli bir şey olmadığını anlıyorsun. Ayrıca SLR SKS gibi silahları böyle seri atan olunca da acaba hilecimi geldi diyorsun :)

Macro çok önemli değil.Aynen hiç gerek yok.
    |
    |
    587 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

Hocam PUBG türkiye ve Mithrain sunucuları kalabalık oluyor discord kullanın yalnız kalmazsınız.
    https://discordapp.com/invite/mithrain

Squad çok sarıyor zaten pubg biz iş yerinden bir giriyoruz 20 kişi 5 takım efsane.

Cs go hileye izin veriyor. Gram zevk alamaz oldum.

PUBG de mevlana açsa bir adam oyun içi uzaklaştırma anında geliyor o açıdan bile benim hoşuma gidiyor.

Alıntıları Göster
    tavsiye icin tesekkür ederim kardesim
    |
    |

• Yüzbaşı
    893 Mesaj
    pubgskincontest.pubg.com

Bu sayfada pubg 3. Yıl skin yarışması var Ama oy verip giriş yapınca oy kullanıp kulkanmadığım anlaşılmıyo varmı bilen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ya da yeni haritadan ziyade Miramar haritasının yeniden dizayn edilmesi de olabilir(Erangel'de olduğu gibi)
    Güzel görünüyordu,bakalım...

Araplara özel harita gibi evlere bakınca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 14 Ocak 2020; 13:5:18 >
    |
    |
    HackAv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj
    2x2 harita geliyor. Cs Go modu gibi birşey olacak sanırım. Oyunda o kadar loot yapıp sonra ölüyorum diyenlere hitaben direk loot yap savaş mantığı galiba.

Akm dipçiğinde sargı bezi tarzında tepmeyi önleyen zımbırtı var. Daha önce sızan görüntülerde görmüştüm.

Yeni silahlar da gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Doğru düzgün hiç PUBG oynamamış biri olarak PUBG Mobile'ı denedim. Keyif aldım. Şimdi de PC sürümünü almayı düşünüyorum. Kafamdaki soru şu; PUBG Mobile ile PC versiyonu aynı sunuculara mı bağlanıyor, bu konuda bilgisi olan var mı? Çünkü PUBG Mobile'da Avrupa ve Dubai sunucularına ping değerlerim gayet iyi.

Avrupa sunucusu:

6.sezon tanıtıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gio88 -- 15 Ocak 2020; 14:33:57 >

Pc Türkiyede EU serverine bağlanıyor. 40-70 Ping değerini görürsün.

|
    |
    The Hollow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ortalık karışır.. Roketatar, Füze, Yıkım. Sanırım tek haritaya özel. Küçük haritaya. Çok ilginç olacak gibi..

|
    |
    gio88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Cosmos2999

Pc Türkiyede EU serverine bağlanıyor. 40-70 Ping değerini görürsün.
    Siz olayı yanlış anlamışsınız. O 28ms'yi zaten EU sunucusundan alıyorum. Benim ping değerlerim yurtdışı EU sunucularının çoğuna normalde de öyle. Neyse bakacağım.
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.