Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (567. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O passı ben almadım çok pişman oldum vikendi pass eşittir diğer tüm passlar hocam o derece her şey vardı şimdikiler 2 3 çeşit çanta bir kaç ayakabı saç baş koyuyor vikendi passdaki ücretsiz ödülleri şimdiki ücretli ödüllere çevirdi çakallar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • devulations kullanıcısına yanıt
    Vikendi tekrar gelince, belki bir süpriz yaparlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne vikendiymiş arkadaş.Kör ölür badem gözlü olur lafı tam oturuyor.Soloda falan maç bulmuyordu orada.
  • yeni harita ne zaman geldi bilmiyorum ama güzelmiş.
  • normal şartlarda güncelleme gelince hile çalışmaz.sebebide oyunun exe yapısında 6.5 gb lik hayvan kadar değişiklik yapılmış.haliyle hile yapımcılarıda sabah çıkan güncellemeyi akşama yetiştiremez 3-5 gün olsun rahat edilir.kazın ayağı öyle değil işte firma bilinçli olarak hileyi serbest bırakıyor.neymiş ai ile hileyi engelleyecekmiş.excel tablosu ile bile yeni kayıt olmuş oyuncunun 10 headshot atamayacağını yakalayabilirsin.yada m4 ile 200 metreye sprey atamazsın.
    son halka ya gelmişiz adam beryle sisin içini tarıyor.bi saat sonra ban geliyor.
    6.5 gb güncelleme gelmiş oyunun yarısı hileci paso rapor at ban raporu gelsin.gelsinde benim yarım saatlik yalan olan oyunum ne olacak.

sadedi boşuna para verip sarmayın oyuna ayda 2 hafta temizse 2 hafta duvarı gözleyip çıkar çıkmaz indiren adamlarla oynarsınız.
  • Yeni haritayı hiç beğenmedim. Loot az. Çöl olduğu için her yeri açık birini vursan başka bir yerden %100 ölüyorsun. Vikendi favori haritamdı. PUBG'ye veda etmenin vakti geldi sanırım.
  • yeni gelen pass o kadar kötü ki yayıncılara 30 level takviye verip level atlatmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

Yeni haritayı hiç beğenmedim. Loot az. Çöl olduğu için her yeri açık birini vursan başka bir yerden %100 ölüyorsun. Vikendi favori haritamdı. PUBG'ye veda etmenin vakti geldi sanırım.
    Merhaba,

Loot spawn update geldi. Sağlık ekipmanı dmr'ler dürbünler hepsi daha çok çıkıyor.
    Çöl her yeri açık evet bu harita erengel gibi değil. Hızlı loot yapıp hemen hızlı fight lamalısınız. Yarım saat bir pocinki loot yapar gibi yapmak imkansız. Action haritası bu zaten amaç buydu.Emin olun bu haritada uzun süre hayatta kalıp win aldıktan sonra normal haritalardaki fight lara daha hazır olacaksınızdır.

Ben duo ve squad oynadım tamamen fiyasko. Mikrofonsuz ve düşman konumu vermeyi bile bilmiyor bir çok oyuncu.
    Solo gerçekten zevkli. İlk 3 oyunumdan sonra 8 kill galibiyet aldım. Çok mu ? değil ama try hard oynamadığım için
    yeter de artar bana. Oyun sonunda lobiye geçiş problemini çözmeleri lazım. Oyun m2 de kurulu ama bir dünya bekliyor.

• arkadaşlar günaydın.
    xbox one s de pubg oynamaya çalışıyorum ama tuşlarını çözemedim.yardım edecek varmı pm atabilirmi
  • Oynadığım tek oyun hala pubg. Hile de olsa keyif almaya çalışıyoruz. Bilgisayarımı satıp yenisi ile düzgün bir oyun deneyimi elde edeceğim bakalım ama 3-4 hafta da oyuna ara vermek durumundayım. 3 Gün önce final yapalım dedik ama karakin bizi sarmadı biz yine erangel devam edeceğiz gibi duruyor. Ayrıca oyunda takım olarak fazlaca fps drop yaşadık umarım bu sorun da bu aradan sonra çözülür :)
  • Martda gelecek bedava m416 skini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 24 Ocak 2020; 12:39:3 >
  • Arkadaşlar oyunda en hızlı paraşütle inme taktiğini bilen birisi yazabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

Oynadığım tek oyun hala pubg. Hile de olsa keyif almaya çalışıyoruz. Bilgisayarımı satıp yenisi ile düzgün bir oyun deneyimi elde edeceğim bakalım ama 3-4 hafta da oyuna ara vermek durumundayım. 3 Gün önce final yapalım dedik ama karakin bizi sarmadı biz yine erangel devam edeceğiz gibi duruyor. Ayrıca oyunda takım olarak fazlaca fps drop yaşadık umarım bu sorun da bu aradan sonra çözülür :)
    Bizde Vikendiciydik zorla oynuyoruz Karakin'i :)
  • hogcada kullanıcısına yanıt
    karrdeşim atlayacağın yere işaret koy sonra işarete 1.5 km kala uçaktan atla ve işarete 150m kala shıft tuşuna bas çakıl 10 kere yapsan matematiğini çözersin zaten bu arada haritayı açtıgında her kare 1km yakınlaştırınca yada açmadan sağ alttan haritaya baktıgında her ufak kare 100 metre kolay gelsin
  • Bugün 2 defa maçın içinde lag girip pingim yükseldi ve oyundan attı.Şu lag muhabbetinin çinlilerden kaynaklandıgını düşünüyorum.Her maç mutlaka pingim 5-6 sn yükseliyor.Hareket edemiyorum.Çatışmalarda korkar oldum pingim yükselecek diye.

PUBG Support
    @PUBG_Support
    PC Players: We are aware of ongoing FPS stuttering/momentary freezes being reported by players.

We're continuing to actively investigate this issue and will provide an update as soon as possible, as we work towards deploying a fix.

Saolsunlar 1 aylık meseleyi çözmeye karar vermişler.Artık ne zaman çözerlerse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gio88 -- 29 Ocak 2020; 16:10:45 >
  • gio88 kullanıcısına yanıt
    bende istanbul pendıkteyım 1 haftadır sureklı pkt loss oluyordu bugun bır guncelleme gelmıs suan pkt loss yok sızın sorun sadece ping mıydı
  • asiruhfear kullanıcısına yanıt
    Bende maçın herhangi bi anında ping 500-1000 falan olup oyun kontrolümden çıkıyor.Başka hiçbir online oyunda yaşamıyorum bunu.Çözüleceğine dair support ekibi twit atmış.50 küsür mb güncelleme gelmiş ama onun için mi geldi bilmiyorum daha girmedim.

• Pubg kamera kırma görevi rozhokda yolun üstünde evlerin arasındaki elektrik direklerinde ve evlerin köşelerinde...

• pubgye yeni başladım. daha önce ps4 de baya oynamışlığım var ama pc, ps4 e göre epey zorlu.. sohbet etmek isteyen ve birlikte oynamak isteyen varsa eklesin ILKER1834 . not baya noobum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilx29

karrdeşim atlayacağın yere işaret koy sonra işarete 1.5 km kala uçaktan atla ve işarete 150m kala shıft tuşuna bas çakıl 10 kere yapsan matematiğini çözersin zaten bu arada haritayı açtıgında her kare 1km yakınlaştırınca yada açmadan sağ alttan haritaya baktıgında her ufak kare 100 metre kolay gelsin
    Hocam, bugün arkadaşım yeni hesap açtı. Ancak arkadaş ekle kısmında ismini aratıyorum çıkmıyor. Onun hesabında benim isimim de çıkmıyor.

Sorun ne olabilir?

• 
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.