Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (566. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: devulations

Vikendi belli bir süre kalkıcakmış,2x2 kuzey afrika haritası oynarız bakalım nasıl olcak.
    En sevdiğim harita en çok oynadığım harita şaka gibi oldu bu bana.
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Yenilenip geri gelecek sanırım. Çünkü kolay yapılmıyor harita. Çok emekler harcanıyor. Biranda tamamen devredışı bırakmazlar diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Cevabınız için teşekkürler. Ne demek istediğimi belirtmek adına konuyu biraz açayım. Siz Türkiye'deki İnternet bağlantısını genel alarak belirtiyorsunuz. Benim anlatmak istediğim ben hiçbir oyunda 40ms almıyorum. Mesela siz aşağıdaki Amazon sunucusuna trace route yaparsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Yüksek hali bir de. Galiba PUBG'de bu sunucuya bağlıyormuş.

Alıntıları Göster
    Bence siz bunların ne ifade ettiğini bizimle paylaşın biz de size net veri verelim.

Bilgi paylaştıkça çoğalır neticede
  • .Tolga . kullanıcısına yanıt
    Bilgi verilecek bir konu kalmadı ama belirteyim. PUBG oyunu Amazon Web Services (AWS) üzerinden hizmet alıyor. Traceroute, yurtiçinden belirttiğiniz hedef sunucuya kadar hattın durumunu, güzergahını ve oyuna girmek yerine ping durumunu sorgulayabileceğiniz bir yazılım teknolojisi. Ben PUBG'nin Frankfurt sunucularına genel olarak trace route yaptım. Yani içerisinde daha düşük ping alabileceğim sunucularda mevcut olabilir. Tek tek IP adresleri yerine direkt hostname'i kullandığım için ortalamasını çıkartıyor ve o da 37ms çıkmış.

Windows için komut istemine: tracert [hostname]
    macOS veya Linux için terminale: traceroute [hostname]
  • bir kaç basit sorum var. bunca sayfa içerisinde muhakkak sorulmuştur fakat bulmak çok güç .

1 hafta kadar oldu oynuyorum. özellikle ölüm kamerasında dikkatimi çeken bir durum var. Öldüren kullanıcı benim koştuğum tarafın gerisine doğru ateş ediyor sürekli. Normalde ben koşan hedefin tam üzerine veya birazcık olsun ilerisine ateş edilmesi gerekir diye düşünüyorum. belki kamerada öyle görünüyor diyeceğim fakat adam resmen boşluğa ateş edip beni öldürüyor. Oldukça fazla kere denk geldiği için sormak istedim.
  • ridleyscott kullanıcısına yanıt
    Ölüm kamerası hep öyleydi, demekki hala düzelmemiş hocam. Ölüm kamerasında sıkıntı var hocam rakip size ateş ediyor gecikmeli gösteriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devulations

Ölüm kamerası hep öyleydi, demekki hala düzelmemiş hocam. Ölüm kamerasında sıkıntı var hocam rakip size ateş ediyor gecikmeli gösteriyor.
    Anladım. Çok teşekkürler Bilgi için.

• Yine bi paket loss şeysi mi çıkmış desem? Sadece bende mi sorun var?
  • Favi. kullanıcısına yanıt
    Sorun yok geçen haftadan beri.

Şuan sorun çinliler.5k saat yapmış işsizlerle oynamak zorunda mıyız
  • şu makro işine el atmaları lazım adam berly takmıs 6x tarıyo sılahta gram sekme yok
  • kara57 K kullanıcısına yanıt
    Olur mu ya 3 4k saat oyna sende öyle vurursuncular birazdan gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proportions

Yenilenip geri gelecek sanırım. Çünkü kolay yapılmıyor harita. Çok emekler harcanıyor. Biranda tamamen devredışı bırakmazlar diye tahmin ediyorum.
    haklısındır umarım.
  • Lobiye dönüş ekranında sıkıntı oluyor initializing yazan yerde 3-5dk bekletiyor bu bugg nerden çıktı yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 19 Ocak 2020; 23:4:27 >
  • Güncelleme tam olarak ne zaman gelecek beyler?
  • Favi. kullanıcısına yanıt
    Gece 3.5 da.

• pass 6 ödüllerine baktım da şimdi ağır çöp olmuş.
  • Güncelleme deneyimi yaşayan var mı? Yine standart optimizasyon sıkıntıları devam ediyor mu?
  • Karakin olmamış, sürekli back step, az loot olması, sadece 3x olması sinir bozucu.

Vikendi 10 kat daha iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: twinzz

pass 6 ödüllerine baktım da şimdi ağır çöp olmuş.
    Kesinlikle katılıyorum. Ücretsiz herkesin sahip olabileceği silah skinleri bile çok kötü..
  • Vikendiyi kaldırmaları saçmalık oldu ama yeni pass için hazırlamak zorundalar.
    Onun yerine erangel yada miramar kalkmalıydı vikendi 6X6 başka 6X6 yok 2 tane 8X8 harita var birini kaldır her boyuttan harita olsun.
    Silah skini olarak sezon 5ten daha iğrenç skin gelmez bunlar iyi bence :)
    Oyunda hala sıkıntılar var onlarda gram ilerleme olmamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.