Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (565. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shaddar

Hocam PUBG türkiye ve Mithrain sunucuları kalabalık oluyor discord kullanın yalnız kalmazsınız.
    https://discordapp.com/invite/mithrain

Squad çok sarıyor zaten pubg biz iş yerinden bir giriyoruz 20 kişi 5 takım efsane.

Cs go hileye izin veriyor. Gram zevk alamaz oldum.

PUBG de mevlana açsa bir adam oyun içi uzaklaştırma anında geliyor o açıdan bile benim hoşuma gidiyor.

Alıntıları Göster
    tavsiye icin tesekkür ederim kardesim
  • pubgskincontest.pubg.com

Bu sayfada pubg 3. Yıl skin yarışması var Ama oy verip giriş yapınca oy kullanıp kulkanmadığım anlaşılmıyo varmı bilen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun resmi twitter adresinde yeni bir harita ile ilgili görsel paylaşıldı.
    Ya da yeni haritadan ziyade Miramar haritasının yeniden dizayn edilmesi de olabilir(Erangel'de olduğu gibi)
    Güzel görünüyordu,bakalım...
  • HackAv kullanıcısına yanıt
    Araplara özel harita gibi evlere bakınca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 14 Ocak 2020; 13:5:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x2 harita geliyor. Cs Go modu gibi birşey olacak sanırım. Oyunda o kadar loot yapıp sonra ölüyorum diyenlere hitaben direk loot yap savaş mantığı galiba.

Akm dipçiğinde sargı bezi tarzında tepmeyi önleyen zımbırtı var. Daha önce sızan görüntülerde görmüştüm.

Yeni silahlar da gelebilir.

• Doğru düzgün hiç PUBG oynamamış biri olarak PUBG Mobile'ı denedim. Keyif aldım. Şimdi de PC sürümünü almayı düşünüyorum. Kafamdaki soru şu; PUBG Mobile ile PC versiyonu aynı sunuculara mı bağlanıyor, bu konuda bilgisi olan var mı? Çünkü PUBG Mobile'da Avrupa ve Dubai sunucularına ping değerlerim gayet iyi.

Avrupa sunucusu:
    PUBG [ANA KONU]

• https://www.youtube.com/watch?v=fuBajsiGVXE

6.sezon tanıtıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gio88 -- 15 Ocak 2020; 14:33:57 >
  • Pc Türkiyede EU serverine bağlanıyor. 40-70 Ping değerini görürsün.

• gio88 kullanıcısına yanıt
    Ortalık karışır.. Roketatar, Füze, Yıkım. Sanırım tek haritaya özel. Küçük haritaya. Çok ilginç olacak gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Cosmos2999

Pc Türkiyede EU serverine bağlanıyor. 40-70 Ping değerini görürsün.
    Siz olayı yanlış anlamışsınız. O 28ms'yi zaten EU sunucusundan alıyorum. Benim ping değerlerim yurtdışı EU sunucularının çoğuna normalde de öyle. Neyse bakacağım.
  • Vikendi belli bir süre kalkıcakmış,2x2 kuzey afrika haritası oynarız bakalım nasıl olcak.

• Pc versiyonda seni otomatik yakın sunucuya atıyor arkadaşın dediği gibi eu sunucuları ağırlıkta atıcak bazen 40 bazen 80 pingle oynucaksın.

• o c4 ler çok makinayı ağlatır..
  • Mobil sunucuları ve PC sunucuları ayrı. PC de Mobilde aldığınız Pingden biraz daha fazla alırsınız. Bende de öyle Mito da. Ama aşırı farketmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: devulations

Pc versiyonda seni otomatik yakın sunucuya atıyor arkadaşın dediği gibi eu sunucuları ağırlıkta atıcak bazen 40 bazen 80 pingle oynucaksın.
    Cevabınız için teşekkürler. Ne demek istediğimi belirtmek adına konuyu biraz açayım. Siz Türkiye'deki İnternet bağlantısını genel alarak belirtiyorsunuz. Benim anlatmak istediğim ben hiçbir oyunda 40ms almıyorum. Mesela siz aşağıdaki Amazon sunucusuna trace route yaparsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Yüksek hali bir de. Galiba PUBG'de bu sunucuya bağlıyormuş.

PUBG [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 15 Ocak 2020; 17:2:7 >
  • Test serverında Vikendi geçici olarak kaldırılmış ve insanlar bunu ilerde Vikendi haritasının tamamen kaldırılacağı yönünde algılıyor. Bunun yerine test serverında sadece yeni haritaya yer verilip tüm bölge sunucuları aktif edilmiş olsa daha iyi olmaz mıydı?
  • Yeni harita iyide ses işine el atmaları gerek, sürekli siren sesi uçak yakın geçiyor onun gürültüsü çatışma sesleri.
    Iş sonrası kafam kaldırmadı benim :)

• Son güncellemelerden sonra oyun bir anda yanıt vermiyor hatasına düşüyor.Kapatıp açınca bir daha yapmıyor.Yaşayan var mı başka ?
  • Arkadaşlar yeni iphone aldım ama 3 parmakta sıkıntı çekiyorum. Ateş etme tuşu sol üstte haliyle ve ben ateş etmeye basınca bildirimlerin olduğu ana ekran iniyor ve oyun kesiliyor bunun bir çaresi var mı? Oyun keyfimi bitirdi bu durum yardım ederseniz çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Doğru düzgün hiç PUBG oynamamış biri olarak PUBG Mobile'ı denedim. Keyif aldım. Şimdi de PC sürümünü almayı düşünüyorum. Kafamdaki soru şu; PUBG Mobile ile PC versiyonu aynı sunuculara mı bağlanıyor, bu konuda bilgisi olan var mı? Çünkü PUBG Mobile'da Avrupa ve Dubai sunucularına ping değerlerim gayet iyi.

Avrupa sunucusu:
    farklı PC çok zor sabırlıklar diliyorum ayrıca sabredersen 5k oyun saatin olur :)

Squad yada şöyle keyif alacağın bir duo arkadaşıyla da başlayabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.