Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (564. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Barzo1905

Fpp de az hile bol makro var :)
    Herkesin bok attığı çok sağlam oyun :)

Ağlama duvarı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChampionShield

Bu mesaj silindi.
    Fornite oyna sen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetsons

Hile koruması süper süper üff fena

https://pubg.op.gg/user/YahBooooy
    Kıskandın mı :) Banlanır varsa bariz hile gibi.

Aç yiyorsa sende öyle oyna kaç gün kaçabileceksin.
    https://minmax.gg/chickendinner/player/YahBooooy/steam

Ayrıca çok fps oynadım 5k CS go felan deneyimin hiç yok gibi.

1 ay sonra ban atıyor valve burda 20 rapor yesin 1 gün uzaklaşıyor hemen.

ne istiyorsunuz anlamadım ki önünüze geçelim sabit duralım bizi mi vurun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 7 Ocak 2020; 15:21:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kryptox

Bende vardı dostum düz paraşütten inemiyordum
    Doğrudur kral. Olur arada ben de %1-2-3 arası upload packet loss sorunu vardı orda bile mermi gitmiyordu.

İSS den kaynaklı normalde %50-75 hareket edemez oyundan atması lazım o açıdan dedim görüntü bugı gibi birşey vardı neyse sağolsun düzeldi.

Franfurt serverına aldılar yine 45 ping akmaya devam.
  • pubg firmasına dava açmak lazım,oyunu satıyorsun ama haklarımızı koruyamıyorsun ve sattığın ürünün arkasında durmudağı için.pubg nin ise hile yapanlara firmayı zarar uğratmakdan vs... dava açması lazım.Bu hile yapanların %90'ı çin'li.kullandıkları hile genelde düşmanın yerini görme.

https://www.youtube.com/watch?v=V8tlcPbtMDY

https://www.youtube.com/watch?v=98Fp5L6c_Io&t=176s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk_marina -- 7 Ocak 2020; 16:46:34 >

• Kim attı la bu narsistik bombayı bu topiğe. Havalardan geçilmiyor, caka 1500.
  • ufuk_marina kullanıcısına yanıt
    dava açarsan parayı senden alırlar yalnız arkasında tencent var.
  • Bu oyunda macro kullanmak serbest sanırım. Gözümüze soka soka kullanıyor adamlar..
  • avukatlar türemiş

Dün yine bir tane hile kalıcı uzaklaştırıldığı şeklinde rapor geldi. Uzaklaştır tamam güzel de benim o an canımın sıkıldı bu geri gelmiyor. Hadi neyse etmedi de içim rahat etti diyelim.. FPS düşüyor diye replay kapatanlar ve dolayısıyla raporlamayanlar, belki gözden kaçıranlar(replay 2 yıl geçti halen tam senkron değil), kendini belli etmeyenler, makrolar... bunların önüne nasıl geçilecek?

Loss değeri belirtiyordum yukarılarda şimdi Loss gitti fps drop başladı ne olacak böyle bilmiyorum. Gerçi gitti diyoruz da dün akşam duo'da arkadaşım saçma bir animasyonla otomatik koştu ara sıra olduğu yerde donuyor karakterler falan onları saymıyorum.
  • su an online olup da 25+ yas uyeri oynamak isteyen arkadaslar mesaj atabilirler , orta ayar bir oyuncuyum ne iyi ne kotu
  • Pingler düzeldi sanırım.
    Pkt Losslar da gitti.
    Fakat bu sefer şöyle bir sorun var: Ping bir den 700-800 küsürlere çıkıp;tekrar normal değerlere iniyor. Oyun içerisinde bir kaç kez yapıyor bunu. Ping fırladığı anda;pc'de de anlık bir takılma oluyor haliyle. Benzer sorun yaşayan var mı acaba?
  • HackAv kullanıcısına yanıt
    Evet genelde oyununun ortalarında yada sonuna doğru yapıyor.Çinliler yüzünden falan mı oluyor acaba bilmiyorum. Oyun zaten bozuk oldugu için.Şaşırmıyoruz bu tarz saçmalıklara.Kan olayı da değişti.Vurdum mu vurmadım mı anlamıyorum.Renk körlüğü pek işe yaramıyor artık
  • Bu oyunda nedense ayak sesi alamıyorum. Adam dibime girince anca ses geliyor. Death cam izlerken adamın ses kasarak beni farkettiği yerde ben hiç ses alamıyorum Kulaklıktan kaynaklandığını sanmıyorum çünkü Apex oynarken ayak sesleri medkit seslerini ne kadar uzaktan gelirse gelsin gayet düzgün alıyorum. Ek bi program yüklemek mi gerekiyor acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HackAv

Pingler düzeldi sanırım.
    Pkt Losslar da gitti.
    Fakat bu sefer şöyle bir sorun var: Ping bir den 700-800 küsürlere çıkıp;tekrar normal değerlere iniyor. Oyun içerisinde bir kaç kez yapıyor bunu. Ping fırladığı anda;pc'de de anlık bir takılma oluyor haliyle. Benzer sorun yaşayan var mı acaba?
    yok şuan her şeyiyle 45 ms yağ gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom.

Bu oyunda nedense ayak sesi alamıyorum. Adam dibime girince anca ses geliyor. Death cam izlerken adamın ses kasarak beni farkettiği yerde ben hiç ses alamıyorum Kulaklıktan kaynaklandığını sanmıyorum çünkü Apex oynarken ayak sesleri medkit seslerini ne kadar uzaktan gelirse gelsin gayet düzgün alıyorum. Ek bi program yüklemek mi gerekiyor acaba?
    ayak seslerini halledersen pubg de daha iyi bir oyuncu olursun herkesin kendi farklı ekolayzır ayarı var benim de olduğu gibi.

Bazı kulaklıklarda ciddi ciddi ayak sesi çok az geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oida

su an online olup da 25+ yas uyeri oynamak isteyen arkadaslar mesaj atabilirler , orta ayar bir oyuncuyum ne iyi ne kotu
    Hocam PUBG türkiye ve Mithrain sunucuları kalabalık oluyor discord kullanın yalnız kalmazsınız.
    https://discordapp.com/invite/mithrain

Squad çok sarıyor zaten pubg biz iş yerinden bir giriyoruz 20 kişi 5 takım efsane.

Cs go hileye izin veriyor. Gram zevk alamaz oldum.

PUBG de mevlana açsa bir adam oyun içi uzaklaştırma anında geliyor o açıdan bile benim hoşuma gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaddar -- 11 Ocak 2020; 18:2:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Bu oyunda macro kullanmak serbest sanırım. Gözümüze soka soka kullanıyor adamlar..
    mousenun macro özelliği varsa yap kullan sıkıntı yok. Yazılımla kullanırsan dikkatli ol.

Ama deneyimlidir macro olduğunu sanmıyorum. Gördüklerinin herkes birbirine macro diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

mousenun macro özelliği varsa yap kullan sıkıntı yok. Yazılımla kullanırsan dikkatli ol.

Ama deneyimlidir macro olduğunu sanmıyorum. Gördüklerinin herkes birbirine macro diyor.

Alıntıları Göster
    Yok hocam işim olmaz öyle şeylerle. Ayrıca macro yapanlarla yapmayanlar az çok belli oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Yok hocam işim olmaz öyle şeylerle. Ayrıca macro yapanlarla yapmayanlar az çok belli oluyor.

Alıntıları Göster
    ya şöyle 2k saat devirince çok gerekli bir şey olmadığını anlıyorsun. Ayrıca SLR SKS gibi silahları böyle seri atan olunca da acaba hilecimi geldi diyorsun :)

Macro çok önemli değil.Aynen hiç gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

Hocam PUBG türkiye ve Mithrain sunucuları kalabalık oluyor discord kullanın yalnız kalmazsınız.
    https://discordapp.com/invite/mithrain

Squad çok sarıyor zaten pubg biz iş yerinden bir giriyoruz 20 kişi 5 takım efsane.

Cs go hileye izin veriyor. Gram zevk alamaz oldum.

PUBG de mevlana açsa bir adam oyun içi uzaklaştırma anında geliyor o açıdan bile benim hoşuma gidiyor.

Alıntıları Göster
    tavsiye icin tesekkür ederim kardesim

• 
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.