Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda şehirlerde(özellikle yasnaya ve georgepll) fps düşmesi(birden çakılıp,tekrar yükselmesi şeklinde) yaşayanlar var ise doku kalitesini orta veya yüksek ayara getirsinler.
    Doku ayarı çok düşük ve düşük ayarlarda olan oyuncularda çok fazla görülen bir sorun.
    Özellikle de AMD ekran kartı kullanıcılarında.

Bu arada pkt loss ile ilgili oyun yapımcıları tweet atmışlardı geçen gün.
    Server taşıma işlemleri devam ettiğinden bir kaç gün daha söz konusu problem de devam edecekmiş. bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HackAv

Oyunda şehirlerde(özellikle yasnaya ve georgepll) fps düşmesi(birden çakılıp,tekrar yükselmesi şeklinde) yaşayanlar var ise doku kalitesini orta veya yüksek ayara getirsinler.
    Doku ayarı çok düşük ve düşük ayarlarda olan oyuncularda çok fazla görülen bir sorun.
    Özellikle de AMD ekran kartı kullanıcılarında.

Bu arada pkt loss ile ilgili oyun yapımcıları tweet atmışlardı geçen gün.
    Server taşıma işlemleri devam ettiğinden bir kaç gün daha söz konusu problem de devam edecekmiş. bilginize...
    Nvidia ekran kartı ve doku yüksekte denemiştim ultra çekip deneyeceğim oyun kassın ama loss çıldırtmasın

• Patren kullanıcısına yanıt
    çok iyi oynuyor en az 10-15 kill alıyor her maç, mito gibi ağlamıyor da her öldüğünde çok şansızım nasıl öldüm böyle şeyler beni hep bulur üühühühüh demiyor keyif alıyorum izlerken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 3 Ocak 2020; 15:6:11 >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam mithrain kesin bot basıyordur bu kadar izlenmesi tuhaf, 10000days aldığı winlere bakın aşağıda bide mithrain

https://pubg.sh/Mithrain/steam

https://pubg.sh/10000DAYS/steam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImpossibleHeLL

Arkadaşlar merhaba,

İmzamdaki sistemi kullanıyorum 45-60 arası fps alıyorum sıcaklıklarda problem yok işlemci 50 lerde gpu 65 70 lerde ama oyun içerisinde bir gecikme söz konusu. Mouseu sağa sola çevirdiğimde hızlı bir şekilde geç bir şekilde uygulanıyor bu durum. Yani sağ sol sağ sol sağ sol yapıp mouse bırakıyorum 2. ve 3. sağ solu kendisi yapıyor.

Youtubeda baktım benim sistemim olsun benim ki gibi sistemler olsun fps düşük verse de akıcı bir şekilde oynayabiliyor millet.

Kafayı yemek üzereyim ne yaptıysam bulamadım ve çözemedim sorunu.

Aynı sorunu yaşayan varsa allah rızası için yardımcı olsun.

Teşekkürler.
    Yok mu yardımcı olacak ?
    Çocuk iyi oynuyor adamlar bir ayar yapıyor ama hala çözemedim mesela mithrain'e yakın olan bütün yayıncılar'da bu oyunda paket kaybı yok 3 atışta adam vuruyorlar kesin bu oyun için birşey biliyorlar ama söylemiyorlar oyun server'ı adamların evinin içinde gibi rahat rahat oynuyorlar
    31 Win almış Mithrain
    101 Win almış 10000DAYS

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    ne rahat oynaması yahu kendi ağlıyor zaten paket loss için bugg falan dedi chatteki adamlar buna buda girdi 2-3 maç yaptı aynen bugg bu herşey normal dedi aradan 2 saat geçti öldü bu paket loss gerçek vurduklarım adama gitmedi falan diye başladı ağlamaya aa birde başka bir lafı var çok şansızım ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 3 Ocak 2020; 19:8:5 >
  • Arkadaşlar bu paket loss ne zaman bitecek hiç oynayamıyorum kaç gündür ya , %30-60 arası dolaşıyor paraşütten inemiyorum vallahi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kryptox -- 3 Ocak 2020; 19:13:2 >
  • kryptox kullanıcısına yanıt
    bitti hocam. ama bu sefer de farklı sorunlar var gibi. anlık fena droplar giriyor bende. serverlarda hala bi sıkıntı var gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkaplan55

bitti hocam. ama bu sefer de farklı sorunlar var gibi. anlık fena droplar giriyor bende. serverlarda hala bi sıkıntı var gibi
    Bendede anlık droplar başladı arkadaşlara söylüyorum inanmıyorlar.

9600k rtx2070 ile akıp gitmesi lazım oyun ama olmuyor gibi.

Birde peek leyenin önce görmesi çok büyük sorun adam ı gördüğüm gibi ölüyorum hareket şansım olmuyor .

• oyunun sıkıntısı hiç bir zaman bitmedi ki. bir kere rahat rahat oynayamadım şu oyunu. zaten artık arkadaşlarla falan giriyorum tek başıma hiç kanser olasım yok. ciddi sorunları var oyunun. sürekli yenilik diye saçma sapan şeyler getireceklerine önce var olan hataları düzletseler çok daha iyi olacak ama yıllardır bizi dinlemediler yine dinlemeyecekler
  • En son cumle herseyin ozeti olmus.
    Hic bir zaman bitmeyecek bu oyunun sorunlari.
    Fps sorundu ki hala sorun, birde simdi p.loss turedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 32 yasindayim. Eskiden korsan cdler alirdik oynardik.
    Unreal engine motorlu hangi oyunu aldiysam ya bozuk ya sorunlu cikiyordu. Hala boyle cok ilginc bu motorun kendisi bozuk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

herkes hileden dert yanıyor oyunda epey fazla galibaoyunu almaktan vazgeçtim hiç çekemem stres hile vs tamam her oyunda vardır ama burda millet isyan ediyorsa bir sıkıntı var demek oyunda..
    hile de çok yok günde bir kere denk gelebilirsin o da olsun 500k player oynuyor fpp oynamaya başla tpp hile daha çoktu.

ayrıca hile dedikleri adamlar benim gibi playerlardır 3k saatim var senle ben aynı oyuna düşünce ne olacak. Benim spraye sende hile diyeceksin.

Steam PUBG zordur mobil ve lite'a benzemez.

Ayrıca CS go gibi hile savaşlarının olduğu bir oyun değil. Hile sistemi harika.
  • oyunun çözünürlüğünü değiştiremiyorum. yardımcı olabilecek var mı. internette bulabildiğim çözümlerin çoğunu denedim ama nafile. tam ekran ve pencerede sadece 1080 çözünürlük çıkıyor. kenarsızda da masaüstü çözünürlüğünü değiştirince oluyor. yani her oyuna girmemde çözünürlük değiştirmekle uğraştırıyor ve kenarsızda tam ekrana göre fps düşüşü oluyor. yardımcı olabilecek var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kryptox

Arkadaşlar bu paket loss ne zaman bitecek hiç oynayamıyorum kaç gündür ya , %30-60 arası dolaşıyor paraşütten inemiyorum vallahi
    bitti de zaten bir şeye etkisi yoktu ki paket loss'un orda bug şeklindeydi neyse halloldu.

Oyuna etkisi yoktu ama abarttın reyiz:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

herkes hileden dert yanıyor oyunda epey fazla galibaoyunu almaktan vazgeçtim hiç çekemem stres hile vs tamam her oyunda vardır ama burda millet isyan ediyorsa bir sıkıntı var demek oyunda..
    Arkadaşım tpp oynayacaksan alma, her zaman hileciye denk gelirsin. Bana günde 3-4 tane hileci banlandığı raporlanıyor. Fpp de çok fazla oynamadım ama daha az hileci olduğu kesin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Bende vardı dostum düz paraşütten inemiyordum

• Hile koruması süper süper üff fena

https://pubg.op.gg/user/YahBooooy
  • 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.